Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Учні Нуйнівського шкільного лісництва заліснили майже півтора гектари лісу
Учні Нуйнівського шкільного лісництва заліснили майже півтора гектари лісу

Учні Нуйнівського шкільного лісництва заліснили майже півтора гектари лісу

09:10 20.11.2018
1496

Вихованці шкільного лісництва Нуйнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів завершили осінні лісокультурні роботи, заліснивши спільно з лісівниками впродовж дня майже півтора гектари лісу.

Повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Школярі щоразу, коли беруть участь у подібних заняттях, виявляють бадьорий та оптимістичний настрій, адже будь-яка праця на благо природи, як вони висловлюються, – корисна в першу чергу для них самих. А по-друге, діяльність у шкільному лісництві урізноманітнює їх знання про довколишній світ.

Про користь добрих справ, пов’язаних з лісокультурними роботами, для формування дитячого світогляду висловлюється і директор Нуйнівської загальноосвітньої школи Сергій Лукашук, і лісничий Нуйнівського лісництва ДП “Камінь-Каширське ЛГ” Ігор Борох. За словами лісничого, учні шкільного лісництва є активними помічниками для лісівників. І не лише в посадці лісу, а й під час заготівлі лісового насіння, прибиранні рекреаційних пунктів тощо.

До речі, на Всеукраїнському злеті учнівських лісництв, що відбувся в Сумах наприкінці вересня цього року, учні Нуйнівського шкільного лісництва посіли ІІ місце серед подібних колективів та окремо ІІ місце – за виставку-презентацію професійних досягнень. А учениця школи Наталія Власюк отримала першість у захисті науково-дослідницьких робіт.

На території Нуйнівського лісництва розташовано 7 майстерських дільниць. Ці своєрідні зони відпочинку, за словами лісничого лісництва Ігоря Бороха, користуються великим попитом серед населення. Під час, скажімо, тихого полювання поціновувачі природи готують юшку, смажать шашлики, відзначають дні народження та інші подї. І для того, щоб люди змістовно могли провести час, лісівники турбуються заздалегідь, наприклад, забезпечуючи достатньо дров для розпалювання вогнищ. Само собою лісівники дбають про порядок та належний стан рекреаційних пунктів.

За інформацією інженера лісових культур ДП “Камінь-Каширське ЛГ” Любові Ручки, загалом по лісгоспу у 2018 році було посаджено лісових культур на площі 157,4 га. Під природне поновлення відведено площу 299,1 га, з яких на 241,7 га проведено сприяння природному поновленню.
Зроблено доглядів за незімкнутими лісовими насадженнями на площі 958,7 га та проведено підготовку грунту для робіт з лісовідновлення наступного року на 160 гектарах.


Коментарі
16 липня
Сьогодні
Вчора
14.07.2019
13.07.2019
12.07.2019
11.07.2019
10.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин