Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Тимошенко змушує владу знизити тарифи

17:03 08.11.2018
596

За вимогою Адміністрації Президента уряд збільшив вартість газу для людей на 23,5%. Водночас у бюджеті наступного року передбачено, що кожна п’ята родина втратить субсидію на комунальні послуги. Фактично влада вивела за межу виживання щонайменше 5 мільйонів родин по всій країні. А це найбільш незахищені верстви населення: інваліди, пенсіонери, переселенці, родини трудових мігрантів тощо.

На погоджувальній раді голів фракцій, що відбулась 5 листопада, Юлія Тимошенко заявила чітку позицію, направлену на захист людей. Лідерка «Батьківщини» вимагає терміново поставити на голосування постанову про скасування урядового рішення про підвищення ціни на газ та ухвалення мораторію на підвищення тарифів.

«Ми наполягаємо, щоб після питання про створення ТСК щодо вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк одразу була проголосована постанова про негайне скасування ціни на газ і запровадження мораторію на підвищення ціни на газ українського видобутку», – зазначила народний депутат.

За її розрахунками, з урахуванням усіх затрат тисячу кубічних метрів газу не може бути дорожчим за 90 доларів (2500 грн). Нині ж влада встановила його ціну в розмірі 300 доларів (8499 грн). В усіх цивілізованих країнах саме ринок визначає вартість газу, а в Україні тариф визначає уряд своєю постановою.

Новий економічний курс, що пропонує Юлія Тимошенко, передбачає впровадження ринкового ціноутворення та ліквідацію монопольних функцій НАК «Нафтогазу», який дає можливість Президенту обдирати людей. Ліквідація монополіста та впровадження ринку газу дозволить зменшити тарифи для населення щонайменше втричі.

Влада поставила громадян перед вибором: купувати харчі і ліки чи набивати кишені можновладців оплатою комунальних послуг. Відверто обкрадаючи людей, вона ще й бере кредити замість того, щоб наповнювати бюджет, ліквідуючи можливості виводити гроші в офшори.

Це дембельський акорд влади, котра розуміє, що панувати залишилось недовго. Але пригадаймо слова Юлії Тимошенко під час форуму «Нова стратегія миру та безпеки». Лідерка Батьківщини пообіцяла протестувати свою антикорупційну політику на Петрові Порошенкові. Зала вибухнула оваціями після цих її слів.

Послідовна політика Юлії Тимошенко, спрямована на захист людей, дозволить відновити в Україні порядок та справедливість. Саме тому люди все більше підтримують лідерку «Батьківщини».

Сергій Биков,

голова аналітичного центру ІНПОЛІТ

Коментарі

песиміст

17:50 08.11.2018

Все змушуе вона владу,а толку нуль.Ніхто ті тарифи не зменшить

Камінь

17:54 08.11.2018

"це найбільш незахищені верстви населення: інваліди, пенсіонери, переселенці, родини трудових мігрантів": для чого так немилосердно брехати. Саме такі категорї населення і отриматимуть субсидії, не отриматимуть верстви які позаяк матимуть доходи позамежами української держави і то можуть мати якщо сплатять у пенсійний фонд певну частину коштів.

Камінь

17:57 08.11.2018

З 1 травня право на отримання житлової субсидії втратили:

— орендодавці, які не задекларували доходи від здачі майна в оренду;
Ось інформаціія на цьому ж таки сайті тому просто дивує інколи поіформованість смпатиків БЮТ:
— особи, які щось придбали або оплатили послуги вартістю понад 50 тисяч гривень;
— володарі автомобілів, із дня випуску яких пройшло менше 5 років. Виняток становлять мопеди або машини, видані соцорганами;
— особи, які протягом 12 місяців перед зверненням за субсидією отримали спадщину або в інший законний спосіб набули право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб;
— боржники з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума двомісячної заборгованості яких перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
— власники житлових приміщень, опалювальна площа яких перевищує 120 кв. метрів (якщо це квартира) та 200 кв. метрів (у випадку будинку). Обмеження не поширюється на дитячі будинки сімейного типу, прийомні та багатодітні сім’ї;
— особи працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку в Центрі зайнятості як безробітні (крім безробітних у сільській місцевості, райцентрі, селищі міського типу — такі випадки розглядаються на Комісії).

антіюлька

18:06 08.11.2018

Тимошенко проти підвищення тарифів на газ це як Бджоли проти меду

Місцевий

08:17 09.11.2018

Протимошенківський сайт

16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
10.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин