Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Підприємство на Камінь-Каширщині незаконно зайняло ділянку землі вартістю 12 мільйонів гривень
Підприємство на Камінь-Каширщині незаконно зайняло ділянку землі вартістю 12 мільйонів гривень

Підприємство на Камінь-Каширщині незаконно зайняло ділянку землі вартістю 12 мільйонів гривень

08:05 01.11.2018
2418

Прокуратура на Волині вимагає повернення державі самовільно зайнятої підприємством земельної ділянки вартістю 12 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

«Маневицька місцева прокуратура звернулася до господарського суду Волинської області з позовом в інтересах держави в особі Камінь-Каширської районної державної адміністрації, щоб зобов’язати одне з господарських товариств повернути державі земельну ділянку вартістю 12 мільйонів гривень і відшкодувати шкоду, завдану її самовільним зайняттям», – говорять у прес-службі прокуратури Волині.

Підприємство зайняло земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею понад 17 гектарів в адміністративних межах Камінь-Каширської міської ради за межами населених пунктів. Факт такого самовільного захоплення встановили під час перевірки, проведеної Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області.

Землю, щодо якої жодні правочини про надання її в користування не приймалися, товариство засіяло соняшником.

Підприємство визнало факт самовільного зайняття ділянки. Натомість шкоду, завдану державі її використанням, у сумі понад 23 тисячі гривні не відшкодувало та землі не звільнило.

Керівника товариства притягнули до адміністративної відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки (адміністративне правопорушення, передбачене ст. 53-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та наклали на нього стягнення у виді штрафу.

Прокурори ж у суді вимагатимуть відшкодування підприємством шкоди та повернення землі державі.

Коментарі

Читач

08:49 01.11.2018

Бондар сам в шоці. Да Вася?

Камінь

08:54 01.11.2018

Бондар сам у шоці але скоріше всього через те, що афера відкрилася, тепер обіцяного ніхто не дасть. Навпаки воно перекочує в Маневичі.

Камінь

09:46 01.11.2018

Ось усі реформи від Мера який говорить що ніколи та ні за які гроші він не піде на реформи ОТГ через те, що він бідний як церковна миш. Очевидно що 12 гектаріів просто так не засівається і Мер мусив знати, що 12 гектарів соняшнику то не з неба впало йому на ганок. Ось чому він не бажає рехформуватися через те, що не усі гектари роздав за башиш. Такого Мера .

Каменю

00:07 02.11.2018

Ну причому мер до землі сільгосппризначення шей за межами міста?

Цікаво

09:22 02.11.2018

А чому не названо це "піратське" підприємство , яке так "самовільно" захопило цю землю????

Читач

12:30 02.11.2018

Ай справдi все пишуть-пишуть, а головних героiв скривають. Нехай всi знають таких хитро-мудрих.

Камінь

14:07 02.11.2018

"Ну причому мер до землі сільгосппризначення шей за межами міста": про те міська рада має території які зайняті землями сільгоспризначення, а потім мають ще землі запасу. У цій справі хтось дуже добре нажився оскільки просто так взяти 12 гектарів і ще й в межах Камінь-К. міської ради не так просто. Для того щоб відвести 12 гек. це щонайменше потрібно організувати сільскогосподарську юридичну особу. Потім провести тендер на якому хто більше дасть за оренду того й буде. Ось на цьому вирішили й зекономити але звичайно просто так ніхто нікому за так не дає. Тут в міській раді вирішили що буцім-то ніхто не догадається та ніхто не знатиме але воно випливло, очевидно через внутрішні негаразди. Очевидно що на Мера будуть давити для того щоб він врешті-решт почав ставити питання по ОТГ, оскільки просто так також не пройде.

Спiврозмовниця

17:35 02.11.2018

Без вiдома мера,замельникiв,земльнi дiлянки не видiляються,СМiШНО..НiХТО НЕЗНАВ,ДЕ ВЗЯВСЯ СОНЯШНИК,i ХТО ЙОГО СiЯВ.могли б добре заробити...

ЧИТАЧ

22:40 03.11.2018

А помоєму якась біліберда. Підприємство самовільно засіяло соняшник ну зцим ясно . Далі виявили порушення і порушник кладе голову на плаху і у всьому зізнається хоча штраф сплачувати не збирається , а міг би сказати що я не я іхата не моя. І далі саме цікаве "землі не звільнило" це як не звільнило обгородили колючим дротом і по периметру кулемтників з кулеметами наставили , чи може є якісь інший спосіб утримувати земельну ділянку. Чи може підприємсьтво ділянку не звільнило від посіву соняшника так вже листопад місяць давно мали б зібрати. Виглядає так як злодій вкрав у всьому зізнався але забрати вкрадене ніхто не може. Якийсь супер злодій . Думаю що підприємство всетаки має якесь право має на цю ділянку інакше як розуміти слова " землі не звільнило" . І взагалі народ повинен знати героїв в лице.
А взагалі хазяїн не той що на папері а той хто наній працює і за неї дбає. А наші нинішні нові хазяї "злодії" паперові працювати та дбати за неї не дуже хочуть а все в оренду хочуть здати. А тому хто хоче працювати і виробляти
землі не дісталося поділили все злодії .

777

14:41 04.11.2018

Весь прикол у тому, що допис типу "одна баба сказала". Цеж балачки пусті.

Каменю

15:38 04.11.2018

Ви пане камінь « експерт» в усьому от якби ви в своєму дворі трошки прибрали ато ви все глобальні питання рішаєтє

Камінь

21:25 07.11.2018

"от якби ви в своєму дворі трошки прибрали": скажіть Ви цікавитеся подвір"ями тих громадян які впливають на Ваше життя у цій місцевості чи ні? Якщо цікавитеся і у Вас ніяких асоціацій не виникає крім хіба що заздрощів від побаченого то я Вам нічого не можу вдіяти, оскільки як я зрозумів від побаченого на моєму у Вас заздрощів не має. Тому ящо Ви бажаєте знати "порядок" на подвір"ї та "глобальні питання" це не одне і теж, оскільки "глобальні питання" скоріше всього від статусу свідомості та освіти, а "порядок" на подвір"ї від рівня матеріальної забезпеченості. Якщо він у мене менший ніж приміром як у Вас або інших то я між іншим не соромлюся, оскільки думаю мати менші статки ніж у інших це не сором. Сором красти, брехати.

24 липня
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин