Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на виборчих дільницях
Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на виборчих дільницях

Рятувальники закликають дотримуватися правил безпеки на виборчих дільницях

15:00 15.12.2018
564

Камінь-каширські рятувальники пропонують привести в належний стан приміщення та територію виборчих дільниць для забезпечення пожежної та техногенної безпеки на період підготовки та проведення виборів до Гуто-Боровенської ОТГ.

Вони, зокрема, звертають увагу на те, що керівникам об’єктів, де розташовані дільниці виборчих комісій, необхідно виконати заходи щодо забезпечення пожежної безпеки.

Перевірити стан газового та пічного опалення, електропроводів і обладнання, провести випробування опору ізоляції електромережі. Варто подбати, щоб у печах і димарях не було тріщин. У жодному разі не можна розташовувати меблі, інші горючі речі або матеріали на відстані ближче, ніж 0,5 м від обігрівальних приладів.

Виборчі дільниці повинні мати справні системи й установки пожежної сигналізації, протидимного захисту та пожежогасіння. Треба, щоб на території об’єктів або поблизу них були джерела протипожежного водопостачання (гідранти, водойми, водонапірні башти). У приміщеннях необхідно встановити сертифіковані вогнегасники, знаки пожежної безпеки, а також телефонний зв'язок із зазначенням номеру виклику пожежно-рятувальної служби ДСНС – 101.

Зрештою, щодо дотримання усіх вимог варто звернутися за консультаціями до Камінь-Каширського районного відділу Управління ДСНС України у Волинській області.

«Пам'ятайте, що навіть через незначні порушення заходів пожежної безпеки можуть поставити під загрозу не тільки важливі документи, але й життя багатьох людей!» – наголошують у Камінь-Каширському РВ УДСНС України у Волинській області.

Коментарі
17 червня
Сьогодні
Вчора
15.06.2019
14.06.2019
13.06.2019
12.06.2019
11.06.2019
10.06.2019
09.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин