Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко та «Батьківщина» – лідери народної підтримки

13:37 14.11.2018
1204

Згідно з результатами спільного соціологічного дослідження, проведеного зусиллями трьох соціологічних компаній (КМІС, Центр Разумкова та Соціологічна група Рейтинг) лідером президентського рейтингу залишається Юлія Тимошенко. Вона майже удвічі випереджає найближчих своїх конкурентів.

Юлію Тимошенко у боротьбі за посаду президента готові підтримати 21% тих, хто визначився з вибором та мають намір взяти участь у голосуванні. В. Зеленського підтримують 11%, П. Порошенка – 10%, А. Гриценка – 10%, Ю. Бойка – 9%, О. Ляшка – 8%, С. Вакарчука – 6%, Є. Мураєва – 5%. Рейтинг інших кандидатів – менше 5%.


Зростання президентського рейтингу лідера партії «Батьківщина» відбувається впродовж останнього півріччя. Проведення його вимірювань і кількість тих, хто повірив у перемогу Ю.Тимошенко на президентських виборах, зросла за цей період майже удвічі.

Юлія Тимошенко є лідером електоральних симпатій в усіх макрорегіонах країни, за винятком Донбасу, де вона поступається Ю. Бойку.

Кожен п’ятий виборець вірить в те, що наступним президентом стане Тимошенко. У перемогу Порошенка вірять лише 14% тих, хто має намір взяти участь у виборах. Окрім того, чинний президент очолює антирейтинг політиків – більше половини опитаних не проголосували б за нього за жодних обставин. У те, що інші політики можуть зайняти найвищу державну посаду, вірять менше 4% опитаних.

За результатами моделювання другого туру Юлія Тимошенко перемагає в усіх ймовірних електоральних парах. Натомість Петро Порошенко програє усім можливим кандидатам на вихід у другий тур.

Лідером рейтингу підтримки серед партій є «Батьківщина», за яку готові віддати свої голоси 22% опитаних, які вже визначилися із своїм вибором. За цим показником «Батьківщина», так само як і її лідер, в два рази випереджають інших учасників рейтингування. Якби вибори відбувалися найближчим часом, то в парламент потрапили б такі партії (окрім «Батьківщини»): «Слуга народу» – 11%, Громадянська позиція – 10%, Опозиційний блок – 9%, БПП «Солідарність» – 8%, Радикальна партія – 7%, партія «Наші» Є. Мураєва – 5%.

Довідково

Для 48% опитаних головним мотивом при виборі партії є підтримка соціально-економічних ініціатив цієї політичної сили. 18% голосують, виходячи передусім із симпатій до її лідера, 12% – через ідеологічні принципи. Голосування через соціально-економічні ініціативи домінує серед виборців практично усіх рейтингових політичних сил.

78% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку.

На думку опитаних, основні загрози, які є найбільш актуальними сьогодні для України, – це економічний занепад (59%), масовий виїзд українців за кордон (59%) та зубожіння населення (51%). На особистісному рівні головними проблемами респонденти вважають підвищення тарифів на комунальні послуги (59%), низький рівень зарплат і пенсій (52%) та підвищення цін на основні товари (42%). Дві третини респондентів (як і у травні ц.р.) вважають, що Україна найбільше потребує економічних реформ. 43% першочерговими вважають соціальні реформи, 37% - антикорупційні.

72% виступають проти продажу земель сільськогосподарського призначення, лише 13% – підтримують започаткування ринку землі.

Опитування КМІС, Центру Разумкова та Соціологічної групи «Рейтинг» проводилося з 19 жовтня по 2 листопада 2018 року. Було опитано 10 тис. респондентів віком від 18 років у всіх областях України, крім АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської обл. Статистична похибка становить не більше ніж 1%.

Коментарі

Всім

16:00 14.11.2018

Немає майбутнього в країні, де лідерами підтримки є істоти, що навіть віддалено схожі на тимошенко

До всім

17:25 14.11.2018

Мундрий аж капає!

Пацик з района

17:36 14.11.2018

От мені цікаво звідки такі рейтинги? навідь бабці під підїздом бажають їй лихої долі) назріває новий майдан

Пацику з району

17:50 14.11.2018

Після першого так званого майдану втратили зміїний острів, після другого - Крим і Донбас. Давайте третій організуємо - втратимо всю Україну. Ще не намайданились ???

Камінь.

18:01 14.11.2018

Кожна нація має тих лідерів яких вона собі обирає. Якщо для нагнітання процентів її команда застосовує шаманство у вигляді Ванги яка мовляв напророчила їй президентство то у цьому випадку усе добре оскільки для українського народу залишається ще двадцять років з виходу з сінайської пустелі. Потерпимо. Вірніше Ви терпіть поки ще молоді, а я свій шлях майже вже вийшов.

НАС РАТЬ

18:19 14.11.2018

Якщо подивитись на ці "мальовані" і замовні "рєйтінґі" , то стає зрозуміло , що вони усі ДУТІ . Хто найбільше рекламує себе скрізь - по телебаченню , в пресі, соцмережах - в того і "найвищі" рейтинги . Але ця реклама ДУЖЕ ДОРОГА . А повертати гроші будемо МИ ВСІ , ізза тих йолопів , що прагаласують за "рєйтінгових"

До Пацику з району

18:57 14.11.2018

Даремно стараєтесь батьківщинний. Нічого у вас не вийде. Острів Зміїний не втрачено, втрачено, за рішенням міжнародного суду, частину акваторії навколо острова. Крим, Донбас зможете оголосити втраченим, коли окупацію півострова визнають США та ЄС. Щодо рейтингів від соціологів, то це для шанувальників «Батьківщини-УКРОПу». Сьогодні Україна є полем боротьби між Заходом і Росією, з однієї сторони, та між США та Францією і Німеччиною, з другої. Результати голосування за Президента будуть монтувати вони, а не виборці нашої країни. Запропонований соціологами список кандидатів у Президенти є списком Путіна, бо жодного з них Захід не підтримає, не кажучи вже про США. В цю конспірологію важко повірити, якщо кипіти від злості через втрату звичного і незадоволеного сьогодні, але якщо подивитись на події ширше, якщо звернути увагу на поширену серед відомих політиків фразу: «Європі Україна не потрібна», зрозуміти, чого вони весь час про це голосять, разом з ЮВТ, то стає зрозумілим, що Україна дуже потрібна (посткомуністичній) Центральній Європі, трохи менше Франції-Німеччині, значно більше Об’єднаному Королівству Велика Британія і особливо США, бо від часу значного економічного та політичного зростання КНР, Україна увійшла до складу національної безпеки USA. Ми не 52-й Штат, але не дарма нам так багато дають грошей, зброї та політичну підтримку. Для прикладу. Днями Міністр Закордонних Справ Австрії, яка перед тим танцювала з Путіним на своєму весіллі мала від відвідати Кремль. І несподівано британська розвідка знайшла в нейтральній Австрії російського розвідника серед австрійських полковників. Австрія, разом з міністром обурились на Путіна і в Кремль не поїхали. Думаєте це випадковість!?

Камінь.

19:23 14.11.2018

"Думаєте це випадковість!": не випадковість. Нічого немає випадкового. Перед тим як клацати на компі хтось думає.

Марфа

15:16 15.11.2018

Юля, завдяки своїм 100 млн. які вже потрачені на рекламу у нинішньому році, могла б у "соціологічних дослідженнях" вже стати принцесою Британського королівства...
"На рекламу передвиборчої програми "Новий курс" ВО "Батьківщина", лідером якої є Юлія Тимошенко, витратила близько 100 млн грн за півроку. Про це свідчать дані фінансових звітів партії за другий і третій квартали 2018-го, повідомляє Комітет виборців України." - пише "Gazeta.ua" на своїх шпальтах. Тому, їй краще пам'ятати прислів'я: Не кажи гоп, доки не перескочив!"

Пацик з района

12:59 22.11.2018

Якщо ви не помітили то зкожним новим президентом усе виростає в ціні (долар, газ, і т. д.). Виграє це старе сте*во прогнозую ніякого зниження цін не буде! Будемо рвати кордони польщі, як от жителі Гондурасу на кордоні Мексики!

16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
10.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин