Визначили переможця тендеру на будівництво школи в Осівцях

30 Жовтня 2018, 09:00
Школа в Осівцях виграла тендер на понад 47 мільйонів 5230 Джерело: dfrr.minregion.gov.ua
Школа в Осівцях виграла тендер на понад 47 мільйонів

ТОВ "ЖИТЛОБУД-2" стало переможцем тендеру на будівництво школи в селі Осівці Камінь-Каширського району. 

Про це повідомляє Prozorro.

Нагадаємо, що у жовтні цього року оголосили тендер на 47 мільйонів гривень для будівництва школи в Осівцях. А 29 жовтня визначили переможня. Ним стало ТОВ "ЖИТЛОБУД-2". 

Керівники Камінь-Каширського району проінспектували стан виконаних робіт по освітньому закладу.

У Камінь-Каширській РДА повідомили, що голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук, голова районної ради Віктор Сус спільно з директором будівельної компанії «Житлобуд-2», депутатом обласної ради Леонідом Стефановичем 29 жовтня завітали з перевіркою до села Осівці. Керівники переконалися, що робота у майбутній школі кипить, адже представники місцевої громади працюють не покладаючи рук. 

Читайте також: Незабаром завершиться будівництво школи в Осівцях та розпочнеться у Стобихівці, – голова ОДА

За словами директора компанії, ступінь будівельної готовності – орієнтовно 60 %. Так, майже облаштовано фасад школи, а разом з тим будівельники продовжують виконувати внутрішні роботи, укладають підлоги, водночас працюють над благоустроєм довколишньої території.

На сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оприлюднили звіт виконаних робіт станом на 29 жовтня 2018 року. 



1
dfrr.minregion.gov.ua
dfrr.minregion.gov.ua

2
dfrr.minregion.gov.ua
dfrr.minregion.gov.ua

1
dfrr.minregion.gov.ua
dfrr.minregion.gov.ua

 

Коментарі
30 Жовтня 2018, 12:11
Ось так дивлячись на "перемоги" Осівчан інше село в іншому кінці району стоятимуть до кінця своїх вимог, до перемоги.
30 Жовтня 2018, 17:58
А відкати, як годиться, складають тих же 10%, чи інший курс?
30 Жовтня 2018, 23:24
Самому, що заважало "відкотити"? Чи Ви тільки чужі рахувати умієте?
31 Жовтня 2018, 01:04
Так діло в тому, що “чужі” не зовсім чужі, а наші з вами податки.І через таких , як ви, “ лояльних”, наше суспільство тоне в корупціі, та беззаконні .Чи ви той, кому належатиме цей відкат?
31 Жовтня 2018, 03:31
Це в цьому селі війт приблатньонний з ланцом на шиї?
31 Жовтня 2018, 09:35
Це він, так званий сільський голова Андрій Михалик , колишній керівник Партії Регіонів в районі та колишній перший зам голови РДА , одіозного регіонала Івана Вовка . А простіше - хам і алкаш (як видно з відео)<br/>До речі , Михалик був призначений першим замом голови РДА у 2010 році .. І навіть пальцем не ворушив , щоб в його рідному селі почалось будівництво цієї школи..
31 Жовтня 2018, 09:36
осівчани розпочали &quot;стояти&quot; за будівництво школи ще 5 років тому , у 2013 році!
31 Жовтня 2018, 09:44
Район КАМІНЬ! Видаляєте коментарі....це що ж виходить, така от свобода слова?
31 Жовтня 2018, 10:08
А про що був комент? Про алкаша-Михалика? ))
31 Жовтня 2018, 11:12
Шановний ПОВ, редакція видаляє коментарі лише у випадку прямої образи лайкою! У цьому повідомленні всі коментарі ми залишили.
31 Жовтня 2018, 13:00
Принагідно хочу дуже хотілося б, щоб &quot;комерція&quot; цього інтернет-ресурсу не була схожа до &quot;сомалійського&quot; піратства. Маю на увазі різні трюки з рекламою, які передбачають не тільки безтолково спливаючи на екран пропозиції надсилати повідомлення про новини, бо це є майже на всіх сайтах, а &quot;родзинку&quot; - спливаюче вікно з пропозицією &quot;12345...&quot;. Хто може здогадатися, що закодоване під цим номером? Правильно, тільки програміст, що обслуговує сайт щоб втюхати якусь рекламу ще й з соцмереж. При цьому віконцю з цифрами-кодом сторінка блокується і є один вихід - лайкнути &quot;Ок&quot;. Як тільки лайкнув - ти попав по повній, маєш &quot;щастя&quot; у вигляді непотрібної тобі реклами а власникам сайту &quot;Район&quot; іудині срібняки за незручності читачам. Після такого необережного лайку, я видалив ваш сайт з закладок доки не станете цивілізованими. Пропонувати - пропонуйте, але не займайтесь піратством!
31 Жовтня 2018, 21:37
За великим рахунком тут всі гості і Михайлик також, а школа так десь на років 80.
02 Листопада 2018, 22:23
Да район на політичній рекламі заробить срібняків)) уже набридло кожен день читати про пані без коси.