Брониця «рулить»: у мережу виклали відео, як відриваються водії, порушуючи правила

14 Травня 2018, 18:43
13616

У соцмережі розмітили відео, на якому автомобіль «носиться», як скажений.

Власне, Volodymyr Mytsko виклав у Facebook відео із підписом «БРОНИЦЯ РУЛИТЬ». Допис набув бурхливого обговорення і широко розійшовся в мережі.

 

Коментарі
14 Травня 2018, 21:48
то швидка поїхала його забирати в палату №6?
14 Травня 2018, 21:49
Але ж на площі встановлені камери. Та нашим поліціянтам дуже далеко їхати
14 Травня 2018, 23:53
Такі "поліцейські" розвороти у Камені спостерігаються вже чимало часу і, як не дивно, розпочинали їх молоді протестанти. Я не міг тоді повірити цьому, але співбесіда сусідів з близькими до пресвітера людьми - родичами цих "маЖориків" сопливих, нібито була сприйнята з розумінням проблеми, як для самих горе- водіїв, так і оточуючих їх людей у місті та, врешті, й репутації у цілому пристойної громади віруючих. Не знаю хто нині "мажорить" на цьому відео, але таких сопляків, а простіше кажучи, ідіотів, варто лишати права водіння не тільки майже даремними євробляхами , але й лійцями звичайного сумирного коника з фірою доки в голові такого воділи щось не прибуде...
15 Травня 2018, 01:29
Мені навіть уявити важко до чого могло б призвести це мажорство якби там в цей час гуляла мама з дітками, або ж просто діти проходили повз!!! Це виродкі! Їх в тому кориті закрити і зверху бензином полити, кинути сірника і хай горять разом з своїми пантами!
15 Травня 2018, 02:12
Це точно спалити виродків
15 Травня 2018, 02:23
До Гладкого ньому ще рости і рости!!!......
15 Травня 2018, 05:02
Таких як він повно, ви просто вночі ще не бачили. Просто постійте з годину і спостерігайте. Поліція може до таких тільки під'їхати, потиснути один одному руки(привітатися) і на тому кінець. Висновки робіть самі
15 Травня 2018, 12:13
Стали ми усі круті, нам на всіх начхати<br/>В Військо..? Зась.. Бо ми святі, які з нас солдати<br/>Короче пацани є така двіжуха<br/>Тусуємось у ценрі ми<br/>І ставим всіх на вуха.<br/>Ми бехами авто свої будемо називати<br/>Бо те ,що поляк не добив.<br/>Взялися добивати.<br/>В мозгах у нас завелася мікроба<br/>І через це ми стали долбойоби<br/>На всіх дивитись зверхньо<br/>І жити мов барони<br/>Для нас немає черги<br/>Відкриті всі кордони<br/>Хай будуть на дорозі Вам тільки цвяхи<br/>На Вас ми хєр ложили <br/>У нас є польські бляхи<br/>А якщо п’яний на машині в’їду в стовп чи браму<br/>То вийду з неї …і поїду…і куплю таку саму<br/>Ходять по вулицях люди,<br/>В кожного думка одна – <br/> Взять би це падло за груди, <br/> І надавати сповна.
15 Травня 2018, 12:36
Я навіть не знаю для чого там ті камери стоять, просто поставили аби рахувалось і все. В центрі міста таких далбайобів щодня хватає, і сумніваюсь що хоть одного наказали. От ждуть коли щось станеться - тоді почнуть ворушитися, а поки нікого не збили хай ганяють. А ті горе водії які покупляли за копійки металолом відчувають себе царями, купив іномарку, нічого страшного що гниле відро з болтами яке розвалюється, але понтів...
15 Травня 2018, 13:12
Та кожного вечара схожа картина в центрі) як не мотоциклами то кіньми) свого роду схоже на автопаті)
15 Травня 2018, 13:18
Чому бабусь з молоком і сиром на ринку в нашої поліції є люди щоб розігнати,а з такими сопляками розібратися неможуть?Вельмешановне наше поліціянство,невже ви неможете з цим розібратися,чи ви чекаєте жертв на площі?
15 Травня 2018, 13:47
Всі звикли перекладати ноші на чужі плечі. Поліція...поліція... Якби всі небайдужі побачивши це провчили винуватців. Хоча б написали заяву до тої самої поліції та довели справу до кінця надавши їй розголосу. Ми звикли ,щоб нами керували, без нас наводили порядок ,дивитись,щоб сусід краще не зажив за тебе. А сам, що ти зробив для покращення , скільки заяв написав на п'яних водіїв ,щоб ті не натворили лиха. Чи чекаєш коли це буде стосуватись тебе. Це місто твоє а не поліції,ти господар його .і ти повинен в першу чергу дивитись за порядком і присікати всяке таке бидло
15 Травня 2018, 13:51
Ти спершу взнай хто це зробив а тоді пиши це і як раз це зробили православні а не віруючі і там чітко видно хто це робить на другому відео є і номер машини
15 Травня 2018, 13:54
Таких жигулів як в тебе то треба штук 5 продати щоб купити таку ауді
15 Травня 2018, 14:09
Віра не в тім, що ти знаєш молитви та Біблію, а в тім, що ти чиниш
15 Травня 2018, 14:13
О... ще якийсь обізвався з відром з болтами, АУДІ в його))))))))))) Називай речі своїми іменами, диряве відро з болтами, на бляхах )))
15 Травня 2018, 14:15
То для чого та поліція взагалі, щоб як писали вище бабів з молоком ганяти і конфісковану самогонку пити? Кожен повинен робити свою роботу.
15 Травня 2018, 14:46
Поліція зрозуміла , що зупинили не винних людей... Коли ті вийшли із авто.
15 Травня 2018, 14:53
І оті клоуни що тут нарізають круги якщо заграницю десь поїдуть то чомусь правила не порушують, колінка трясуться щоб десь не порушити, тому що там отак як в нас поліція не буде гратись. А приїхав до себе і можна показувати свою бидлячу культуру.
15 Травня 2018, 14:57
Поліція зупиняє авто,яке гасало по центру і просить пред’явити документи.<br/>- Та-а-ак, не працюємо значить…<br/>- Так, не працюємо.<br/>- Та-а-ак, грошенята державні проїдаємо значить…<br/>- Угу, проїдаємо…<br/>- Та-а-ак, мажори ми значить…<br/>- Ні, вибачте, але мажор лише я.
15 Травня 2018, 15:11
Назвати прізвища і з ким і коли вели розмову? Я ж не стверджую у своєму коментарі, що саме протестанти рулять на цьому відео, але ж тобі за пивасиком баньки протерти ніколи. Я, власне, й наголосив на тому, що у районі в цілому поважні протестантські громади, які показують приклад нам всім у житті, але і у них молодь піддається спокусам і часом чваниться перед своїми однолітками дорогими не заробленими особисто &quot;тачками&quot; та можливістю &quot;безбашенно&quot; на них рулити. А тут на відео є конкретні автівки і конкретні люди. І ще одне, посилання на те, що до поліції нема заяв про такі порушення - давня їх формальна відписка-казочка. Цей візг шин чути у райвідділі цілими ночами, але вони свідомо його &quot;не чують і не бачать&quot;, як і не бачать краденого лісу, бо знають хто цим всім займається.... Якщо навіть нема заяви, то де профілактика правопорушень? Правильно - на відео з Площі &quot;культури&quot; райцентру!
15 Травня 2018, 18:17
Поліція приїхала за півторихвилини <br/>Ті хлопці пересіли у інше авто і чкурнули далі.<br/>Поліція раптом не встигла на 10 сикунд
15 Травня 2018, 18:18
Ми теж повинні приймати активну участь у порятку громади
15 Травня 2018, 18:20
Ми теж повинні приймати активну участь у порядку громади, і як що хто знає цих спритників то говоріть з ними, а не тільки на поліцію кивати.
15 Травня 2018, 19:32
Купив Мажор собі авто. Газнув, крунув,,,Щось тут не то…<br/>Поїхав в центр він потусити<br/>Бо тує є плоша, й де крутити<br/>Крутив,ганяв ,піщав,візжав<br/>Та так ,що аж в салон насрав<br/>Тут в другу тачку пересів<br/>Не дочекавшися ментів<br/>І вот, як в казці кожній тупо<br/>Всьо якось скінчилось так глупо<br/>Осталась засрана вона<br/>Авто,поліція,стіна<br/>А він поїхав, що йому<br/>Зате що всрався…йти в тюрму?<br/>Мораль в цій басні такова<br/>Ми не бажаєм йому зла.<br/>За скільки тижнів ,стільки лєт<br/>В нас центрі є вже туалєт<br/>І через отаку то срань<br/>Ми вже Європі , без вагань
15 Травня 2018, 23:54
гоша давай есчо
16 Травня 2018, 13:23
То чого всі тільки в інтернеті такі розумні?<br/>Як крутять підійдіть і поговоріть з ними, а не за углами ховаєтесь!!! Сцикуни!!!
16 Травня 2018, 15:22
Дибіли
16 Травня 2018, 15:25
Вони нечкурнули а поїхали заді мінтів якщо гоните на пацанів то жиніть правду ане брєд якись
16 Травня 2018, 15:28
Інащод границі хто там пісав незнаю який клоун то поїть зними і сам узгаєш як вони там їздять усьок дібіл
16 Травня 2018, 16:31
Таких потрібно лишати водійських прав без дозволу на поновлення. А за не дотримання- садити за грати.
16 Травня 2018, 16:42
Ви, всі говорите, що в хлопців машини-відра з болтами, а самі без батьків навіть морозива собі купити не можите, за машину і мови немає)<br/>Хлопці самі на себе заробляють а не в батьків на шиї сидять))<br/>А якшо ви разіти то сидіть в дома і з вікон знімайте відео))
16 Травня 2018, 16:43
Рахіти
16 Травня 2018, 17:18
От тут Колька Пилипчук<br/>Заступивсь за брата...<br/>Хлопці мол...Бабла намили<br/>То й можуть вишивати<br/>Як би той же Пилипчук<br/>Гідні дав зарплати<br/>Ми б морозива поїли<br/>Змогли так погуляти<br/>А так мусять ті рахіти<br/>На на них працювати<br/>Щоб таких як ти кормити<br/>Щей пенсію дати
16 Травня 2018, 17:26
То якщо &quot;Хлопці самі на себе заробляють а не в батьків на шиї сидять))&quot; то їм все можна? Ми всі однакові і правила для всіх однакові. І не потрібно центр міста перетворювати на автотрек. За такі поступки можна довго розплачуватись. Такі ж самі &quot;Хлопці самі на себе заробляють а не в батьків на шиї сидять))&quot; можуть вчинити самосуд над такими виродками.
16 Травня 2018, 17:29
Р.S 45 років. 23 роки без батька, 25 років тр.стажу. ,8 років сезонні роботи, на морозиво гроші є!
16 Травня 2018, 19:06
А коли камінські по центрі машини запускають то ви на відео не знімаєте і в інтернет не викідаєте, щоб всі обсуждали?
16 Травня 2018, 21:14
Нічого розумного про них не скажеш а от поліція могла б краще реагувати а не сидіти і чухати собі одне місце.
16 Травня 2018, 22:17
рифмуй есчо
17 Травня 2018, 14:07
Штундікі вибембуються.
18 Травня 2018, 03:21
Ти не можеш то не треба там писати на всіх