Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
За неоформлену автівку з іноземною реєстрацією передбачено штраф, – Волинська митниця ДФС
За неоформлену автівку з іноземною реєстрацією передбачено штраф, – Волинська митниця ДФС

За неоформлену автівку з іноземною реєстрацією передбачено штраф, – Волинська митниця ДФС

12:07 28.11.2018
844

При перевищенні строку транзиту або тимчасового ввезення транспортного засобу з іноземною реєстрацією більше ніж на 30 діб, власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тисяч гривень або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду.

Про це повідомив директор Департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС Василь Поїзд під час брифінгу, інформує прес-служба Державної фіскальної служби України.

«На сьогодні відповідальність за порушення митних правил при ввезенні автомобілів з іноземною реєстрацією поки що не змінюється і протягом 180 днів буде такою ж, як і передбачалося раніше. Проте через 180 днів, після набуття чинності закону, такі пільгові умови скасовуються і вступають у дію нові санкції щодо порушення вказаних митних правил», – зазначив Василь Поїзд.

Крім того, за його словами, до Національної поліції України в автоматизованому режимі будуть передавати інформацію про строки тимчасового ввезення та транзиту автомобілів та осіб, які їх ввезли. Також Нацполіція матиме дані про транспортні засоби особистого користування, які перебувають на території України з порушенням строків тимчасового ввезення та/або транзиту.

Василь Поїзд розповів, що за новим законом поліцейські мають право зупиняти транспортні засоби у разі наявності інформації про порушення строків державної реєстрації та перебування на території України. За порушення складатимуть адміністративний протокол за ст. 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, за керування транспортними засобами, щодо яких порушено строки їх тимчасового ввезення та/або транзиту, використання таких транспортних засобів для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні, передача у володіння, користування або розпорядження особам, які не ввозили такі транспортні засоби на митну територію України або не поміщували в митний режим транзиту, передбачено штраф в розмірі 8 500 грн. При повторному правопорушенні – 17 тис. грн з позбавленням права керування транспортними засобами на один рік та з оплатним вилученням транспортного засобу.

Читайте також: Машини на «бляхах» не треба вивозити з України, щоб розмитнити, – митники

Коментарі

Бляхарям

17:46 28.11.2018

Готуйте гроші, лошари!!!

Бляхар

23:03 28.11.2018

Лошари в цій країні всі, бо скоро за повітря жидам платити будете.

Бляхарю

19:36 29.11.2018

А тобі ніколи не приходило до голови те, що низька ціна вживаних автівок у Європі формується виключно через те, що там всі платять податки? Європа високими податками на пердючі корита,( для нас це, звісно, у порівнянні з жигулями/москалями тачка хоч куди) знижує їх у цінах, аби люди збували їх утилізацію. От і Україна йде тим же шляхом - витісняє старі корита з екологічного навантаження на свою територію. Я, ясна річ, не хочу сказати, що у нас до цих законів все було гаразд і справедливість, однак нинішнє послаблення податкового навантаження на євробляхи допустиме. Адже я, сплативши всі податки свого часу державі, цим самим дав тобі можливість навчатися у школі, отримувати сяку-таку меддопомогу, пенсію тощо. А ти, друже, в час війни шукаєш варіанту повної халяви і повної свободи від правил дорожнього руху на дорогах... Так не вийде!

Район

15:06 30.11.2018

Не потрібно говорити на бляхарів,закон і на українські машини треба буде податок платити!!!

Району

17:38 30.11.2018

Не розпускай плівок

10 грудня
Вчора
08.12.2018
07.12.2018
06.12.2018
05.12.2018
04.12.2018
03.12.2018
02.12.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин