Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Ірина Констанкевич
Ірина Констанкевич

Молоді спорстмени можуть мати пільги при вступі у вузи

12:23 14.11.2018
609

Минулого тижня комітет Верховної Ради з питань науки і освіти рекомендував парламенту ухвалити за основу законопроект щодо пільгового зарахування молодих спортсменів на спеціальності з фізичної культури і спорту у вищих навчальних закладах.

Документ розробили народні депутати від «УКРОПу» Ірина Констанкевич, Тарас Батенко, Олександр Шевченко, Віктор Шевченко, Валентин Дідич та Олександр Дубінін у співпраці з парламентарями від інших політичних сил.

«Мета законопроекту – підтримати та спонукати молодь до занять спортом, зокрема шляхом пільгового зарахування абітурієнтів з числа кандидатів у майстри спорту, майстрів спорту України, майстрів спорту України міжнародного класу на спеціальності «фізичне виховання і спорт» до державних і комунальних вищих навчальних закладів», – пояснила співавтор законопроекту, народний депутат Ірина Констанкевич.

За її словами, молоді люди, які хочуть стати професійними спортсменами, присвячують багато часу підготовці до змагань. Відтак ці учні часто показують невисокі показники у навчанні. У підсумку при вступі до вищих навчальних закладів спортсмени опиняються на нижчих позиціях, незважаючи на високі спортивні досягнення.

«Крім того, законопроект пропонує додати учнів з високими здобутками у спорті до переліку осіб, які мають право на пільговий вступ до закладів вищої освіти на спеціальності з фізичної культури і спорту аналогічно до тих вступників, які мають перемоги на олімпіадах, конкурсах-захистах МАН. Йдеться про внесення змін до Закону «Про вищу освіту» щодо яких ми маємо численні звернення від молоді, батьків, тренерів і громадськості», – додала нардеп.

Дарина ТИХА

Коментарі

Ага

18:23 14.11.2018

Буде чергова корупційна лазєйка ..
До занять спортом треба спонукати іншими методами ,а не корупційними ..
А піднімати треба не спорт ,а інтелект і культуру !

25 серпня
Сьогодні
Вчора
23.08.2019
22.08.2019
21.08.2019
20.08.2019
19.08.2019
18.08.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин