Результати виборів: Констанкевич «взяла» 23 округ

19 Липня 2016, 17:29
2357

На сайті ЦВК опублікували відомості про підрахунок голосів виборців в одномандатному виборчому окрузі №23.

Як і передбачалося, перемогла Ірина Констанкевич від політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", набравши 44 123 голосів, що становить 57.42%.


 

Коментарі
19 Липня 2016, 20:46
Тобто взяла за гроші
19 Липня 2016, 20:46
Тобто взяла за гроші
19 Липня 2016, 20:55
КУПИЛА!!!!!!!!!
19 Липня 2016, 20:55
ТОЧНІШЕ ПАЛИЦЯ КУПИВ..
19 Липня 2016, 21:32
Камінь завше балакав тутечки, що пані не драна та ліпшої не знайти. Знав, про що говорив. Його інформованість у справах туземців вражає.
19 Липня 2016, 22:52
Депутат від партії "Укроп", а надто Констанкевич не надто така вже сенсація. Найбільша електоральна втрата К-Каширців від цих вибборів це взяття у 2.1тис. голосів за пана Вовка. Я попереджав декого про повзучу регіоналізацію з приводу майбутнього К-Каширська від цього пана. Ось тепер маєте. Пан Вовк однозначно оріїнтувався не на виграш на цих виборах, а на прощупування голови Мера повіту на свою користь. Ще будете мати проблем від цього пана.
20 Липня 2016, 01:39
Ну ви не людина. Ви рентген, ви лазерний промінь. Тож треба таке в такому побачити. А як ви з приводу того, що врожай на чорниці в цьому році - це на перемогу УКРОПу? А ще тільки ви зможете зашифроване в тексті повідомленні пророцтво розтлумачити - "Як і передбачалося, перемогла Ірина Констанкевич від політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП". Ви тільки заглибтесь, яке дивне і незвичне словосполучення - "...перемогла Ірина Констанкевич від політичної партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП". Що б то могло значити - "перемогла від політичної партії". Невже вона на чолі заколотників в УКРОПі. Треба Палицю попередити.
20 Липня 2016, 13:26
Скоріше всього, що це звернення не до "Камінь" оскільки "Камінь" не працює на сайт.
20 Липня 2016, 17:49
Не правда! "Камінь" працює на сайт. Камінь може пояснити все, бо сайт - це не тільки редактори та журналісти. Сайт - це дописувачі, це коментатори-аналітики. Вони є мозком видання. Чому "Камінь" не хоче пояснити вислів "перемогла від політичної партії"? Тільки "Камінь" це може пояснити.
20 Липня 2016, 20:22
Якщо так бажаєте але не від "сайту" оскільки "Камінь" тут тимчасовий гість тому отже перемога від політичної партї тому в зв"язку із тим, що "Укроп" принаймі видубовується навіть не як пролітична партія але як швидше всього як рух подібний до партії Меркель.
20 Липня 2016, 23:03
Поясніть. Що таке партія Меркель. Адже у ФРН немає іменних партій, на відміну від України? І ще. Що таке пролітична партія?
21 Липня 2016, 14:06
УКРОП - це не політична партія.Це просто філіал Привату.Так як і БЮТ колись був,поки бабло не закінчилось.Те ж саме і з Правим сектором. Коломойський перестав давати бабло на Правий сектор - його й нема...Тому й Пташник звідти "сліняв",бо бабло закінчилось...
21 Липня 2016, 14:34
Список можна продовжити. Партія "Свобода", "Наш край", колишні ПРУ, КПУ, СПУ. "Солідарність" БПП, "Народний фронт". Майже усі, що були і що є сьогодні. Майже. Бо в нас спочатку створюється політична партія, реєструється, а потім, які бізнесовий пакет продається комусь грошовитому. Тому в нас досі немає партійних фахівців, але є партзаробітчани. Серед них: Лапін, Гузь, і звичайно видатна особа Полісся - Пташник.
02 Серпня 2016, 02:19
Неправильний заголовок, варто було б уточнити - "Виборці "взяли" гроші та обіцянки УКРОПУ", жодних особистих заслуг самої Констанкевич нема. З таким самим успіхом там міг пройти будь-який Пупкін чи навіть опудало зліплене з куфайки. Оскільки люди купилися на обіцянки Фонду Палиці через свою обмеженість в державотворрчих процесах. Хочуть - вже, сьогодні, побільше і на шару...