Камінь-Каширський район: посилюють увагу щодо продажу алкоголю і цигарок неповнолітнім

18 Червня 2018, 10:48
Акцію «Не будь байдужим!» 3053
Акцію «Не будь байдужим!»

Під час літніх канікул особливо уважними варто бути щодо дитячої безпеки.

Задля запобігання непередбачуваних ситуацій, збереження життя і здоров’я дітей та молоді, в рамках проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», відділ у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районна громадська організація «Молодь поряд» спільно з Камінь-Каширським відділом поліції  ГУНПУ у Волинській області оголошують акцію «Не будь байдужим!». Про це повідомляють у відділі у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

У закладах торгівлі району, де реалізовуються алкогольні та тютюнові вироби, будуть розклеєні інформаційні листівки.

Усіх небайдужих громадян просять повідомляти про відповідні правопорушення за вказаним номером телефону.

Акцію «Не будь байдужим!»
Акцію «Не будь байдужим!»

 

Коментарі
18 Червня 2018, 16:29
Дуже прикро, що все залишиться тільки на папері. У нас все тільки на папері...
18 Червня 2018, 16:47
Коли продавців позбавлятимуть ліцензії на продаж алкоголю та тютюнових виробів, коли каратимуть батьків, які відправляють своїх дітей по пляшку, коли каратимуть повнолітніх, які купують на прохання неповнолітнім, - справа з паперу трохи зсунеться в корисному напрямку.
19 Червня 2018, 02:03
Шановний, по Камені і району десятки торгових закладів торгують без ліцензій і всім контролюючим органам це по барабану, продавцям аби виручка була і не залежно ним чи це повнолітній чи неповнолітній-по 1травня Зрума накажіть---ага,руки короткі
19 Червня 2018, 03:44
там накажіть магазин біля полісся "Бобко" от там палолєткам продають все і анкогольні і тютьонові вироби
19 Червня 2018, 11:04
Бобка наказати---та це не реально,по перше він депутат міськой ради,а по друге спортивний фунціонер---таких людей треба шанувати і берегти /футбол на корню пропаде в районі і Пасю не буде з ким договорняками займатись/ Ато що малолєтки отоварюються там- це чиста правда
19 Червня 2018, 11:46
ага , в Камені в алкоголізмі винен бобко і його магазин .. Зайдіть в УСІ бари Каменя - неповнолітнім там продають алкоголь протягом ВСЬОГО ДНЯ . Не кажучи про вечір і ніч..<br/>А в селах теж бобко продає неповнолітнім спиртягу і самогон на точках??
19 Червня 2018, 12:12
Є віділ в адміністраціі в справах неповнолітніх--директор такий собі Сидорчук С/пережив всіх голів адмін/--той сам нічого не робить і підлеглих не засталяє,більше завісає в магТроянда--от з кого спрос
19 Червня 2018, 12:21
ну ,Стьопка Сидочук - &quot;насяльніка&quot; , йому мона )) Тим більше &quot;Троянда&quot; біля його хати майже ))<br/>А до бобка йому далеко, хіба по дорозі як йде з роботи ))