Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Камінь-Каширщині відбулася зустріч керівників району із представниками духовенства краю.
На Камінь-Каширщині відбулася зустріч керівників району із представниками духовенства краю.

До єдності та патріотизму закликали керівники району на зустрічі із духовенством

16:23 20.11.2018
672

На Камінь-Каширщині відбулася зустріч керівників району із представниками духовенства краю.

Відбулася вона у доброзичливій атмосфері, активному діалозі, співрозумінні, – повідомляє сектор з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

Так, серед присутніх – настоятель Свято-Миколаївського храму, декан Камінь-Каширського району отець Володимир Мицько, настоятель Свято-Петропавлівського храму села Підцир’я отець Сергій Михалюк, благочинний Личинівського благочиння, настоятель Хресто-Воздвиженського храму села Личини отець Андрій Даукуліс.

«Перш за все, хочу наголосити, що районна влада повсякчас відкрита до діалогу та співпраці з усіма представниками духовенства, готова підтримати релігійні громади. Не секрет, ситуація в Україні непроста, тому нам треба зібрати всі сили і спільно працювати задля збереження міжконфесійного миру та порозуміння в суспільстві. Найголовніше, аби всі намагалися знаходити спільну мову та обов’язково знаходили її. І в цьому роль духовенства важко переоцінити», – зазначив у вступному слові голова районної державної адміністрації Валерій Дунайчук.

У свою чергу, голова районної ради Віктор Сус підкреслив, що такі зустрічі і обговорення важливі особливо в часи швидкоплинних суспільних змін.

«Ви допомагаєте зрозуміти настрої людей, адже ми відповідальні за стан справ у нашому краї», – додав Віктор Іванович.

У рамках тематичного заходу присутні торкнулися багатьох питань, зокрема говорили про церковні та світські справи, суспільну ситуацію в Україні, про духовно-моральне виховання молоді.

«Сьогодні, як ніколи, важливо розуміти один одного та поважати думку кожного. Тож користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячність за Ваші молитви, за практичну, гуманітарну допомогу нашим військовим та переселенцям; за ті слова, які вселяють віру у мирне майбутнє нашої держави, закликають до єдності, патріотизму, любові до рідної землі», – резюмував керівник виконавчої гілки влади в районі.


Коментарі

Знаючий

21:29 20.11.2018

Кажуть ,сьогодні на Підцир'ї горіла церква-палала...
Михайлюки знову із сірниками бавились? ))

Підциря

22:05 20.11.2018

Ввечері в церкві мала бути служба перед святом Михайла, тож був увімкнений електрокотел для обігріву. Сталося коротке замикання в щитовій біля котла, поплавилась проводка і церква повністю задимілась. Вчасно спрацювали автомати, тож пожежі не було, в приміщенні все ціле та неушкоджене, тільки задимлене.

Підцирцям

13:04 21.11.2018

А хіба вже у Підцир'ї перевелися чоловіки, які б елементарно могли прорахувати можливості електрощитової, її автоматів та проводки і потреби електрокотла, який включається для обігріву? Невже втрачена Іллінська церква та безкарність з боку влади міста і району в особі їх підрозділу ДСНС до користувачів цієї колишньої пам'ятки архітектури та особисто до настоятеля цього храму С. Михалюка, нікого і нічого не навчили??? В житті всіляке буває, і ніхто не застрахований від несподіванок, але ж і елементарна розпорядливість якась має бути. Загалом, пасувало б, як це роблять у храмах греко-католиків, у літню пору у мурованих церквах облаштувати сучасний обігрів підлоги, аби старші люди могли у холодну пору спокійно стояти на службі і не втирати хустиною раз-по-раз носа від холоду. Думаю, додаткові витрати на електроенергію посильні громаді цієї парафії заради комфорту та здоров'я віруючих людей та прихожан церкви.
Нехай архангел Михаїл, як верховний командувач Божого війська супроти нечистих сил, яких перемагає в битві, котрого славимо нинішнього дня, оберігає нас всіх і майно громади від всіляких негараздів.

10 грудня
Вчора
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
03.12.2018
02.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин