У Камені-Каширському відкрили громадський туалет

14 Червня 2018, 12:27
9174

У Камені-Каширському вирішили делікатну справу. Тут нарешті відкрили громадський туалет.

Вбиральня розташована за кафе "Дружба". Вхід до неї - з подвір’я зв’язківців і поштовиків.

Приміщення має естетичний вигляд. Його обладнали сучасною сантехнікою. Сюди підвели водопостачання та водовідведення, електропостачання.

Все виконували за кошти міської ради. Загалом, за словами керівництва мерії, обійшлося облаштування громадського санвузла близько у 400 тисяч гривень.

Працюватиме туалет з 8.00 до 20.00. У суботу - з 8.00 до 13.00.

Вартість користування ним буде становити 2 гривні.

 


2



1


 

 

Коментарі
14 Червня 2018, 15:46
І до К-К цивілізація дійшла))
14 Червня 2018, 16:04
400 ТИСЯЧ????????????????????????????????за щщщщщщщщщщщщщщщщщщщщщооооооооооооооо????????????
14 Червня 2018, 16:28
ну, вкрав. всім важко. совісті нема. і ніколи не було.
14 Червня 2018, 16:30
ЦЕ ПРОСТО ........ ЦІНА ДВОХКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ!!!!!!!
14 Червня 2018, 16:36
нацарюю 100 рублів. і втікну.
14 Червня 2018, 17:22
400 тис. грн. - це, певно, з каналізацію, водопроводом, освітленням, меблями, опалення, фундаментом, санвузлами. Зраз на ці речі ціни космічні! Люди, та вам не догодиш! Що за громада така паскудна? Не було громадського туалету - погано, поставили - теж не добре!
14 Червня 2018, 18:04
Хоч повісили вивіску, а то не відомо що за приміщення добре, що написали у пресі.
14 Червня 2018, 18:40
На це посміховисько пішло максимум 40тис.грн
14 Червня 2018, 18:54
Що таке 400 тис. грн. - 200 000 людей сікнуть/пукнуть за 2 грн. і гроші повернуться. Якщо порахувати по 100 нужденних в день, то за 5,5 років нужник окупиться. Все це арифметика для контролюючих та інших органів, а от громаді менше обпісяних кутків та обіс...них закаулків. А з іншого боку, 400 тис. -це десь 200 м сякої - такої дороги з асфальтом. Тре було оголосити бізнес проект на нужник, от було б і зрозуміла його реальна вартість...
14 Червня 2018, 19:24
Та, що ви кажете? За 40 тисяч? Та зараз 30 тисяч гривень треба лише, щоб до нової хати світло провести. Люди, ви у якій реальності живете... Опалення із котлом обійдеться у всі 50. Додайте сюди ще підключення до каналізації!
14 Червня 2018, 19:31
треба було поставити дерев'яну будку з каналізаційною диркою і було б люкс! Ще лампочку повісити і рулон паперу - для гостей із села шик.
14 Червня 2018, 20:31
Приблизно в тому місці був цегляний клозет за совка (без води, без світла, з графіті на стінах і т.п.). У плані формування елементів культури поведінки то є правильний захід. Проте в Європі, зокрема у Парижі, зовсім інше планувальне рішення безкоштовного туалету, хоча також стіни в графіті. Тому при проектуванні клозету потрібно було на основі сучасних європейських архітектурно-планувальних рішень розробити декілька варіантів і вибрати найдоцільніший, а потім уже будувати. А на даний артоб"єкт мабуть нема жодного креслення.
14 Червня 2018, 20:55
Не путай власний дім з громадським туалетом) нарахував тут вже)
14 Червня 2018, 21:03
В центрі місто каналізація і світло вже давно є. Потрібно тільки купити 5м кабеля і дві труби на каналізацію.
14 Червня 2018, 21:05
Порівняв париж з Камінем))))
14 Червня 2018, 23:55
ЛЮдоньки!А уявіть собі,скільки так на все йде грошей,що перевищує реальну вартість!!!!Нас тупо дурять.
15 Червня 2018, 02:04
Не так вже все й складно в тому Парижі. Подивіться на відео в Ютубі парижський клозет у російського волоцюги Алєксандра Чубікова (десь за початок травня), який в 70 років пішки волочиться від українського кордону до Португалії.
15 Червня 2018, 04:38
Радійте тому,що маєте,а не розводьте тут демагогію...
15 Червня 2018, 12:51
Цікаво, сральна тема набрала рекордне число переглядів, за 2 дні більше 2,5 тис осіб переглянуло цю актуальну новину. Це означає, що міськрада нехай і щедро для будівельників, а мо' й для себе, нарешті вирішила злободення для міста питання, це крок до цивілізованості нашого люду. Головне нині, не загадити і не замарати його нашою &quot;дотепністю&quot;. Чомусь пригадалось прочитане на стіні у одному з білоруських кльозетіа:<br/>&quot;Писать стихи по туалетам, увы, друзья, - не мудрено! Среди говна мы все поэты, среди поэтов - мы го ...но! &quot;<br/>Тож будьмо чемні навіть у цьому тихому і потрібному місці, підтверджуймо, що ми люди...
15 Червня 2018, 16:08
Ціна біотуалета 9500гр. ітого- 44 туалета за ці гроші можна було поставити ,питання є?
15 Червня 2018, 17:44
Біотуалет є тимчасовою спорудою. Самовільно встановлювати такі кабінки заборонено законом – потрібні документи, як для МАФ. І задовбетеся за кошти міста ці смердючі нужники викачувати, за рік набіжить не 400 тисяч, а весь мільйон!
15 Червня 2018, 17:50
Та тут гора поціновувачів туалетної тематики! Добре було, якби хоч один, як Нейрон, приватний громадський туалет в місті відкрив. І баста! Вуалям! Проблеми не було б. Тут і з цінами розібралися, все дешево. Лише бери і бабки з нужника качай!
16 Червня 2018, 00:53
Вас нерозбереш погано нема погано є то носіть горшки за собою і буде безкоштовно.<br/>Атомна догодити вам ще!
17 Червня 2018, 21:46
Приміщення туалету під ключ(з усіма внутрішніми роботами та обладнанням всім необхідним) коштувало міському бюджету 200 тис.грн. Ще 65 тис.грн витратили на облаштування фундаменту,огорожі, підключення до існуючих систем каналізації та електропостачання, влаштування водопостачання(зроблена артсвердловина, насос і т.д., до центрального водопостачання туалет не підключався).Крім того ще були закуплені меблі та влаштовано металеві східці.
18 Червня 2018, 03:04
Ого ,металеві східці та стілець за 135 т.,так недалеко й до золотого унітазу з батоном(((треба міськраду до звіту у &quot;Поліссі&quot;(газеті не ресторації...)
18 Червня 2018, 03:30
Таке враження, що ніхто не будується і не ремонтується в Камені. Зайдіть до Сверби, там банка фарби під 180 грн, зайдіть в &quot;Молоток&quot;, там одна дошка 130 грн. і т.д. Тому, щоб будуватися треба мати багацько грошей.
19 Червня 2018, 03:32
Хоч нормально по людськи буде де нужду справити. Дякую що зробили. Давно пора. А витрати на будівництво ? На це є відповідні служби хай рахують.
20 Червня 2018, 08:24
Де таблички, де дорогочкази? Не встиг, сумно.