Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Волині виправдали батька, який не пускав дітей в аварійну школу
На Волині виправдали батька, який не пускав дітей в аварійну школу

Стобихівчанина, який не пускав дітей в аварійну школу, виправдали

08:00 09.12.2018
1849

Волинський апеляційний суд скасував постанову Камінь-Каширського районного суду, якою стобихівчанина Сергія Сухацького було визнано винним у неналежному вихованні своїх дітей.

Про це написав громадський активіст Володимир Бут-Гусаїм на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, ще в листопаді відбулося засідання Камінь-Каширського районного суду, де ухвалили стягнути з батьків штаф у вигляді 850 гривень, за те, що їхні діти не відвідують навчальний заклад. Жителі Стобихівки запевняють, те, що їхні діти не ходять до школи не є злочином. Ба більше селяни виходили на акцію протесту поблизу траси Київ-Ковель-Ягодин.

Тож 8 грудня 2018 року Волинський апеляційний суд вирішив, що те, що батько не пускав дітей до аварійної школи, не є порушенням батьківських обов'язків. Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.

«Справедливість таки є і за неї варто боротися до кінця. Сьогодні Волинський апеляційний суд, завдяки професійним діям захисника Мисковця Ігора, що представляє ГО “Центр Юридичної Допомоги”, таки скасував постанову Камінь-Каширського районного суду, якою батька дітей з с. Стобихівка Сухацького С.С. було визнано винним у неналежному вихованні своїх дітей», – написав Володимир Бут-Гусаїм.

Читайте також: Оголосили тендер на будівництво нової школи у Камінь-Каширському районі

Коментарі

Ага

08:08 09.12.2018

Ну фсьо ,тепер хай цей "протєстун" Сергій Сухацький балотується на голову ОТГ і утримує новозбудовану школу ! Грошей в його Стобихівці - море! Хай примусить усі пилорами офіційно зареєструватись як підприємці і платити податки в бюджет його громади! Ось тоді і побачимо який він хєрой , коли треба буде взяти відповідальність і щось зробити САМОМУ для громади!

Читач

10:52 09.12.2018

Головною причиною виправдання є те, що в апеляційному суді вже починають шанувати закон та боятись покарання за неправосудне рішенн, чого досі немає в Камінь-Каширському районному суді. Судова реформа поволі почала проявлятись. Тепер варто знайти та належним чином оцінити «дії» запопадливого мєнта, який склав адміністративний протокол, знайти і публічно оцінити, того, хто дав наказ цьому тупому і безграмотному мєнту, а ще прославити районного суддю, який не знає законів. Завдяки таким «суддям», мєнтам продовжують життя безпринципні та кубоголові чиновники.

Читачеві

11:13 09.12.2018

І покарання, і милування виглядає як “поганий і хороший”, ось і “причесали” аж надто люблячого тата! А за рахунок чого живуть усі ці здоровила, що стільки часу товчуться по району і області з ВИМОГАМИ до держави? Що дали вони рідній землі, громаді, суспільству?Чим вони вирізняються з поміж інших громадян? Наглістю. І ні поліція, ні районний суддя не порушили закон, просто обласний суд...зупинив процес, який варто було б здійснити до кінця. Бо в законодавстві є права, а є і обов*язки громадян, які стосуюттся усіх. і Гусаіма теж.

Читач до Читачеві

12:36 09.12.2018

Чиновника, як «вільного художника», тобто майстра довільного тлумачення закону, може «обідити» кожний, Гусаїм. Але то дуже добре, що в українському суспільстві з’явились Гусаїми. Добре, тому, що з голівоньок мєнтів, суддів, чиновників не йдуть сталінські стереотипи щодо права і законності. Вони, оці три категорії, досі вважають, що є творцями Закону, вони досі в кодексах, інших нормативних актах вичитують лише те і вичитане тлумачать лише так, як вигідно їм. Вони не те, що не хочуть, вони в силу свого доісторичного інтелекту не здатні зрозуміти, що Закон вищий за них. Вони є лише виконавцями Закону. Але для того, щоб в цій ситуації якось припудрити свою убогість, невпинно плутають життя дітей з пилорамами їх батьків, тобто дотримуються формули – «дєті врагов народа». І якщо відкривати адміністративні або кримінальні справи, то лише за фактом «розпалювання ворожнечі», «потурання розпалюванню ворожнечі», «бездіяльність посадових осіб». Для того, щоб розводитись про права і обов’язки, потрібно спочатку зрозуміти – в чому полягає співвідношення права і обов’язку. Кожний батько має право захистити життя своєї дитини, бо зобов’язаний це робити. Він немає права обмежувати права чиновника, мєнта, судді у виконанні тими своїх посадових обов’язків, які в даному випадку полягають у збереженні життя і здоров’я дітей, створення умов для отриманні тими освіти на рівні, який забезпечить їм повноцінну адаптацію в суспільстві 21-го сторіччя. Хай живе Гусаїм!!!

Читачам

20:08 09.12.2018

Баламут ваш Гусейн!

Оксана

20:21 09.12.2018

Я думаю всі хто пише коментарі їхні діти навчаються в гарних умовах. А те що ці батьки хочуть кращого для своїх дітей немає нічого кримінального. Так само як і пілорам мають не всі. Несудіть нікого ми незнаємо що далі буде з нами.

Іра

20:34 09.12.2018

В Україні одна біда - війна, а в Стобихівці своя - школи нема. Мене верне від такого цинічного стада. Кожен з нашого району знає про "бідність" та "злиденність" цих селян, яка змусила використати дітей аби потикати дешевому популізму. Як не стидно тим батькам, що забрали у дітей Перше вересня та безцінні дні знань. Я одне знаю, бідні та злиденні їхні розуми та серця. Які запливли легкими грошима, легким бізнесом. Владі слід добряче провчити цих мародерів. Соціальним службам слід вести облік дітей жителів села Стобихівки, зі скількох років вони працюють, де та в яких умовах? А ще на яких підставах багатодітні сім'ї отримують соціальні допомоги як малозабезпечені. Навіть уявити не могла, що люди здатні так цинічно використовувати наївні щирі дитячі серця, а найгірше - власні батьки.

Для всіх

20:46 09.12.2018

Життя коротке,а ви лицемірно ображаєте людей, які відстоюють свої права! Ганьба Вам ВСІМ. А пишуть це все ті чий спокій порушили жителі Стобихівки.

Ірині

20:53 09.12.2018

Із за такеї ненависті до людей і породжується війна.

Біф

21:47 09.12.2018

Гроші на зведення гігантських домів молитв мають, відремонтувати школу - ні!
Вчіть в домі молитви!

Людина

23:19 09.12.2018

Хотілось написати кілька слів Ірині, але для такої су...и нехочеться витрачати час. Людей чиї діти ходять в школу, в гіршу ніж в африканських племенах, і судити їх за те що вони хочуть щось змінити, це треба бути просто конченим ( як іра). Потрібно розуміти що успіх держави залежить від освіти. Є стара добра приказка, Чому бідні- бо дурні. І цим все сказано. А лякати людей державними органами, це просто низько. Для себе я догадоюсь що та су...а Іра десь сидить в районо або в адміністрації, тільки там такі можуть бути, це вони весь час війною ПРИКРИВАЮТЬСЯ. А намісці селян я б на наступний рас, коли приїдуть знову вішати лапшу всякі Савченкі, Пасі, Суси, ..... відправив би на пілораму нехай попробують як там.
Будьте крепкі, не здавайтесь. Всім нормальним людям успіхів.

НІ хто.

12:28 10.12.2018

Нехай Пась Сус і Дунайчук візьмуть ще Хельчика на підвищення протоколи проти батьків навчився складати.Батьки молодці.До кінця будьте разом.Хто як не ви подбає про майбутнє ваших дітей.А влада дбає тільки про себе і про своїх,а по всьому видно що Стобихівку вони зовсім зненавиділи. ..Бажаю успіхів батькам,щасливого майбутнього вашим діткам яких у Стобихівці багато!Це прекрасно і радісно є дітки є майбутнє!Гарної вам школи!Прекрасного і спокійного майбутнього!

Олег

14:14 10.12.2018

Ці штунди з Стобихівки, після української школи живуть в США, і в державу ні копійки не платять. А хлопці простих людей воюють на Сході.

Шок

15:16 10.12.2018

Чомусь ніхто не згадав, що він не тільки в свою школу дітей не пускав, а і в школи інших сіл. Батькам пропонували виділити автобуси і довозити дітей до шкіл. Він теж відмовився. Ну що ж, хай буду його діти тупі та неосвічені, флаг йому в руки...

Знову

15:17 10.12.2018

У штундів свій Бог і своя віра. А совісті та віра не вчить, лише гребсти під себе з вірою. що всі лукаві, а з лукааими - по лукавому! Ось така віра і правда... Потім ще посміються з усіх, і з Читача з Оксаною, якщо це не одна банда, тобто гусейнове стадо.

Камінь

15:18 10.12.2018

Не така там школа і аварійна. Так, маленька, старенька, але приміщення ще може бути

Іра

22:58 10.12.2018

Що, люди, правда очі колить, не маєте чим апелювати мені? Африканські плем'я кращі школи мають?! Стадо егоїстів, от хто там "галасує", а не батьки які піклуються про дітей, про освіту чи державу? З кого там героїв ви робите? З людей які винищили навколо себе ліси, дикуни вони, а не герої. Школи в них нової не буде тепер ніколи! Згадаєте мої слова.

Ірі

17:45 11.12.2018

Апелювати до тебе трошки за назько. Людина ти маленького розуму вузького світогляду короче баба колхозна В той час коли освітяни показують новітні школи де тітки навчаються за окремими партами в розмальованих класах з великими вікнами то діти в наших селах мають старі клуні вбиральня на дворі і столова в сараі

Іра

20:17 11.12.2018

Дякую що поиратили такий шикарний набір слів аби мене образити. Менше з тим.. У вас не має аргументів аби спростувати мою думку, бо я написала правду. Набагато простіше заперечити образами, але ж це так низько і негідно. Успіхів! Ще раз переконали у моїй правоті)

Невдомий

21:59 11.12.2018

Дуже радий що буде школа в стобихві. Ці люди на правильному шляху! Люди з великоі букви. Цю владу треба гнати мітлою

Невдомий

22:00 11.12.2018

Дуже радий що буде школа в стобихві. Ці люди на правильному шляху! Люди з великоі букви. Цю владу треба гнати мітлою

Невдомому

23:17 11.12.2018

Не в Стобихві, а в Стобихівці. І школи там ніякої не буде. Ніколи.

555

23:23 11.12.2018

Гнати мітлою треба тих, хто не йде служити в армію, "віра не дозволяє", найо..вати людей і ту ж державу дозволяє, а працювати ні. Хто з вас, панове "віруючі" і скільки заплатив податків?, на відміну від тих же вчителів, яких ви, пси, не пускали до школи, хто з вас скільки пропрацював на підприємствах, а не крав і вирізав ліс навколо свого села і не тільки, держава дійсно дурна, що вам платить і "малозабезпечені" і інші види допомог, маєте купу пільг, а за що? Що ви зробили корисного для країни, окрім постійних кидань держави на гроші, "бідолахи нещасні"... живете з наших податків і ще не нажеретесь...Моральні потвори...

Адекват

00:00 12.12.2018

Якби ж ця держава була державою, а армія армією. Підеш - відслужиш, а за кого воювати? Проти кого? Проти своїх?

Адеквату

17:56 12.12.2018

З якого часу кацапи стали своїми ???

Адекват

22:40 12.12.2018

Можливо ти скажеш, що на Сході тільки так звані терористи роблять рознос по території, а українська армія мирних мешканців не зачіпає? В ефірах наших телеканалів цього не покажуть. Хоча пару раз вже проскакувало, наприклад, на Інтері бідні журналісти не тих людей-очевидців запитали, а ті правду-матку вивалили. А щодо "кацапів", то всі ми люди, а якщо ця влада натравила вас на росіян, і ви цьому піддалися, то це вже ваші проблеми. Ненавидиш Путіна - ненавидь, ненавидиш владу в Росії - ненавидь. А ось людей, які такі ж як і ми, яких також загнали у кут і зомбують з усіх боків називати кацапами низько та негідно. Повір, вони не хочуть війни, хоча є такими ж націоналістично-налаштованими як і ви. Це все винна клята влада, бажання якої підпорядкувати під себе весь світ і ще мізерна, така собі підвлада, яка як повія, не знає кому віддатися, під кого лягти, бо ж хто його зна хто скільки заплатить

Ауу

10:57 14.12.2018

Що бачу я у цій ситуації. Село без гарної школи, як і більшість сіл по Україні. Батьки повстанці якими хтось маніпулює. Діти без освіти, на яких пох.. всім. В Америці за таке б не виправдали то точно.

Коваль

11:02 14.12.2018

Ви дивіться на цих віруючих, дивіться. Вони всі мислять як один. Один сказав не пускати дітей у школу і вони не пускають місяцями. Рідних дітей не пожаліли. То люди подумайте, кого вони пожаліють, якщо один скаже бити іншого чи воювати проти іншого. Ото вам і армія, от вам і зброя, на курок якої нажати дуже легко.

iPhone

10:04 25.12.2018

Люди добрі які ви дурні на всю голову

17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
10.01.2019
09.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин