Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Європа – це набагато більше, ніж географічне розташування, – Валерій Дунайчук

10:57 19.05.2018
338

Сьогоднішній день для України – знаковий, позаяк 19 травня відзначається День Європи.

З нагоди цієї дати керівництво району та представники молодого покоління взяли участь в урочистій церемонії підняття прапора Європейського Союзу та Державного прапора України, - інформує Сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Вітаючи присутніх, голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук зазначив, що це свято вже стало символічним для всього українського народу.

«Революція Гідності, наша боротьба проти російського агресора засвідчили про важливість європейського вектору на шляху розбудови сильної та міцної Української держави, – наголосив керівник виконавчої гілки влади в районі. – Без сумніву, сучасна Європа – це набагато більше, ніж географічне розташування. Сучасна Європа – то цінності, фундаментальні права та свободи людини, соціальна справедливість. Ми, українці, солідарні в утвердженні цих ідеалів».

До слова, широкомасштабні заходи з нагоди Дня Європи в Україні проходитимуть у закладах освіти та культури району, зокрема: інформаційно-просвітницькі тематичні заходи, семінари, конференції, лекції диспути, бесіди, брейн-ринги, вікторини, виховні години, конкурси малюнків, фотовиставки тощо.


Коментарі

Камінь

15:30 20.05.2018

"Революція Гідності, наша боротьба проти російського агресора засвідчили про важливість європейського вектору на шляху розбудови сильної та міцної Української держави": Тавтологія. ВАжливість європейського вибору сьогодні це не революція гідності, а передусім реформи і в тому числі адміністративна реформа, ОТГ. Відносно ОТГ то за словами місцевих ЗМІ, області район пасе задніх по всх параметрах. За словами головного очільника області район просто в повній "прострації". Тому якщо пан голова РДА говорить про те що європейський вибір це революція гідності, боротьба проти агресії то це принаймі він показує не розуміння сьогоднішньої ситуації.

23 червня
Вчора
21.06.2018
20.06.2018
19.06.2018
18.06.2018
17.06.2018
16.06.2018
15.06.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин