Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Голова Камінь-Каширської РДА взяв участь у заході під головуванням Президента України
Голова Камінь-Каширської РДА взяв участь у заході під головуванням Президента України

Голова Камінь-Каширської РДА взяв участь у заході під головуванням Президента України

08:02 13.11.2018
1533

Голова районної державної адміністрації Каменя-Каширського Валерій Дунайчук відбув до міста Києва з метою взяти участь у сьомому засіданні Ради регіонального розвитку.

Повідомляє Камінь-Каширська РДА.

Керівник виконавчої гілки влади в районі увійшов до складу волинської делегації, яка 12 листопада була присутня на цьому засіданні.

Довідково:

Рада регіонального розвитку – консультативно-дорадчий орган при Президентові України. Утворена з метою сприяння взаємодії державних органів з органами місцевого самоврядування у питаннях: напрацювання оптимальної моделі розвитку місцевого самоврядування і територіальної організації влади, децентралізації управління регіональним розвитком, вирішення проблемних питань життєзабезпечення регіонів. Рада утворена Президентом України Петром Порошенком 21 квітня 2015 року.

Захід відбувався у столичному Міжнародному виставковому центрі під головуванням Президента України Петра Порошенка та за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

У порядку денному були питання нової політики розвитку, правової держави, верховенства права, української армії та української ідентичності, а також історії успіху у регіонах, плану дій на майбутнє, нової якості управління та відповідальності регіональної влади, внутрішньорегіональної кооперації, масштабних інфраструктурних проектів.

Коментарі

Камінь.

09:01 13.11.2018

У якому крузі він там сидів, чи може на гальорці. Невже їх розсадили по алфавіту якщо так то він мав його бачити навіть зблизька або навіть дотягнутися рукою. Але не думаю оскільки Камінь-Каширський район одні косяки. Останнє місце по децентралізації, навіть створення одного з малочисельних увійшов у топ 34 й не знати наступній владі що робити із цією ОТГ оскільки рішення суду якщо воно не скасоване так собі не перепишеш - на добрий десяток років висітиме рішення суду над Ними про те, що вони незаконно створення. Я між іншим попережав. Потім інші косяки нашого незабутнього Валерія Саввовича і останній із Них це Гутинська гора яка повинна мати неприкасаємий статус поряд міста й тому його місто вже не пустить на місце очільника ОТГ як він вже не старався. Залишається піти у ту саму будівлю звідки прийшов. Або все-таки Їм вдастя викрутитися й вони усі залишаться на своїх місцях й тому до 20 року можуть протриматися. Одне тільки можна для Них і в тому числі Валерію Саввовичу записати в позитив що все-таки вони витримують тиск демократії й не роблять прийнаймі тут на К-Каширщині різких рухів навпроти критики про те ще не вечір, для усіх.

Читач

09:37 13.11.2018

Що відбув, то це добре, мабуть відрядження собі виписав. Але чи прибув до місця події, чи не спав, а слухав і чи зрозумів почуте…??? Чи тільки й взяв з поїзди, то київський торт, бо на форумі йшлося про райони, які вперто не створюють територіальні громади. Це про Каменський район, про Дунайчука, про Суса та районних депутатів , усю районну команду ретроградів. Фактично, по всім питанням, які обговорювались на засіданні, район пасе задніх. З цього приводу районний губернатор мав би вже нарешті подати до Верховної Ради заяву про надання Камінь-Каширському району статусу резервації або гетто зі збереження неповторної місцевої, твореної десятиріччями чиновницької тупості на основі патологічної жадібності та самозакоханості від неабиякого комплексу неповноцінності. Особливе замилування викликає Савченко – «поліцейський-реформатор». З його охоронним досвідом не проблема забезпечити надійну охорону резервації, або резервацій, якщо такі повстануть на території Волинської області .

25 серпня
Сьогодні
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин