Родинні зв’язки голови Камінь-Каширського суду

27 Березня 2018, 11:14
4014

Волинські судді мають впливових родичів не лише в судовій і правоохоронній системі Волині, але й на відповідальних і керівних посадах в Генеральній прокуратурі, Службі безпеки України та в найвищих судових органах держави. Загалом у своїх деклараціях родинних зв’язків волинські слуги Феміди вказали 174 родичів.

Відповідна інформація вказана у деклараціях родинних зв’язків волинських суддів за 2016-2018 роки, ‒ пише сайт Громадське.Волинь.

У голови Камінь-Каширського районного суду Віктора Гордійчука в декларації вказаний цілий юридичний рід. Дочка Мирослава працює приватним нотаріусом у Луцькому районі. Інша дочка Іванна Окостень – суддею у Ковельському міськрайонному суді, а син Віталій – діловодом у Волинському окружному адміністративному суді.

Коментарі
27 Березня 2018, 18:51
В розумного чоловіка-розумні діти!!!До чого ця стаття і коментарі про Юльку
27 Березня 2018, 19:01
Ці твої хитрощі, мовляв, розумні про Юлю мовчать, не плодять дітей-коментарів нова технологія юлеботів??? Ви тільки й чекаєте, щоб про неї тепер менше говорили негативного і вона "втіхаря" прошмигне на Банкову? Не вийде!
28 Березня 2018, 12:05
В нашому камінському районі і за його межами відоме прізвисько цього &quot;видатного&quot; судді - КАТ . <br/>Читач , не лижи йому зад
28 Березня 2018, 14:20
Розумієте за совітів існували трудові династії металургів, кочегарів, трактористів, шахтарів тощо. Про них писали районні газети, їх фотографував Літвінчук, а тут щось пішло не так.
28 Березня 2018, 17:30
Ну ви даєте, де ж у Камені були династії металургів чи шахтарів, не пригадую й династій камінських кочегарів, яких фотографував Літвінчук)). Розумієте ...нічого дивного, що діти юристів - юристи, лікарів - лікарі, а було би дивно, якби сини музикантів ставали ковалями, а вчителів - доярками і трактористами. Хоч навпаки завжди було, що здібні діти доярок і трактористів ставали вчителями, лікарями, музикантами.
28 Березня 2018, 23:35
Наразі династій кочегарів при використанні кам&quot;яного вугілля бути не могло із-за проблем промислової санітарії (через дію небезпечних виробничих факторів кочегари мали високий ризик раку легень). Не в образу Літвінчуку (фотограф був файний), але він тут як узагальнений образ радянського фотографа.
29 Березня 2018, 15:35
ДЕКЛАРАЦІЮ ЇХПОКАЖІТЬ