Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Остап Дроздов
Остап Дроздов

На West Media Forum приїде піонер суб’єктивної журналістики

19:04 05.12.2018
467

Відомий український журналіст Остап Дроздов виступить у Луцьку 15 грудня.

West Media Forum – це майданчик для професійного спілкування, який уже втретє організовує Бізнес-академія практичного менеджменту PMBA. Цьогоріч захід присвячений темі «Медіа-ніші: як редакція здобувати довіру, популярність, гроші».

Читайте також: На West Media Forum 2018 розкажуть, кому потрібна фуд-журналістика

Відкриватиме West Media Forum Остап Дроздов, ведучий телешоу на каналі «ЗІК» «Прямим текстом», а також автор двох романів. У 2015 році отримав премію «Люди Львова» за вагомий внесок у розвиток суб’єктивної авторської журналістики». У 2016 році визнаний Людиною-Брендом. Тема виступу Остапа Дроздова: «Сучасна журналістика: вдумливість vs плебеїзація».

«Я не об’єктивна людина. Все, до чого торкається людська рука, вже є суб’єктивним. Це є іншим підходом у журналістиці. Я маю право на свою власну журналістику, яка не співпадатиме з журналістикою моєї країни. Я стою на руїнах своєї професії, тому що якісна, вдумлива, розумна журналістика дискредитована», – цитує Остапа Дроздова видання Район.Луцьк.

Журналіст також обіцяє пояснити масовість невпинно чахне і навіщо світ прямує у нішевість.

Зареєструватися і ознайомитися з повною програмою можна на сайті форуму.

Коментарі

Хрін

19:55 05.12.2018

Дивна наша Волинь, вона чомусь, як магніт притягує до себе адептів наших північних сусідів, або тих, чиї шляхи порятунку українців дивним чином збігаються з пропозиціями та риторикою Кремля.
Для підтвердження своїх слів наведу цитату одного з нинішніх моральних авторитетів України, чільного члена однієї з найавторитетніших громадських ініціативних груп "Перше грудня", до якої входив і покійний Любомир Гузар, - дисидента, політв'язня радянського періоду Мирослава Мариновича. Зокрема, у одній своїй статті він сказав: "Ставши нардепом Добродомов пішов із ZIKу, але його слід залишився. Не раз хвилі обурення та засудження з боку львів’ян викликав професійний провокатор Остап Дроздов з його антиукраїнськими, «медведчуківськими» ідеями про федералізацію України та програмами, спрямованими на зрив мобілізації до війська."

24 липня
Вчора
22.07.2019
21.07.2019
20.07.2019
19.07.2019
18.07.2019
17.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин