Тендер оголосили! У Стобихівці збудують нову школу

06 Листопада 2018, 08:01
Збудують нову школу на Волині 4387
Збудують нову школу на Волині

На Волині, у селі Стобихівка Камінь-Каширського району, планують збудувати загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Про це стало відомо з оголошення на сайті держзакупівель Prozorro.

Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Волинської обласної державної адміністрації оголосив тендер на нове будівництво школи в селі Стобихівка.

Очікувана вартість закупівлі становить 114 мільйонів 267 тисяч 900 гривень.

Подавати тендерні пропозиції можна до 22 листопада 2018 року. Аукціон розпочнуть 23 листопада.

Доставити товари, виконати будівельні роботи та поточний ремонт планують до 31 грудня 2020 року.

Читайте також: Жителі села Стобихівка вийшли на акцію протесту

Коментарі
06 Листопада 2018, 13:59
казали савченка не нагнуть.Нагнули.І навіщо було владі робити цей цирк.Якщо громада захоче,то ніякі бюрократи нічого вдіяти не зможуть,мусять не тільки красти,а щось і будувати і гроші знайдуться.Оленіне,Добре,Хотешів,Мельники-Мостище черга за вами.
06 Листопада 2018, 16:45
З чого Ви взяли,що хтось когось нагнув ? Тендер оголосити і школу збудувати - це різні речі.
06 Листопада 2018, 17:13
Я так розумію далі будете вибивати асвальтований доїзд до села потім газ, бо ліс ви продасте. Цікаво хтось був мобілізований з села, чи як миші по норах? Герої тільки тоді коли дітьми можна прикритися. Як сеператисти на сході...
06 Листопада 2018, 17:21
Стобхівчаани вимагають а камінькаширці чого мовчать в старій школі діти в три зміни навчаються
06 Листопада 2018, 17:25
Податок за пілорами сплатіть щоб було з чого школу будувати
06 Листопада 2018, 17:30
А КАмінчуків влаштовує,що діти в 3 зміни????Влаштовує!!!!Вони і репетиторам раді,нащо та школа???
06 Листопада 2018, 17:42
Тепер стобихів.чани нехай реєструють будівельне підприємство і беруть участь в тендері
06 Листопада 2018, 17:45
Хтось когось утримує у школі №1 ?
06 Листопада 2018, 17:52
Якщо стобихівчани виграють тендер, то будуватимуть школу, а збудують пилораму. Якщо хватає клепки три місяці дітей не пускати до школи,значить,ніяка школа їм непотрібна !
06 Листопада 2018, 19:08
Якщо в селі побудують школу,проведуть газ,зроблять дорогу то це погано,краще нехай будують генделики на кожному кроці і люди іздять паскудними дорогами
06 Листопада 2018, 23:06
Не кажи гоп, доки не перескочив! Обіцяти, ще не означає одружитися. Вибори на носі, тому "тинди-ринди" не проблема, а там ся дасться чути, як кажуть гуцули...))
07 Листопада 2018, 18:41
Скільки можна мізки колупати знаєте ми вже всім натішилися і змінами і вашими повчаннями.Ходять дітки у школу ну
07 Листопада 2018, 22:06
а гроші на утримання такої школи де братимете ,пілорамщіки? Чи знову дітей не пустите 2-3 місяці до школи??
08 Листопада 2018, 22:58
Не буде грошей для утримання школи - розмістять там чергову пилораму