Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Юлія Тимошенко
Юлія Тимошенко

Новий Курс Тимошенко цілком відповідає прагненням молоді

18:25 14.12.2018
418

Всеукраїнський молодіжний форум, що зібрався у Києві за ініціативи Юлії Тимошенко – кращий приклад, що політики вміють слухати. Не дивно, що таким чином вирізняється саме партія «Батьківщина», адже третина її фракції у парламенті – молодь, а 20% усіх партійних списків – квота «Батьківщини Молодої».

Під час молодіжного форуму Юлія Тимошенко запропонувала кожному з учасників уявно сісти у президентське крісло та визначити першочергові дії на посаді. Як не дивно, але молоді люди сформували ті самі пункти, що є складовими Нового курсу України.

Самі подивіться, що пропонує молодь: забезпечити мир та безпеку; провести аудит всіх ресурсів (надра, держмайно, газові родовища, шахти тощо); провести перепис населення; створити нову збалансовану систему державного управління; призначити професійного керівника виконавчої влади; ліквідувати «мажоритарку» і запровадити нову пропорційну виборчу систему відкритих списків; забезпечити молодь житлом (дешеві кредити, програма молодіжного житлового будівництва); створити нові робочі місця (комплексна програма індустріалізації аграрного сектору, розвиток мережі професійних навчальних закладів, просування українських товарів на зовнішні ринки, стимулювання переробки); забезпечення гідної зарплати; відновлення суб’єктності на міжнародній арені (ми маємо стати сильною країною, аби відстоювати свої інтереси у світі); забезпечити постійну участь громадян в управлінні країною; подолати корупцію на базовому рівні (невідворотність жорсткого покарання) та на політичному (через політичну реформу); забезпечити відкритість державних органів та прозорість ухвалення рішень, унормувати законодавство та нормативну базу, забезпечивши виконання законів за системами Blockchain; стимулювати креативну молодь розвиватись, навчатись та реалізовувати себе в Україні; забезпечити можливості для максимальної реалізації кожного.

Фактично, це є показником, що Новий курс України, який пропонує Тимошенко, – шлях у майбутнє, яким його бачить активна українська молодь. Дуже показово, що лідерка «Батьківщини» звично проводила форум у форматі діалогу. Вона більше цікавилась думкою молоді, аніж переконувала всіх у правильності своєї позиції. Так, звісно, вона наводила аргументи на користь, наприклад, парламентської республіки у порівнянні з президентською. Але її аргументи були не політичними, а саме експертними. Що тут і казати, коли серед топ-30 найзаможніших країн, понад 25 – парламентські республіки. А серед 30 найбідніших – майже всі президентські.

Молодь обговорила з лідеркою «Батьківщини» необхідність створення системи балансу, стримувань та противаг у владі. Одним з інструментів створення такого балансу є реформа парламенту у рамках Нової народної конституції. Також учасники форуму підтримали зниження прохідного бар’єру у парламент до 2%. Це створить можливості новим неолігархічним партіям пройти до парламенту. Присутні на зібранні схвально відгукнулись на ініціативу Тимошенко щодо пропорційної системи виборів до парламенту у два тури. Партія переможець другого туру виборів здобуватиме просту більшість у парламенті, а лідер цієї партії стане прем’єр-міністром.

Найголовніше – активна молодь вірить в Україну і не сподівається, що хтось з-за кордону нам допоможе. Україні сьогодні потрібен «квантовий стрибок», аби наздогнати передові економіки та зайняти своє законне місце серед економічних лідерів світу. Молодь – основна рушійна сила цього «квантового стрибка» та запорука успішного майбутнього України!

Сергій Биков,

Голова аналітичного центру «ІНПОЛІТ»

Коментарі

Молодь

18:30 14.12.2018

Молодь прагне , що шла б ти Володимирівна своїм новим курсом подалі від України , прямо до путіна.

Жовтенко Леся.

20:13 14.12.2018

Володимирівна піде в презеденти дуже скоро.

Марфа

21:38 14.12.2018

У Юлі лиш одна надія на Полісся, тільки тут ще живі антипрезидентські сайти, тільки тут живе народ, котрий ще недавно галасував за Мартинюка чи то пак за "відремонтований ФАП, вставлені вікна і 200 грн на виборця. УПЦ МП + ЮВТ = Серп і Молот (Симоненко і Мороз). Не дивно, що у списку БЮТ під першим номером записана ще одна артистка, але з тупішою головою, тому і прокололася - Надєжда Савченко, за яку ми так дружно всі вболівали...
Очевидно, що інвестиція у цю інтернетмережу, що так хутенько і надійно пронизала Волинь, і так щиро й наполегливо рекламує свою баронессу також з Надійного джерела!

Місцевий

22:06 14.12.2018

Дякуючи Юлі маємо =дешевий= газ уже не один рік!

Жовтенко Лесі

00:49 15.12.2018

Іти в Президенти - не означає їм стати.

Місцевий

10:44 15.12.2018

За її будуть голосувати тільки ті в кого взагалі клепка висохла

Місцевому

18:27 17.12.2018

За кого ж буде голосувати МІСЦЕВИЙ, в якого ще взагалі клепка не ВИСОХЛА?

17 січня
Сьогодні
Вчора
15.01.2019
14.01.2019
13.01.2019
12.01.2019
11.01.2019
10.01.2019
09.01.2019
08.01.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин