Із Каменя-Каширського відправили допомогу в зону бойових дій

24 Червня 2018, 09:50
Із Каменя-Каширського відправили допомогу в зону бойових дій 4000
Із Каменя-Каширського відправили допомогу в зону бойових дій

Волонтери Камінь-Каширського району на чолі з Сергієм Шуміком вчергове вирушили на Схід, у зону проведення ООС, для того, щоби матеріально і духовно підтримати військовослужбовців ЗСУ.

Вони мають передати допомогу, зібрану православними парафіянами храмів святого пророка Іллі, Різдва Пресвятої Богородиці міста Каменя-Каширського та храму святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я. Про це повідомляють у прес-службі Волинської єпархії УПЦ.

Разом із волонтерами до захисників України з душпастирською місією вирушив клірик Камінь-Каширського благочиння протоієрей Юрій Михайлов – настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці.

1
Волонтери доправлять зібране у зону ООС
Волонтери доправлять зібране у зону ООС

Необхідне збирали у храмах Каменя-Каширського і Підцир’я
Необхідне збирали у храмах Каменя-Каширського і Підцир’я

Продукти й інші речі
Продукти й інші речі

Продукти й інші речі
Продукти й інші речі

 

Коментарі
24 Червня 2018, 13:15
Щось дуже сумнівно , що ця &quot;допомога&quot; потрібна зараз солдатам... Забезпечення ЗСУ зараз нормальне ,тому картопля , пральні машини та інше аж ніяк не потрібні на блокпостах .. <br/>Певне , це все попадає в монастирі МП на сході , а не &quot;каратєлям&quot; на передок
24 Червня 2018, 13:30
Я б так категорично не заявляв, оскільки бійцям ЗСУ нині дійсно не так важлива матеріальна, як духовна, людська підтримка від краю, котрий вони боронять. Та й не думаю, що вже волонтери настільки цинічні, що декларують допомогу для ЗСУ, а везуть її сепаратистам. Врешті, вони ж, мабуть, при передачі гуманітарки фотографуються на пам'ять та й на всяк випадок )) Тому, давайте не тільки критикувати місцеву владу, МП за &quot;двуглавую&quot; церковну політику, але й бачити позитив у тому, що сміливіші та далекоглядніші молоді церковники цієї конфесії диверсифікують свою діяльність чи то з гуманітарних, чи з інших міркувань, враховуючи реальну можливість у найближчому часі утвердження Української Помісної православної Церкви...
24 Червня 2018, 14:13
Щось цих МП- &quot;волонтьорів&quot; немає серед капелянів на &quot;передку&quot;..<br/>Совпадєніє? - Нє думаю!
24 Червня 2018, 16:04
Як язик повертається такий комент писати?Ти хоть гривня дав бійцям?І яка нахер різниця,чи забезпечення нормальне?По совісті Шумік робить просто...
24 Червня 2018, 16:17
На даному етапі війни головне, аби представники МП не шкодили у себе на парафіях російськими &quot;скрєпами&quot; та возили сітку - дві бульби зі слоїком сала, що здали прихожани, в гарнізони на Сході. Бо дехто з них такого може накапеланити на &quot;передку&quot;, так &quot;наволонтьорити&quot;, що біди потім не оберешся...
24 Червня 2018, 19:55
Я бійцям не гривню даю , а плачу військовий податок . <br/>Зразу видно вас, адєптів УПЦ МП ))<br/>Обзиваєтесь і хамите ,а сіткою нікому непотрібної бульби , що догниває у ваших льохах , думаєте собі індульгенцію отримати?
24 Червня 2018, 20:07
При чому тут УПЦ МП? Ти якесь геть прибацане....
24 Червня 2018, 20:11
як ви такі вірні адепти своїх церков, хай би ви кожного разу, коли хочеться якусь гидоту сказати, - молилися... бо одні - чемно платять податки, інші - чемно льохи відкривають, а коментарі - чорнота...
25 Червня 2018, 01:40
Одні говорять, інші роблять. Честь і хвала усім, хто на краю, на межі в повному сенсі цих слів! Дякуємо за сонце, за спокій, за наших дітей-онуків, що мають можливість вчитись, рости, працювати, батьки-дідусі- спокійно спати, поки відважні й чесні хлопці боронять нашу землю та не пускають чорну гидоту запаскудити весь край. Ми просто змушені пам'ятати про них, допомагати та дякувати у будь-який спосіб та не чинити чвари тут, поміж собою. Навіть дитячий малюнок на хвильку може зігріти обпечену душу. Спасибі волонтерам, що не припиняють роботу, не дають звикнути до війни. Єднаймося, будьмо милосердними, бо в тому сила!
25 Червня 2018, 13:50
Ну вже і отцю Юрію медальку дадуть
26 Червня 2018, 11:24
Юрій Михайлов завжди прагнув отримати якусь &quot;мєдальку&quot; від влади ))<br/>У 2004 році активно розмножував і розносив з матушкою листівки за Януковича ,а зараз тіпа &quot;волотьорить&quot; ))
26 Червня 2018, 21:31
А, хто цей кріпиш на першій світлині ліворуч?