Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ірина Констанкевич звернулась до Гройсмана з приводу соціального захисту чорнобильців
Ірина Констанкевич звернулась до Гройсмана з приводу соціального захисту чорнобильців

Ірина Констанкевич звернулась до Гройсмана з приводу соціального захисту чорнобильців

11:49 13.11.2018
784

Майже 150 тисяч волинян постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС. В Україні ж – близько двох мільйонів таких громадян.

За роки, що минули з часів катастрофи, пільги для чорнобильців періодично урізають, частково повертають і знову урізають. І все це на тлі обіцянок про підтримку й гідні соцгарантії від держави.

Тема пенсій та їх перегляду – найперша вимога, яку озвучують чорнобильці. Влітку мітинг під Верховною Радою зібрав кілька тисяч афганців, чорнобильців та учасників АТО. Вони розповіли, що акцію протесту в Києві влаштували через невиконання державою гарантій соціального забезпечення.

Народний депутат від «УКРОПу» Ірина Констанкевич переконана, що держава має виконати свої зобов’язання перед цими людьми, інакше це може спричинити велику соціальну напругу.

Нещодавно на адресу нардепа надійшло звернення від членів Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» щодо необхідності врахування в законі про держбюджет повноцінного фінансування видатків на виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Відповідне звернення Ірина Констанкевич спрямувала Прем’єр-міністру Володимиру Гройсману.

«Ми маємо зробити все, щоб люди, уражені страшною бідою, все-таки були соціально захищеними», – підкреслила Ірина Констанкевич.

Нардеп зазначила, що обурена заявами деяких чиновників, буцімто пільгами користуються лише псевдоліквідатори аварії, які свого часу змогли одержати відповідні посвідчення.

«Люди, які врятували світ від катастрофи, замість вдячності отримали від держави лише «сухпайки», – резюмувала парламентар.

Іван СТЕПОВИЙ

Коментарі

Місцевий

13:03 13.11.2018

Починається дешевий передвиборний піар.

Іван

16:22 13.11.2018

Нехай вимагає від свого чоловіка не бути корупціонером

Камінь

16:29 13.11.2018

Муж і жена одна.....

Читач

16:48 13.11.2018

Народний депутат від «УКРОПу» Ірина Констанкевич вступила на політичну стежку народного депутата від «БАТЬКІВШИНи» Юлії Тимошенко – це щось сказати, аби маси почули і побачили, перед тим не розібравшись в суті питання. Бо немає значення чим це закінчиться. Буде успіх – можна надувати щоки і хвалитись на всю Україну. Не буде успіху – можна перед черговими виборами звинуватити політичних опонентів. Коли б Констанкевич бажала добра «чорнобильцям», то володіючи несамовитими законотворчими можливостями, розробила б та зареєструвала б у Верховній Раді законопроект Про захист осіб, що постраждали від аварій, стихійного лиха…, фінансову сторону якого не міг би оминути щорічний державний бюджет, а не Гройсман. Нардеп Констанкевич мала би знати, що бюджет складається на основі соціальних, економічних показників та дотичних до них законів. Є звичайно різного роду «посли від народу», мистецтвом яких вирішила оволодіти Констанкевич. В контексті чорнобильської теми «послів» заряджають не ті, хто насправді зазнав втрат та потребує допомоги, а ті, хто, скориставшись службовим становищем, виробив ПОСВІДЧЕННЯ. Значна їх частина регулярно, попри «рештки здоров’я» пасуться під Верховною Радою, кабміном – усюди, де можна щось для себе взяти. Це люди з категорії «вболівальників» за нужденних за «невелику» платню за труди праведні.

Читачу

11:53 14.11.2018

Судячи з кількості відвідувачів цього повідомлення, не переймається народ Констанкевич з УКРОПом, як і її чорнобильською проблемою. Це в чорнобильському районі.

16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
10.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин