Як камінь-каширцям даються перші кроки до роздільного збирання сміття

29 Березня 2018, 12:50
5153

У 2018 році жителі Каменя-Каширського почали збирати сміття роздільно. У райцентрі встановили для цього спеціальні кольорові смітники, щоб люди окремо викидали папір, скло, пластик, органічні відходи.

Проте як свідчить нещодавній пост у мережі Фейсбук керівника Камінь-Каширського ВУЖКГ Ігоря Каденчука, містяни не зовсім відповідально ставляться до цього.


 

«Перші кроки до роздільного збирання сміття. Вул.1 Травня. ЖКГ дякує всім за співпрацю!»

Так прокоментував Ігор Каденчук безлад біля смітників на одній із центральних вулиць міста, де були встановлені кольорові смітники.

 

 

Коментарі
29 Березня 2018, 17:49
Для того, шоб запрацював цей закон, треба було спочатку підготувати місця, де роздільному сміттю буде дано належне скерування. Якщо люди бачать, що баки вивалюють в одну машину та вивозять на сілікатний в одну купу, то хто буде вбачати сенс у роздільному викиданні сміття??!
29 Березня 2018, 19:46
дякувати "БОНДАРЮ"це бездомні собаки допомагають в сортуванні сміття
29 Березня 2018, 20:32
Закуску шукали ,після Зрумового шмурдяка.
29 Березня 2018, 22:52
"Закуску шукали ,після Зрумового шмурдяка" - сам там буваєш часто? Собаки відібрали в тебе закусь? ))
30 Березня 2018, 00:08
Хто такий полицький Зрум?
30 Березня 2018, 01:09
&quot;Закуску шукали ,після Зрумового шмурдяка&quot; - сам там буваєш часто? Собаки відібрали в тебе закусь? ))<br/>Я взагалі ходжу по пристойних закладах,а магазин Зрума це такий собі салун, як на дикому заході ,для особливого контингенту томущо алкоголь контрофактний споживають.
30 Березня 2018, 03:23
Дякую. Зрум мабуть не винний, що в Камені є алкоголіки, а в Україні бадяжать спиртовані напої на промисловій основі.
31 Березня 2018, 14:58
Якщо той Петро такий хитрий то нехай щось краще запропонує.Зрум тоже на базі бере все.Вистав до бази претензію...