Камінь-Каширський: винесли вирок поліцейському-хабарнику

13 Липня 2018, 15:17
Суд 4551
Суд

Камінь-Каширський суд за одержання неправомірної вигоди покарав поліцейського.

Вироком Камінь-Каширського районного суду Волинської області оперуповноваженого сектору кримінальної поліції Камінь-Каширського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області за одержання неправомірної вигоди (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 368 КК України) засудили до штрафу у розмірі 1 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (25 500 грн.) з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 1 рік. Про це повідомляють у прокуратурі Волинської області.

Нагадаємо, правоохоронця, який одержав 10 тис. грн. від громадянина за не вжиття заходів щодо виявлення та розкриття інформації про його протиправну діяльність - сприяння особам у проходженні військово-лікарської комісії - було викрито 16 травня 2018 року працівниками прокуратури Волинської області спільно з УСБУ в області.

З роботи поліцейського звільнено.

Коментарі
13 Липня 2018, 18:26
і то всього? 20 штук? та ви що, зглузду зїхали? він же хабарями взяв значно більше. Через рік прийде на роботу і знову буде брати хабарі. Бо що ж це за відповідальність. Соромно за суд. Очевидно і суддя хабаря отримав від цього горе-поліцейського
13 Липня 2018, 20:40
Начальника внутрішньоі безпеки області нацполіціі позавчора також взяла СБУ з хабарем,тільки сума 3000ує - падонок відкупиться,батя генерал
14 Липня 2018, 01:46
Судив гордєй мабуть) цікаво скільки він отримав хабаря за справу, а отримав точно. Корупція на корупції, йдемо в Європу)))
14 Липня 2018, 02:46
Такі факти заставляють сприймати земляків не з позитивною модальністю емоцій, що характерно для людини, яка тут давно не живе, а раціонально. Жаль тільки, що емоційний радикал змінюється в негативний бік, тобто цінності батьківського краю девальвуються. Але таке життя у нас.
14 Липня 2018, 04:53
Сміхота і годі.
14 Липня 2018, 13:59
АЛЕ ПАТРУЛЬНИЙ 7000грн взяв і йому дали спочатку 3,5роки а потім условку
15 Липня 2018, 11:50
Не цураються мєнтяри беруть по повній,в мене два знайомих зловили за алкоголь,откупні 7000гриваків,а в тому році ще 5000брали, а в паспортному що робиться, поки Макарчуку руку не позолотив даже не підходь- А хіба то судове рішеня за хабар 25000грн штрафу, сміх тай годі- БЄЗПРИДЄЛ ПОЛНЄЙШИЙ
15 Липня 2018, 17:01
Самі винні, як попадаємося ми, або рідні, то самі і даєм хабаря!
16 Липня 2018, 00:46
25 гривень штрафу-це просто сміх. Руку треба відрубувати!!! Доки не почнемо відрубувати нічого хорошого нас не чекає.
16 Липня 2018, 02:27
Кості Гризодубо (21:46, псевдо777),-відомому сокирнику з "Цензор Нет", не вплутуй мене в сокирні фантазії.