Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Андрій Козюра
Андрій Козюра

«Батьківщина» Волині закликає місцеві партосередки дотримуватись чесних правил політичної боротьби

18:35 06.11.2018
775

Перший заступник голови Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Андрій Козюра запропонував керівникам місцевих осередків політичних партій та громадських організацій підписати меморандум «Про чесні вибори».

Про це партієць заявив під час прес-конференції, відреагувавши на візит до партійного офісу добровольців батальйону «Азов», які вимагали публічного вибачення за використання в одній із газет Коропивницького знімку екс-добровольця «Азову».

«У зв’язку з наближенням виборів до новоутворених об’єднаних територіальних громад та старту президентської виборчої кампанії зростає політична напруга, окремі структури пробують діяти провокаційними методами, безпричинно нагнітають ситуацію», – заявив Андрій Козюра.

«Батьківщина» Волині вважає, що ніхто не має права використовувати силу, чинити безлад і провокації, оскільки це роз’єднує проукраїнські сили, розколює громадянське суспільство та руйнує країну зсередини.

Щоб запобігти розхитуванню ситуації в області перед початком виборів до ОТГ та президентських, «батьківщинівець» запропонував керівникам обласних партосередків та громадських організацій підписати меморандум «Про чесні вибори» і першим поставив свій підпис під цим документом.

Коментарі

Читач

19:52 06.11.2018

Ну, по-перше, не Коропивницького, а Кропивницького. Місто названо не на честь риби-коропа, а на честь письменника та драматурга Марка Кропивницького. По-друге, не знімку, а або світлини, або фото. По-третє, Козюра явно накозюрив, забув про своє юридичне походження, і … «запропонував керівникам обласних партосередків та громадських організацій підписати меморандум «Про чесні вибори» і першим поставив свій підпис під цим документом». Тобто, уявіть собі, поставив підпис не під узгодженим зі сторонами текстом, а під власноруч накрученим. Цей, типу юрист, але достойний представник великої патронеси «Ю» не знає, що МЕМОРАНДУМ, тобто НАГАДУВАЛЬНИК, є передумовою ДОГОВОРУ про відносини сторін з приводу визначених МЕМОРАНДУМОМ питань. Тому, як і договір, укладається у співавторстві сторін-підписантів. Проте, для Козюри гроші є важливішими. Треба довести свою дієспроможність перед, дуже останнім часом нервовою, патронесою, аби та не зменшила щомісячні гонорари. Команда «Ю» завжди хоче грошей.

Камінь

20:07 06.11.2018

Накосячив, а тепер просить, вимагає. Це вони зарвалися поки вона ще не стала, а як стане то вже косячитимуть на повну. Тому все зробити щоб до них ніколи не приходили косяки.

До Читача

21:27 06.11.2018

Щоб підюлитись, потрібно обкозюритись, або хто Юлі косу розплів та в очки вдягнув.

Ахах

23:31 06.11.2018

Ну це просто іронія!)
«Батьківщина Волині», яка тиждень тому накосячила, використавши фото Притули в рекламі на Фейсбуці, говорить про дотримання правил чесних виборів.

Антібют

20:31 07.11.2018

"відреагувавши на візит до партійного офісу добровольців батальйону «Азов», які вимагали публічного вибачення за використання в одній із газет Коропивницького знімку екс-добровольця «Азову»." - ІБО НЄХУЙ!

24 квітня
Сьогодні
Вчора
22.04.2019
21.04.2019
20.04.2019
19.04.2019
18.04.2019
17.04.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин