Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У 23-му окрузі не запрацювали ДВК

20:50 06.07.2016
432

Проблеми волинських ДВК із проведенням перших засідань та включення кандидатами до складу дільничних комісій людей без їх відома – такі негативні тенденції фіксують спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА станом на 5 липня у 23-му одномандатному виборчому окрузі.

Зокрема, станом на 5 червня, жодна з ДВК Маневицького, Любешівського, Камінь-Каширського районів та більшість дільничних комісій Ківерцівщини ще не провели своїх перших засідань, - повідомляють у ГМ ОПОРА.

Відповідно до ч. 4 ст. 33 Закону України «Про вибори народних депутатів України» перше засідання виборчої комісії скликається її головою не пізніш як на третій день після дня її утворення, а наступні - за необхідністю.

Громадянська мережа ОПОРА уже повідомляла, що рішення ОВК у виборчому окрузі № 23 про утворення дільничних виборчих комісій було прийнято 1 липня. А отже, останній день проведення першого засідання ДВК був понеділок, 4 липня.

Основною причиною таких фактів є некомпетентність керівного складу дільничних виборчих комісій. Більшість із них працює на виборах вперше та погано орієнтується у виборчому законодавстві, – повідомляють у ГМ ОПОРА.

Також, спостерігачі ОПОРИ фіксують факти включення кандидатами людей до складу ДВК 23-го виборчого округу без їх відома. Мова йде про таких кандидатів-самовисуванців як: Максим Богун,Володимир Демчук, Валентина Малькова та Олександр Орел.

Як приклад, до Громадянської мережі ОПОРА зателефонувала мешканка м. Львова Ольга Аршулік, яку включено до складу ДВК № 070331 у с. Звози Ківерцівського району за поданням кандидата Володимира Демчука. Жінка стверджує, що жодної згоди на членство в ДВК не давала, про самого кандидата вперше чує. Більше того, вона стурбована тим, звідки кандидат чи працівники його виборчого штабу взяли номер її мобільного телефону, паспортні дані, адже саме ці персональні дані були використані для підготовки відповідного подання.

Відповідно до ст. 2. та ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних», персональні дані – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована. Не допускається обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Коментарі
18 березня
Сьогодні
Вчора
16.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
13.03.2019
12.03.2019
11.03.2019
10.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин