Футбол: матч Черче – Ворокомле закінчився в нічию

12 Липня 2016, 16:46
2268 Джерело: sportzt.com

Матч на першість району між командами ФК «Черче» (село Черче) та ФК «Патріот» (село Ворокомле) закінчився з рахунком 1:1.
Поєдинок відбувся 10 липня на стадіоні у селі Ворокомле. У першому таймі фортуна усміхнулася черченцям: вже на перших хвилинах їм вдалося відправити м’яч у сітку «Патріотів». Та в наступному таймі ворокомлівчани також поцілили до воріт опонентів.

"На другій хвилині матчу під час подачі кутового гравцю ФК "Черче" Василю Хлистіку вдалося запустити м'яч у ворота суперника. Та в середині другого тайму рахунок зрівняв нападник збірної Ворокомле - Вадим Зубач..." – пишуть у спільноті ФК Черче.

До речі, раніше, 29 травня, на виїзді у село Черче команда ФК "Патріот" обіграла суперника з рахунком 3 - 4.