Воєгощанці відзначили 515 річницю від першої писемної згадки про своє село

03 Червня 2017, 15:00
5297


Перша писемна згадка про село Воєгоща датується 1502 роком у давньому акті архіву князів Сангушків. У документі зазначено, що 11 серпня 1502 року у Камінь-Каширському, в результаті поділу, княгині Ганні та її сину князю Андрієві дісталося, крім половини Каменя, село Видерта, а до того і млин Воєгощанський.

Святкування дня села розпочалося на шкільному спортивному майданчику. Тут виступив творчий колектив «Булава» ЗОШ І-ІІІ ст. с. Воєгоща.


 

Урочистості продовжилися в сільському будинку культури. Тут була представлена виставка робіт місцевих умільців «З ремеслом дружимо – в житті не тужимо!».

 

Аматори художньої самодіяльності підготували концертну програму, під час якої лунали вокальні композиції, діти тішили своєю безпосередністю.

 

Присутні вшанували земляків та всіх загиблих українських патріотів, які відстоювали майбутнє України, хвилиною мовчання, учні школи поклали квіти до обеліска Слави.

За традицією на святі привітали з одруженням молоду пару, яка побралася якраз напередодні цього свята, Олену та Івана Кузьмичів, маму наймолодшої жительки Аріни Банько, керівника колгоспного господарства Якова Гапонюка. 

Свято вдалося організувати завдяки спільним зусиллям керівництва сільської ради, працівників місцевих установ та жителів села. 

Коментар
18/10/2021 Понеділок
18.10.2021
17.10.2021