Ігор Гузь назвав ймовірних кандидатів у нардепи по округу покійного Єремеєва

16 Травня 2016, 16:39
1951 Джерело: region.uz.ua

Завдяки принциповій позиції, яку зайняв Андрій Парубій, ЦВК отримала свідоцтво про смерть Ігоря Єремєєва та відповідно оголосила вибори в окрузі №23 на 17 липня цього року.

Про це сьогодні, 15 травня, на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат Ігор Гузь, пише Таблоїд Волині.

За його словами, наразі варто чекати двобою між командами БПП/Континіуму та УКРОПу. 

«Ігор Палиця неодноразово заявляв, що балотуватися по округу не буде, але це ж не означає,що там не з'явиться кандидат від партії. Можливо Ірина Констанкевич? Хоча, хоча... Кажуть після декількох плідних зустрічей між Ігором Валерійовичем та Петром Олексійовичем крига скресла. Геннадій Корбан вже на свободі, депутати парламенту від УКРОПу голосують за призначення Володимира Гройсмана та Юрія Луценка», – написав Гузь

Також він вважає, що роль третьої сили могла б зіграти представник Батьківщини Людмила Кирда, котра на минулих виборах отримала цілком пристойні 22%.

«За трохи все стане ясно», – резюмує Ігор Гузь.

Нагадаємо, Ігор Єремєєв унаслідок трагічного випадку помер 12 серпня, проте досі Верховна Рада не мала офіційної довідки про його смерть. Довгий час в окрузі нардепа не оголошували про перевибори. Проте у понеділок, 16 травня, Верховна Рада передала Центральній виборчій комісії документи про смерть Ігоря Єремєєва, необхідні для оголошення перевиборів у мажоритарному окрузі, на якому його обрали народним депутатом  

Коментарі
16 Травня 2016, 22:36
<p>Найбільш вірогідні кандидати донедавна – Палиця, Гунчик і якась тітонька з Лайна, оскільки вона очолює приватне ТОРГОВО-ВИРОБНИЧЕ ПIДПРИЄМСТВО “ЛАЙНА” (http://b2btoday.com.ua/id/487685)/. Враховуючи інформацію Гузя, а він намагатиметься впливати на події в окрузі, може випливти ще й Кирда. Якщо винести за дужки окремі чесноти, то всі вони до певної міри можуть асоціюватися, як такі, що з Лайна. Та й ми всі ще біля нього, себто згаданого “підприємства”, обертаємося. Бо, чомусь не дуже віриться, що цього разу поліщуки пройдуть тест на зрілість і стійкість та відмовляться від 300 грн. чи хоча б фіґуральної плитки шоколаду напередодні чи в день голосування. Аби допомогти людям “жити по-новому”, варто добре придивитися до складу окружної та дільничних виборчих комісій, прополоти там людей з “досвідом”, представників одіозних політичних утворень і , головне, блокувати відомого місцевого хитрого Лиса на ймення Іван. Якщо ця братва буде нейтралізована, а поліщуки висунуть кандидатом в депутати когось з місцевих лідерів патріотичних сил, можливо узгоджену консолідовану кандидатуру з іншого району, можна сподіватися на якісь зміни. Як на мене, то голоси, принаймні у К.-К. районі, мали б розділитися між Гунчиком і патріотом. А вже у другій турі – на волю Божу. Знаю, що кандидатура Гунчика сприймається в штики, але, як на мене, це краще ніж інші, якщо пролітає патріот. Палиця нехай виконує свої обіцянки на своєму посту, а ВГ принесе в район більше шоколаду, аніж інші…Повірте мені на слово та інтуїцію)))</p>
17 Травня 2016, 19:14
Опа, і ви вже тут - завсідний коментатор колись прогресивного (а нині успішно "похованого" чи точніше "зданого") сайту "Вісті Каменя". Хвала Всевишньому -як бачите , святе місце порожнім не буде, тобто не тільки того світу, що у вікні під назвою "Вісті Каменя" . І саме тому ви і ми всі маємо тут "майданчик" для гострих політичних та соціальних дискусій щодо подій на теренах Камінь-Каширщини
18 Травня 2016, 03:23
Я би не хотів так висловлюватися, що Богдан здав чи злив сайт "ВК", оскільки незвідані шляхи Господні. Його інформресурс відіграв важливу роль у перед- та постмайданний період. Показав слабкі і сильні сторони поліського краю, мабуть не помилюся, якщо скажу, що ВК був одним з найкрутіших районних сайтів у ту гарячу пору на Волині. Нині, коли Б.Пташник є у складі мобільної групи з розкрутки реформ під егідою Самопомочі, вочевидь йому справді бракує часу та фізичних сил на підтримку свого дітища. Та й ця робота потребує фінансової складової, а з цим нині у всіх певні труднощі. Думаю, що з початком дочасних виборів до ВР на окрузі №23 шанси реінкарнації ВК зросли, отож поживемо, побачимо. На "районі КК" ще не зовсім вималювалась редакційна політика, і це не дивно, бракує, або я пропустив інфу про його засновників, політичну забарвленість чи аполітичність тощо. Проявлю нескромність і висловлю думку про не зовсім вдалу назву нового сайту. Можливо, якби була на це згода редакторів, давайте громадою подумаємо над цим питанням? Добре й те, що сюди ще не проникли "довгоносики", які, зловживаючи анонімністю, сповідують персональні образи, парканну писанину та відповідну "дотепність", але це питання часу))). Тож, як кажуть, в добрий час...
18 Травня 2016, 11:12
Шановний, тільки сліпий тоді не побачив, що свій сайт Пташник якраз &quot;злив&quot; і закрив , побоюючись реакції на його &quot;поддєржку&quot; Валентина Чиха . Я уважно слідкував за &quot;розкруткою&quot; &quot;Вісті Каменя&quot; і скажу як колишній фахівець , що значну роль в розкрутці цього сайту відіграли Вероніка Романович та Богдан Козік . Крім найбільшої кількості своїх публікацій на &quot;Вісті Каменя&quot; , вони &quot;просували&quot; його ще в мережі Фейсбук . Дуже було помітно , що Вісті Каменя було закрито після реакції Богдана Козіка на &quot;липову&quot; заяву Пташника щодо &quot;гєроїзму і проффєсіоналізму&quot; Чиха , бо ця заява була опублікована до речі самим Пташником в соцмережах та на волинських сайтах . І саме після цього Пташник закрив коментування на своєму сайті і заблокував тільки Козіка для публікацій на своєму сайті . А в коментарях набрехав ,що &quot; зараз ведуться технічні роботи по удосконаленю самого &quot;тіла&quot; сайту...&quot; і що він блокує російські фури в Доманово..І ще написав ,що на сайті &quot;&quot;йде реорганізація з двигуна &quot;друпал&quot; на якийсь легший і зручніший&quot;. І як видно, до цих пір Вісті Каменя і не реорганізований, і &quot;мертвий&quot; .Та й Бог з ним..<br/>Натомість з'явилось кілька інших сайтів. <br/>&quot;Б.Пташник є у складі мобільної групи з розкрутки реформ під егідою Самопомочі, &quot; - і де ж вони ті реформи? Хіба лише в самопомочі та Пташника.. Бо він лише міняє авто та добудовує собі не малу хатинку... Скажіть но , звідки ж стільки грошей? Часом не з так званого &quot;волонтерства&quot; ?
18 Травня 2016, 12:44
А Ви що тут в коментарях вирішили піарити Пташника? Не солідно.
18 Травня 2016, 13:18
Я не раз ще на сайті ВК писав, що мене не цікавлять жодні політичні уподобання, мені болить за свій район у складі незалежної європейської України. Щодо сайту ВК і його редактора. Свого часу цей сайт відіграв помітну роль у житті району, а сам Пташник зайняв активну громадянську позицію на всіх фронтах, аж до військового. Я підтримував і підтримуватиму всіх патріотів району, того ж Козіка, Романович та інших, як і мав сміливість висловлювати своє бачення ситуації, яке не завжди співпадало з їхніми. Щодо Пташника, то він не був настільки глибоко публічним, аби вступати з ним в полеміку. Якщо хтось тепер хоче його обгадити, то для початку пройдіть хоч частину його шляху, зробіть малу дещицю на благо України, як він і тільки тоді зверхньо оцінюйте його дії. Щодо підтримки Чиха, я нічого не можу сказати, оскільки достеменно не знаю рівень його роботи на посаді очільника райвідділу, на відміну від Пташника, який пліч-опліч з міліціонерами патрулювали вулиці міста у важкі і буремні часи. Але знаю точно, що багато хто не схвалював і не схвалює діяльності самого Пташника у період Майдану, Революції гідності та й тепер. Однак це не означає, що Богдан не мав би цього робити, тільки відчайдухи зі своїми особливостями та й недоліками є локомотивом перетворень у нашій державі. Ми живемо не у простий час, ніхто й ніколи однозначно цей період не оцінить, але безперечним є поступове роз'єднання сіамських близнюків &quot;русского мира&quot; для блага їх обох. Тому, замість допомогти хто чим може тяжко пораненому бійцю АТО у будівництві тієї хатини, ми ллємо бруд у його бік, а тоді дивуємось, що хлопці уникають призову в ЗСУ. Тому, прошу не корегувати моє світобачення, у тому числі і щодо оцінки Пташника, з яким я особисто, на жаль, не знайомий. Давайте розмовляти фактами і конкретикою, але відкинувши вузькопартійні і політичні уподобання напередодні виборів. Тільки державницька позиція, єдність громади у позитивних змінах має бути предметом наших розмов, бо на розхитування єдності патріотів вже наговорено вдосталь. Результат, що називається &quot;на лицо...&quot;
18 Травня 2016, 19:25
Факти і конкретика щодо Пташника говорить трохи інакше, а не те що часом пишуть ЗМІ. Не варто розпинатися про його героїзм і те, що нібито він пройшов. Час розставить все на свої місця. Згодом про, такий собі &quot;героїзм&quot;, Пташника дізнаються й земляки. Реальні герої не мають часу на висвітлення свого героїзму, а такі собі псевдогерої на хвилях революції і темі війни займаються таким собі псевдогероїзмом. Складається враження, що в районі крім Пташника більше ніхто не був на майдані і не воював на війні. Треба бути трохи скромнішим і стишити свої амбіції Пташнику. Сумно за таких «героїв»
18 Травня 2016, 19:56
&quot;на відміну від Пташника, який пліч-опліч з міліціонерами патрулювали вулиці міста у важкі і буремні часи.&quot; - це було вже в постМайданний період.. А в часи Майдану міліціонери з Каменя їздили до Луцька в повній екіпіровці охороняти недобитих регіоналів..Невже вони поїхали туди без відома і наказу Чиха? Хіба повний дурень в таке повірить! Також перевдягнені камінські менти &quot;супроводжували&quot; приїзд Автомайдану до Каменя-Каширського в лютому 2014 року ! Сумніваюсь, що Чих це не контролював і спрямовував . Ах, да, Чих же Знову випадковість?-Ні, Чих же зовсім &quot;невінаватий&quot; , бо ж &quot;виконував наказ&quot; . Тому таких як Чих треба було не переатестовувати , а люструвати! Але сєня кулявлоб, пастор турчинов та порох &quot;54% дебільного електорату&quot; зробили все, щоб подібні Чиху &quot;невінаватиє&quot; міліціонєри уникнули люстрації , побувавши ЛИШЕ на третій лінії в АТО, а не на передку. Усі справжні атошники (і ті, яких Пташник переконав заявою підтримати того ж Чиха) прекрасно знають і бачили, що менти лише стояли на дальніх блокпостах, а як тільки починались реальні обстріли - то їх як вітром здувало глибше в тил! Або патрулювали вже звільнені міста . Але мають &quot;корочки&quot; учасників АТО та вже бігом побрали собі земельні ділянки за цю пільгу.<br/>Люди від Революції Гідності чекали ЗМІН усієї корупційної системи влади, і особливо міліції та прокуратури із судами .А Пташник цією липовою заявою на підтримку Чиха лише сприяв консервації цієї прогнилої влади із силовиками.. <br/>Я спочатку теж не розумів, чому Козік розкритикував цю заяву і публічно виступив проти неї (а не проти Пташника) Ознайомившись - побачив,що текст заяви - це ж відверта підтасовка фактів &quot;вивчивши думку громадян міста і сіл &quot;?? Або відвертий шантаж на межі погроз : &quot;будь які сумніви в щирості чи виваженості нашої позиції (обман, залякування, підкуп, упередженість чи інші негідні Українського Воїна мотиви) , будемо розцінювати як образу нашої організації і кожного представника особисто.&quot; - по іншому &quot;хто не згоден,щоб Чих був начальником камінської поліції - з тим можемо розібратись&quot;. <br/>Ніхто не применшує героїчних заслуг Пташника та інших атошників . Але це не дає право чи індульгенцію Пташнику писати подібні заяви з брехнею і погрозами на адресу громадськості. Взагалі остання так звана &quot;громадська діяльність&quot; Пташника на теренах району має й зворотній , прихований зміст . Зверність, пихатість та гординя - неодноразово це вже помітно . А коли йому на це вказують, він починає погрожувати .Як на Вістях Каменя, в коментарях із Козіком, читали ж це? Ви ж там навіть ще й писали , намагаючись бути &quot;третейським суддею&quot; , але відверто при цьому симпатизували Пташнику)) <br/>Ось такі факти, а не&quot;розхитування єдності патріотів&quot; чи &quot;вузькопартійні політичні уподобання&quot;..Десь я вже щось подібне чув.. Як тільки хтось починає критикувати нинішню владу - відразу ж у влади подібна захисна риторика на кшталт &quot;агенти Кремля, не нада розхитувати човен&quot; ..А те, що відбувається в країні присприянні та участі цієї влади - то ж фігня!!
18 Травня 2016, 20:17
Для коментатора 16:25. Я не є адвокатом чи довіреною особою Пташника, ми з ним, підкреслюю, навіть не знайомі. Але фактом є те, що він створив сайт, його підтримував технічно, ресурсно та медійно. Він очолив молодих людей Каменя, які позиціонували себе з &quot;Правим сектором&quot; і у потрібний час не побоялися виступити проти ще живої і міцної влади Януковича та місцевих його князьків. Богдан одним з перших пішов зі зброєю боронити східні кордони України і отримав там важке поранення у голову. Я не акцентую про його інші дії під час Майдану, Революції гідності, оскільки вищеперелічена мною конкретика достатня для тієї позиції, яку я зайняв щодо пораненого бійця АТО. Щодо вашого висловлювання &quot;час розставить все на свої місця&quot; щодо Пташника, яке є доволі розмитим, і може трактуватися неоднозначно, то час всьому справді суддя. Ви, можливо, маєте якусь інсайдерську інформацію про Богдана, але чомусь киваєте на гіпотетичне розвінчання його &quot;героїзму&quot; у майбутньому , а я оперую незаперечними загальновідомими фактами. Більше того, варто пам'ятати, що у Пташника через його революційну діяльність у Камені та й в інших місцях є купа недоброзичливців, які ладні вчинити йому будь-яку капость, а не тільки анонімно обілляти лайном на чужому сайті. Тому я не бачу підстав вести з вами пустопорожню полеміку та &quot;розпинатися&quot; на очевидні теми. Найгірше, що це лайно, так підказує мені мій внутрішній голос, виходить від колишніх його побратимів... А це найгірше, бо внутрішнє поборювання та боротьба за булаву не раз нищили українців та їх державність! Навчіться розрізняти факти й емоції і тоді нам буде легше порозумітись!
18 Травня 2016, 23:03
&lt;p&gt;Шановний колего, коментаторе! Давайте призупинимо обговорення персони Пташника, але не через те, що у мене чи у вас нема більше аргументів чи метафор щодо на його адресу. Адже стаття, під якою ми ламаємо списи, про вибори на окрузі #23! Принаймні я ставлю крапку у полеміці щодо внеску Пташника у становлення України. Він це робив, як вмів. І останнє. Цим я захищаю не так персону Пташника, як&amp;nbsp;середньостатистичного активного патріота України, яких дедалі більше тлумлять всі кому не лінь.&lt;/p&gt;
19 Травня 2016, 12:36
Я теж не маю бажання вести з вами дискусії щодо цієї особи, але все ж таки в останній раз хочу написати жителям Камінь-Каширського району. Пташник не є тим за кого себе видає. Його можна швише записати у псевдогерої або псевдоволонтери і не більше. Крапка! Щодо анонімності. Стерх це дійсно не публічна людина, а просто стерх. До нових зустрічей!
19 Травня 2016, 13:02
Просто &quot;стерх&quot; сповідує принцип полеміки, яка переважно грунтується на конкретних фактах, джерелах, інформації, висновках з цього всього і послуговується відповідним нікнеймом. І, як на мене, терпляче і аргументовано спілкувався не по суті виборів на окрузі №23, а на зовсім іншу порушену колегою тему &quot;... колись прогресивного (а нині успішно &quot;похованого&quot; чи точніше &quot;зданого&quot;) сайту &quot;Вісті Каменя&quot;. У відповідь отримав &quot;Стерх це дійсно не публічна людина, а просто стерх. &quot; Іншими словами: Пташник - не той за кого себе видає, і Стерх - не той, що Sterh...))) А кадидати в депутати замість Єремеєва так і залишилися поза обговоренням... Мета досягнута, колего?
19 Травня 2016, 14:00
Якщо Стерх вважає себе великим інтелектуалом і сповідує конкретні факти, джерела, інформації, висновки то варто вести діалог не в анонімних коментарях, а у публічній дискусії. Все те, що ви намагаєтеся виділитися серед інших коментарів виглядає досить не переконливо. Саме ви, розумнику і залишили кандидатів в депутати замість Єремеєва поза обговоренням.
19 Травня 2016, 15:24
Ого, ви мастак перекрутити факти. Я ж перелічив ймовірних кандидатів на окрузі, ви чомусь згадали про &quot;зданий&quot; сайт ВК. Можливо ви вважаєте Богдана ймовірним кандидатом в депутати на дочасних виборах і через це на випередження у своєму ж першому коменті облили його брудом за &quot;зданий&quot; сайт, а, згодом, і викрили псевдогероя? Непоганий старт для Пташника, я вам скажу...У нас за битого, як відомо, двох небитих дають! ))
19 Травня 2016, 17:35
Старт – з моменту реєстрації, а все інше на рівні пліток. Так, що повернемося до того з чого починали: конкретні факти, джерела, інформації, висновки, а не тупі коментарі анонімних коментаторів.
20 Травня 2016, 01:20
ДВА чудаки затіяли мізерну дискусію . А де кандидати від народу ? ВИ все підсовуєте нам грошовитих , які будуть купляти поліщуків .
20 Травня 2016, 01:22
ХОМА ! Ви ==молодець .
20 Травня 2016, 13:21
Хома, Ви то молодець, але, я так роздумав, а чому, критикуючи інших, Ви самі не висуваєте кандидатуру &quot;від народу&quot; та й і я нічого толкового запропонувати не можу))? Виходить, що ми з обоє тільки бульки пускаємо на сайті. Давайте когось придумаємо з народу!
05 Січня 2018, 00:35
Пташник псевдогерой.Набрав гектари землі в аренду і продає її направо наліво.