У Гуто-Боровенській громаді чотири кандидати на посаду голови

04 Грудня 2018, 15:10
У Гуто-Боровенській громаді чотири кандидати на посаду голови 3935
У Гуто-Боровенській громаді чотири кандидати на посаду голови

У Гуто-Боровенській громаді на Волині чотири кандидати на посаду голови та 112 кандидатів у депутати. Інформує прес-центр Громадянської мережі Опора.

Гуто-Боровенська сільська виборча комісія об’єднаної територіальної громади під час засідання 29 листопада зареєструвала 112 кандидатів у депутати та 4 кандидатина посаду сільського голови для участі у виборах 23 грудня.

За посаду сільського голови Гуто-Боровенської об’єднаної територіальної громади виявили бажання поборотись 4 кандидати: двоє самовисуванців та двоє – від політичних партій.

Так, на посаду сільського голови об’єднаної територіальної громади претендують:

• Оліферчук Михайло Іванович (висунутий шляхом самовисування);

• Вовк Сергій Іванович (висунутий районною організацією Аграрної партії України);

• Пилипчук Віктор Васильович (висунутий районною організацією політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»);

• Балик Олександр Олексійович (висунутий шляхом самовисування).

Для участі у перших виборах до Гуто-Боровенської сільськоїради ОТГ виборча комісія зареєструвала 112 кандидатів від партій: «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», Аграрна партія України, ВО «Батьківщина», «Народний фронт», БПП «Солідарність», «Громадянська позиція», Радикальна партія Олега Ляшка, «Об’єднання «Самопоміч» та шляхом самовисування.

Коментарі
04 Грудня 2018, 21:43
Оліферчук пройшов війну,не ховався від мобілізації---достойний кандидат!!!
05 Грудня 2018, 01:02
Пилипчук ..
05 Грудня 2018, 01:51
Дорогі земляки,23 грудня - перші вибори маленької держави в нашому районі.Чотирьох кандидатів знаю давно.На мою думку кожен повинен займатись своєю справою і все буде гаразд. Я сподіваюсь і вірю виборцям,що вони оберуть гідного кандидата,бо ми не "бидло"- за гроші не продаємось. Це не гра-це майбутнє наших краян...
05 Грудня 2018, 13:53
Якщо Стохід,то зрозуміло,що за Пилипчука.
05 Грудня 2018, 17:59
а що за Мішу який 18 років тер штани в с/р!,чи за Вовка з банди Януковича?
05 Грудня 2018, 18:54
Голосуйте за Дарт Вейдера, гідний кандедат)))
05 Грудня 2018, 20:14
Атовець треба
05 Грудня 2018, 20:25
Ви як хочете, а ми за - Оліферчука. Який даремно не тер штани у с/раді. І доречі атовець.
05 Грудня 2018, 20:39
Мішу не хвалять,він не пройде.
05 Грудня 2018, 21:43
&quot;бо ми не &quot;бидло&quot;- за гроші не продаємось. &quot; - якраз такі як ти і вже продались і ще продаються !<br/>УКРОП і БПП вже &quot;засівають&quot; баблом своїх кандидатів ПРОСТО за участь у виборах !
05 Грудня 2018, 22:11
Такі,як ти не хвалять. Знаємо твоїх Вовків - злодіїв,
05 Грудня 2018, 22:17
УКРОП - це приправа для борщу.
06 Грудня 2018, 00:31
Виграє Міша бо нього є важка любовна вчительська артілєрія
06 Грудня 2018, 01:16
На скільки я знаю Пилипчук не маючи влади багато чого зробив для села , )
06 Грудня 2018, 01:57
Наприклад,які справи зробив Пилипчук?Просто ну дууууже цікаво!!!
06 Грудня 2018, 11:08
За Мішу стоїть Костя ,але навіть гутники за нього не голосуватимуть,а атовець він ще той! Не захищайте його ,це йому не допоможе.Серед кандидатів достойного не бачу, два пенсіонери і двоє ,що аби мати шану і владу,і якщо владу візьмуть ,то шани від людей і довіру не вкуплять.І на самкінець:&quot;Я обплутаний кайданами рабства,але думки мої не знають пут&quot;(ЕЗОП)
07 Грудня 2018, 20:34
Хто з них найдужче верещав &quot;Ющенко&quot; та &quot;Банду геть&quot;на ваших майданах, той і стане головою!
08 Грудня 2018, 17:30
якщо буде Вовк, по простому, громаді - СРАКА!!!!!!
08 Грудня 2018, 19:02
Буде Вовк буде порядок!При Вовках в районі був порядок і все робилось чітко і в терміни,хто як не вони допомогали людям!Що зробив Міша за 18 років?Він навіть звязку у село непровів!Ви всі такі дурні і незрячі зовсім,ніяково читати Вовк з банди Януковича,а конкретно зараз при Порошенко стало краще?В рази гірше,просто ви сліпі й неосвічені зовсім,ви всі &quot;диванні аналітики&quot; зовсім нічого не бачите і не хочете бачити!
09 Грудня 2018, 22:41
Вовк дарма туди йде.<br/>Вже вовків всі знають.
19 Грудня 2018, 16:23
Для Вас так багато означає орден???Не смішіть!!! Я розумію, що це важливо ,але...Голосуйте за того, хто зможе організувати і створити сильну громаду.Голосуйте за лідера, який ітиме скрізь напролом!!
24 Грудня 2018, 11:13
Гроші роблять чудєса.....так і вийшло.
24 Грудня 2018, 11:13
Гроші роблять чудєса.....так і вийшло.