Президент дав орден сільському голові з Камінь-Каширщини

08 Грудня 2018, 16:00
9154

Президент України Петро Порошенко відзначив державною нагородою Боровненського сільського голову Михайла Оліферчука.

Відповідний Указ про нагородження його орденом "За заслуги" ІІІ ступеня  з'явився на офіційному сайті Адміністрації Президента.

До речі, Президент дав державні нагороди з нагоди Дня місцевого самоврядування ще для двох волинян.

Так, за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм нагородили також орденом "За заслуги" ІІІ ступеня Віктора Козака, депутата Волинської обласної ради. А орденом Данила Галицького – Юрія Семенюка, Підгайцівського сільського голову. 

 

 

Коментарі
08 Грудня 2018, 18:07
а вони кто бурштинщики чи просто истребітелі лісу...
08 Грудня 2018, 18:14
За що??? Кому???Позор.....
08 Грудня 2018, 19:54
Оліферчук-майбутній голова, всім покидькам на зло!!!
08 Грудня 2018, 21:00
ну дуууже промовиста фотографія: всі його заслуги і досягнення відображені в тій калюжі, на фоні якоі він сфотографований!!! А за калюжою - пляшка з-під коли... рідне село...хлопці-хлопці...не сраміте країну і всіх нас....
08 Грудня 2018, 22:58
Розкажіть краще про власні заслуги і досягнення. Думаю, що їх не можливо буде відобразити навіть в калюжі...
08 Грудня 2018, 23:08
А Нуйнівського Ярощука В.І. чого забули?! Він дуже любить піаритись перед владою, а тут обминули! <br/>Нехай хоть грамоту дадуть &quot;ЗАСЛУЖЕНИЙ КОРУПЦІОНЕР-ЗЛОДЮГА&quot;, повісить в туалеті і буде розказувати внукам який він САМОВПОРЯДНИЙ ХЛОП!
09 Грудня 2018, 03:58
Бепепісти працюють на випередження. Оліферчук має шанс пройти головою, але біда, що крутить шапкою.
09 Грудня 2018, 10:28
Що тут не ясно - орден за дуууууже хоооороший обід Савченку!!!!!
09 Грудня 2018, 11:22
І за єто тожє ... Холуйство-холопство незнищенне ...
09 Грудня 2018, 12:21
Майже не коментую дописів, бо більшість з них бажання вилити трохи бруду... Але прокоментую. Михайло Іванович мій колега з 2002 року, він не ховався від мобілізації в 2014році і разом з Тоболівським сільським головою Костянтином Федотовичем Борбичем пішов захищати незалежність України. На всі мої дзвінки в 2014році його відповідь була одна: &quot;Окопуємося...&quot; Він міг загинути, але повернувся додому. Цим він заслужив цю нагороду!!! Але ця нагорода від Порошенка не за це, тому від цього прикро... Тепер можете лити бруд на мене, я його виливати не буду...
09 Грудня 2018, 14:39
Зараз кожному другому,ордени і героя дають)
09 Грудня 2018, 17:31
Пані Світлано, але нагорода не за участь в обороні краіни! Написано: &quot;за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм&quot;. Тобто, за те, що він є розбудовником держави і самоврядування, поміж іншим. А це зовсім не порожні слова! Був в АТО - вітається, були б за це нагороди - без питань. А тут справа трохи в іншому.
09 Грудня 2018, 17:33
а ви-но розкажіть про свої заслуги й досягнення! Але перед тим калюжу засипте, хлопци
09 Грудня 2018, 17:54
може він в хазяйсті добрий хазяін, но на президентську нагороду не витягує
09 Грудня 2018, 18:02
І я про те ж, що тут справа зовсім в іншому...
09 Грудня 2018, 18:07
Передвиборний піар-хід і більше нічого. Оліферчук цей орден &quot;за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм&quot; не заслужив,і не треба тут ля-ля.Тому,хто хоче змін у цій державі на цей трюк не поведеться.Може серед інших трьох і нема достойної кандидатури ,але треба дати шанс і комусь іншому, наприклад Вовку або Пилипчуку.
10 Грудня 2018, 18:57
А що, замість Януковича треба було голосувати за тимошенко ??? Чи дозволити цій паскуді стати Президентом після наступних виборів замість Порошенка ???
13 Грудня 2018, 19:23
Всім коментарям
13 Грудня 2018, 19:24
Покидьки
21 Грудня 2018, 05:21
Голосуємо за достойного
21 Грудня 2018, 05:36
Не лиймо бруд один на одного.Про всіх і про все можна говорити по- різному. Не так просто керувати громадою.У цих хлопців є напрацювання з людьми .Але не всі можуть відстояти свою думку.Найбільш конкретний Вовк
21 Грудня 2018, 10:43
Тільки Сергія Івановича Вовка .Він зможе управляти громадою достойно
21 Грудня 2018, 10:55
Тільки Вовка.Одна з найбільш підходящих кандидатур
21 Грудня 2018, 11:04
Пилипчука??? Фуууу.Так він говорити нормально не може.Хіба за нього будуть,а він для галочки.То хай він лупить біб з вами.Як можна і агітувати за нього.То ж вам не біб лупити,а управляти громадою.За Вовка да!