Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Видертське лісництво – одне з найбільших у структурі державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство»
Видертське лісництво – одне з найбільших у структурі державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство»

Як у Видертському лісництві про ліс дбають та з громадами співпрацюють

14:37 05.12.2018
924

Цьогоріч у Видертському лісництві заліснено площу понад 4,4 га. На 30 гектарах проведено сприяння природному поновленню.

Про це інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Видертське лісництво – одне з найбільших у структурі державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство». Його площа – 5 222 гектари.

Географічна особливість його полягає в тому, що лісові масиви розташовані на території семи сільських рад. В окремих селах немає природного газу. Та й високі ціни на нього інколи підштовхують селян до самовільних рубок. Хоч, за словами лісничого Валентина Литвина, останніми роками їх кількість зменшується. Проте в будь-яку пору року та за будь-яких обставин, лісоохоронці працюють в цілодобовому режимі.

Цьогорічна посадка, підготовка площ під лісокультурні роботи наступного року, доглянуті молоді культури — усе це наочно розкриває господарський характер лісівників. Щорічні лісокультурні потреби працівники лісництва забезпечують з власних розсадників. При необхідності беруть посадковий матеріал у своїх колег-ратнівчан чи в лісовому селекційно-насінневому центрі, що в селі Гаразджа.


Продовжуючи державницьку функцію, лісництва тісно співпрацюють з сільськими громадами, допомагають забезпечувати найнеобхіднішим особливі категорії населення.

У селі Видерта (700 дворів) проживає аж 33 учасники антитерористичної операції. Їхні потреби – у полі зору як сільської влади, так і лісівників. Сільський голова Михайло Євчук розповідає, що лісництво забезпечує їхні сім’ї дровами, лісоматеріалом.

«Та й у разі нещастя, скажімо пожежі чи вітровалу, ми звертаємося за допомогою в першу чергу до лісівників. Завдяки підтримці лісівників у селі належно функціонують об’єкти соціально-культурної сфери, ФАП, школа, дитсадок… А окрім того – це вагомі надходження в бюджет», — додає Михайло Арсентійович і бажає усім міцного здоров’я.
Коментарі
22 березня
Сьогодні
Вчора
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин