Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Гуто-Боровенська громада: відновили підготовку до виборів
Гуто-Боровенська громада: відновили підготовку до виборів

Гуто-Боровенська громада: відновили підготовку до виборів

14:00 12.11.2018
1158

Виборчий процес в об'єднаних територіальних громадах Волинської області триває.

Радник з децентралізації Волинського ЦРМС Оксана Урбан зауважила, що не дивлячись на бажання деяких обранців, призупинити виборчий процес не вдалося, адже ЦВК і надалі працює над підготовкою до виборів. Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, який створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Нагадаємо, що нещодавно Центральна виборча комісія розглядала ситуацію, яка загрожувала першим виборам у 34 об’єднаних громадах, що мають відбутися 23 грудня цього року і підготовка до яких вже розпочалась.

Мова йде про Ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва щодо адміністративного позову народного депутата України Артема Вітка до 34 об’єднаних територіальних громадах. На території Волинської області йшлося про 5 громад: Гуто-Боровенську сільську раду Камінь-Каширського району, Тростянецьку сільську раду Ківерцівського району, Ківерцівську міську раду, Привітненську сільську раду Локачинського району, Гіркополонківську сільську раду Луцького району.

Розглянувши питання, Комісія взяла до уваги рішення суду. Члени комісії зазначали, що не мають повноважень зупиняти виборчий процес, який вже розпочався, у тому числі – у 34 ОТГ, яких стосується позов.

Разом із тим, ЦВК вирішила згодом звернутися до Окружного адміністративного суду Києва за роз’ясненнями щодо його правової позиції.

Читайте також: Повідомили, скільки грошей піде на вибори у Гуто-Боровенській ОТГ

Коментарі

Камінь.

14:23 12.11.2018

"раніше юристи зазначали, що сам позов і рішення суду не витримують критики": казна що. Якщо є рішення суду то не звертати уваги на нього яке б воно не було чи що!!!!! Не подобається приблизно 10 тисяч клерків чи депутатів які як будь-то представляють 200тис. нас. у34 майбутніх ОТГ ну і ЩО, Ось євробляхери 2.5 мільйона і то нічого. Дали Закон і користуйтеся. А тут суд "засудив" і мовляв не витримує критики. Ідіть у суд і там доказуйте свою правоту. Що за держава клята. ЇЇм сьогоні суд у не указ, а завтра давай до росії чи до білорусів, не будемо платити податки та подібне. Що ви робите то невість що. Ще хочуть правової держави та Ви самі ЇЇ гробите.

25 серпня
Сьогодні
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин