Сергій Власенко: На високих державних посадах потрібні професійні політики, а не співаки чи актори

10 Травня 2018, 17:20
2787

У наступному парламенті навіть за чинного виборчого закону коаліцію складуть «Батьківщина», «Громадянська позиція», «Самопоміч» та «Свобода». Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко в ефірі телеканалу ZiK.

За його словами, це впродовж півтора року підтверджують електоральні симпатії українців, які вони висловлюють на місцевих виборах. Нагадаємо, на останніх виборах в 40 ОТГ «Батьківщина» отримала за попередніми даними понад 35% підтримки.

Сергій Власенко вважає, що молода кров має приходити в політику, «але не з двома записами у трудовій книжці: студент і президент – треба пройти якийсь шлях». При цьому парламентар зауважив, що такі технічні кандидати, як Вакарчук та Зеленський, не мають своїх партійних структур, вони не висували кандидатів на вибори в ОТГ.

«Чи довірите ви Вакарчуку вирізати апендицит? Або уявіть дебати між Тимошенко і Вакарчуком, Тимошенко і Зеленським, Тимошенко і Гриценком… Ось відповідь на запитання, чи готові люди голосувати за нові обличчя», – наголосив Власенко.

На його переконання, країні на найвищих державних посадах потрібні не співаки й актори, а професійні досвідчені політики, такі, які проведуть реальні, глибинні реформи, що дозволять покращити життя українців.

«Суспільство має усвідомити, що політика – це професія, яка потребує спеціальних знань та відповідного досвіду», – зауважив парламентар.

Голоси глядачів, які відповідали на запитання ефіру: «чи готові ви голосувати за артистів і співаків?», поділилися наступним чином: лише 22% сказали так, 78% – ні.

Коментарі
10 Травня 2018, 21:01
Тож голосуймо за політично грамотних розкрадачів народного добра!
11 Травня 2018, 00:51
У Чехії Вацлав Гавел - драматург та есеїст, набравши у свою команду чесних та патріотичних професіоналів, зробив свою державу однією з найуспішніших з постсоціалістичних країн в Європі. Лех Валенса, електрик з Гданського порту, згуртував навколо себе чесних та принципових фахівців- поляків у різних галузях господарювання і перетворив Польщу в найуспішнішу нині східноєвропейську державу. Те ж саме Рейган у США. Я вже мовчу проти ночі про Сталіна, з його незакінченою церковно-приходською освітою, з портретами якого носяться у Москві ще до цих пір. Але куди ж їм всім до Юлі, котра ще за розквіту олігархії в Україні, в "лихие 90-е" уже керувала ЄЕСУ з мільярдними оборотами російського газу, бо ж їй це довірили Кремлівські "лохи" чисто за витончений та досі небачений у світі "ум и разум" та ще дещо... Навіть ФСБ не вгледіла у ній українського патріота, ще крутішого за Надю Савченко, що є у списку партії БЮТ під №1 в нинішній каденції. Тепер Юля - президент, а Надя - Прем'єр - Міністр і ось нарешті Україна воскресне, правда, невідомо у якому статусі ...
11 Травня 2018, 19:57
Нехай краще артисти та співка, або просто клоуни, ніж тимошенко!
11 Травня 2018, 21:04
Прочитай Анонізме, може так краще: <br/> тимошенко! ніж клоуни, або просто співаки, та артисти краще Нехай
11 Травня 2018, 21:10
Ні, не краще. Перебування цієї істоти в Качанівській колонії нічого цю нікчему не навчило ....
11 Травня 2018, 23:24
Юля лідер. Собаки гавкають, а караван іде. Народна мудрість.
12 Травня 2018, 00:04
На щастя, глибоко помиляєтеся. Це тимошенко здатна тільки гавкати, а караван свій давно розгубила.
12 Травня 2018, 00:36
Вона зібрала нову команду професіоналів.
12 Травня 2018, 00:39
Як не Юля то хто?
12 Травня 2018, 01:04
Хто? хто? - Петро!
12 Травня 2018, 01:43
Ніякої команди в тимошенко немає. Є збіговисько злодіів, педофілів і вбивць
12 Травня 2018, 11:20
Проголосую за дійсно професійну людину,але тільки не за Юлю бо все залишиться так як було...
12 Травня 2018, 13:21
Дрібнувато, амебо, та підленько! Справжня Шляхта, скоріш за все, підтримає тезу Оленки-зміючки, тим паче, якщо якщо Бог подарує українцям Автокефалію! І моя позиція давно задекларована: Юлі - пенсію! В опозиції з неї більше толку аніж у керма держави!
14 Травня 2018, 11:10
в камені такі розцікі