Камінь-Каширський: ринок завалений сміттям

15 Травня 2018, 17:13
8350

Чоловіка, який гостював у Камінь-Каширському районі, вразив засмічений райцентр.

Свої враження виклав у дописі на Facebook.

«Днями гостював на Камінь- Каширщині. Вразило мене, крім скажених водіїв на «євробляхах» ще одне видовище. Міський ринок, майже центр міста, за рогом величезна заповнена сміттям територія. Вітер і собаки розносять його навколо. Чиє сміття і головне хто має за цим всім слідкувати? Проблеми забруднення атмосфери не потрібно сприймати як надумані», – ідеться в дописі.

2


1


 

 

Коментарі
15 Травня 2018, 21:13
Базарним баригам аби набити кишені...
15 Травня 2018, 21:34
Де ж укропський каденчук бродить?
15 Травня 2018, 22:32
А ви Рома тільки Каденчука шукаєте?Краще б шукали хто це робить !!!!!!Такі всі розумні мабуть сміття з космосу прилетіло !!!!!!!А те що той самий Каденчук багато що для міста зробив то ви шановний Роман не бачите!!!!Є мудра прича про муху і бджолу раджу вам почитати це якраз вас стосується(найдіть в інтернеті і почитайте)Що ви за люди тільки вмієте критикувати а себе мабуть за своїм носом е бачите! !!!!!!!!!!!!
15 Травня 2018, 23:33
Та хватить уже хвалити одне одного. Каденчук виконує роботу, за яку отримує заробітну плату. А те що в місті нічого не робиться і все кругом загаджено це факт
16 Травня 2018, 00:54
Місто як помийна яма..краще каденчук би працював, а не піарився на фотках з пакетиками укропу. Стидно за таких
16 Травня 2018, 01:18
Довожу вас до відома шановний Роман я без партійна! !!!А якщо ви кажете що він за це гроші получає то чому б вам як відповідальному громадянину не висунути свою кандидатуру на місце Каденчука! !!!!!!Ви ж мабуть краще справитесь! !!!!!І А сидіти на дивані і сточити в інтернеті всяку х. ..ю то це кожен може !!!!!!Піар ,пакети ,а що ти Кен зробив для міста цікаво?!Чому ви всі такі "добрі"?І ще раз повторюю не до партії не до влади нікого відношення не маю!!!!Якщо вже вам буде так цікаво хто я то скажу.
16 Травня 2018, 01:33
Та нормальний Каденчук мужик, не диванний воїн!
16 Травня 2018, 01:35
А за сміття печально. Фільми жахів можна знімати. Але вихід є. Поставити бак великий сміттєвий то може хоть не так вітер і пси розносити будуть.
16 Травня 2018, 02:15
Чхати каденчук хотів на місто. Тільки і думає про те,як кармани грошима кропу напхати. Замість вирішення проблем міста він по селах з пакетиками катається із Светкою неадкватом
16 Травня 2018, 02:26
Поприбирати і поставити декілька великих баки для сміття. Може з цього щось і вийде, поменшає сміття, а то все ж таки майже центр, а порядку не має.
16 Травня 2018, 03:34
Для того щоб сміття прибиралося слід комусь платити гроші і в першу чергу заробітну плату, а тим більше тому самому директору та ще з кілька подібних, маю на увазі бухгалтер, економіст інженер і так далі. Крім того існують тарифи за якими ЖКГ надає послуги по прибиранню сміття, вивозу на твердий полігон і так далі. В основному ці тарифи затверджені міською радою для юридичних та фізичних осіб тут мається на увазі громадян міста переважно жителів багатоповерхівок які платять кошти у ЖКГ як тариф що порахований у так званої квартирної плати. Юридичні особи та підприємці які сплачують кошти за вивіз сміття мають укладені договори. В основному усе інше, прибирання міста, центру, вулиць вивіз сміття покриваються цими тарифами та отриманими коштами. Але шановні хто Вам буде працювати за дармоху? Громадяни міста які проживають в багатоквартирних будинках та інші вже не в змозі тягти цей тягар на собі за все місто. Тому шановні не шукайте голку в темній кімнаті слід підпрягтися вже й іншим для благополуччя міста. Принаймі РДА в особі відділу культури який надає в оренду місця в кінотеатрі та в інших подібних місцях побіля яких й літає це сміття як заманеться міг би укласти договір з ЖКГ для вивозу сміття. Чого тут ховатися за спинами громадян міста.
16 Травня 2018, 10:37
"Довожу вас до відома шановний Роман я без партійна! " - ти не тільки без партійна , але й БЕЗГРАМОТНА ,як твій "натяжний"-каденчук !! До відома треба доводити не вас , а, комусь!
16 Травня 2018, 11:32
А ти Ромчику тільки і можеш помилки виправляти і лежати на дивані чухати яйця і писати тупі коментарі )))))))Мабуть в тебе не має жінки раз ти такай агресивний ))))))(недо.....ах)Найдич собі жінку а то скоро на людей будеш кидатись))))))))))))
16 Травня 2018, 11:34
ой ВИБАЧ помилку автоматично зробила "Найди "
16 Травня 2018, 12:14
Чухає яйця якраз то каденчук
16 Травня 2018, 13:06
Ваш термін (недо....ах) має цілком пристойну і, майже, наукову назву - спермотоксикоз. А от діагноз хворому виставлено правильний ))
16 Травня 2018, 13:11
Візьміть на ринок пару друзі прибиральників за гроші торгашів то буде порядок або нехай самі після себе прибирають...
16 Травня 2018, 15:05
По фото дивлюсь нема жодного Каденчукового пакета) Так, що це не він тут наслідив))) Збийтесь з тоїтєми!
16 Травня 2018, 18:32
В першу чергу смітимо ми з вами і критикувати когось за те що ми просто невиховані люди не варто. Нехай кожен з себе почне тому що чисто не там де прибирають, а там де не смітять.
16 Травня 2018, 22:36
балакати -не плуга перти