Визначили переможця виборів до Гуто-Боровенської ОТГ

24 Грудня 2018, 09:35
Виборці Гуто-Боровенської ОТГ обрали голову 6147
Виборці Гуто-Боровенської ОТГ обрали голову

Виборці Гуто-Боровенської ОТГ обрали голову.

Ним став Михайло Оліферчук, який балотувався за підтримки “Солідарності”. Він отримав 61% підтримки населення громади.

Загалом повідомляють, що «Блок Петра Порошенка» здобув впевнену перемогу на виборах в ОТГ.

Волинська «Солідарність» висунула 201 кандидатів, з яких 102 виграли вибори та поповнили депетатський корпус ОТГ.

Зокрема, у Гуто-Боровенській ОТГ перемогло 18 депутатів від «Солідарності».

 

Коментарі
24 Грудня 2018, 12:40
Вітаємо пана Михайла з впевненою перемогою! Хочеться вірити, що у рамках чинного законодавства і на чолі з обраним лідером громада розпочне розбудову свого співжиття, яке враховуватиме нинішні і майбутні інтереси мешканців цього краю. Розумна і хазяйновита робота громади, яка мала б розпочатися з освітлення і облаштування вуличних доріг сіл, ремонт ФАПів, інших важливих соціальних об‘єктів згуртує людей і дасть надію на майбутнє. Добре було б на початках своєї діяльності керівнику ОТГ ознайомитися з позитивним досвідом цієї роботи в Україні та й Польщі. В добрий час, пане Михайле! <br/>П.С. Чесна і віддана праця на громаду згодом дасть все, що дехто бажає собі нажити у будь-який спосіб. Найбільшим здобутком на цій нелегкій ниві, звісно, є висока повага громади до свого обранця! Базується вона на справедливості!
24 Грудня 2018, 12:46
Перемогли гроші....це факт...
24 Грудня 2018, 12:54
Навіщо брехав людям що йде самовисуванцем? Перемогли не тільки гроші, а продажність людей!
24 Грудня 2018, 13:02
&quot;Перемогли гроші....це факт...&quot; доведений ? Якщо ні, то мовчіть в шматочку. А то як в тимошенко - якщо не я, значить фальсифікації...
24 Грудня 2018, 13:26
Наш народ продажний, так само на президентських підтримають бпп... за 200 грн...як жили в дупі, так і житимуть..
24 Грудня 2018, 13:34
Перемогла людина якій не байдужа доля країни
24 Грудня 2018, 13:37
це ти по п'яні?
24 Грудня 2018, 13:44
Факт є фактом. Якби ні то й мовчав би. А по друге, чому не признававя що від Солідарності. Як вибираємо....так і живемо
24 Грудня 2018, 14:01
Я не з Америки що не знаю що робилось перед виборами. Вибрали не Мішу а Костю.
24 Грудня 2018, 14:12
Продажний народ,дуже шкода,що в кожного є своя ціна, в когось 200 гривень в когось бутилка горілки,так було,є і буде нічого не помінялось і незміниться.Всі купляють,грш їм ціна!
24 Грудня 2018, 14:28
Підтримую100%. Так і житимемо.
24 Грудня 2018, 14:45
Якщо місцеві представники БЮТ не змогли переконати людей у перевазі своєї партії, то хоча б виправдовуються перед своєю шефовою про підкупи і гроші! <br/>Якщо коментар без зазначення конкретних прізвищ - хто платив, хто брав, скільки і як, то це наклеп в побрехеньки юлеботів!
24 Грудня 2018, 14:59
От таким Іпатіям було і проплачено.
24 Грудня 2018, 15:03
Зробить такий ФАП і все остальне як зробив у Боровно за 18років. Бо ніде нема по селах такої кузніі як у Боровно.
24 Грудня 2018, 15:26
А скільки ви, шановний,сплатили податків,щоб вам хтось щось збудував ? Чи ви як стобихівчани живете за рахунок держави ?
24 Грудня 2018, 16:12
А причому тут стобихівчани і податки?
24 Грудня 2018, 16:26
Якщо на Вашу думку народ продажний,то хто його купив ?
24 Грудня 2018, 16:49
Як вам не соромно?? Як ще у Вас повертається язик говорити про гроші? Ви не люди ви просто помиї: жадні, заздрісні, не вихованні люди.... Судити людину, так як ви на даний час судите ..так це дуже низько. Задумайтеся над своїми вчинками,що ви хорошого зробили,а пізніше говоріть в очі... А не пишите коменти!!!
24 Грудня 2018, 16:49
Той хто хотів щоб пройшов Оліферчук
24 Грудня 2018, 17:13
А хто хотів, щоб пройшов Оліферчук ? Порошенко ???
24 Грудня 2018, 18:14
а у вас в селі є бют?
24 Грудня 2018, 18:15
А для чого було робити вибори якщо і так було ясно що пройде Костя а не Оліферчук
24 Грудня 2018, 19:37
Хочу гривень БАГАТО
24 Грудня 2018, 19:45
Хто купив?Костя з хати в хату ходив і на виборця по 200 гривень давав
24 Грудня 2018, 20:15
Все таки дурень гірше окупанта, кацапа і сепаратиста... Яких 200 гривень Костя міг давати, якщо він сам по вуха в боргах ???
24 Грудня 2018, 21:10
Люди добрі! Зробіть висновки на рахунок вчорашніх виборів. Не продайтеся за 200 грн на президентських виборах. Добре подумайте.
24 Грудня 2018, 23:37
Навпаки, своїх односельців продали за 500 грн на хату та ще й на списки збирали... на президентських ставки повинні бути більші..штука- не менше.... І не треба бруд виливати один на одного, у кожному селі знають, хто давав і хто брав...страшно те, що носимо на грудях хрестик, а в душі &quot;нулик&quot;.
25 Грудня 2018, 00:12
Яка може бути справедливість у виборах, якщо директор Боровенської школи, купила свої голоса за ,,чикушичку&quot;
25 Грудня 2018, 00:17
А в Гуті горілочкою забавляли виборців,казали у 2 магазинах.
25 Грудня 2018, 00:29
Кошти на „горілочку&quot; виділила партія „солідарність&quot;, через те й заправляли виборців по всіх виборчих округах
25 Грудня 2018, 01:29
А Пилипчук дійсно ішов до людей, замість того щоб по 200 грн роздавати , проїхався по селах , за ті гроші, купив нове обладнання на фаби, <br/>в їдальню , в садочок )<br/>А люди так повелися)
25 Грудня 2018, 01:31
Даже щебеню на дорогу розвіз в 2 селах)
25 Грудня 2018, 02:08
Тут такий гармидер з тими боровенцями
25 Грудня 2018, 11:31
не повелися ,а продалися ,хто за 200,хто за 500.ось така ціна сьогодні людської думки.стидно і бридко.слава Україні!
25 Грудня 2018, 14:04
Героям Слава
25 Грудня 2018, 16:47
Не треба дивуватися із самих себе. Це зробили ми. Одні давали, другі брали, а інші дивились і посміхались, спостерігаючи за цим. Але безпосередньо всі участь брали, тому не треба соромитись самого себе . Адже бездіяльність це також гріх.
25 Грудня 2018, 16:52
Хто б не захотів той і невзявби, жадібність і заздрість в людях набагато погіршила ці вибори
25 Грудня 2018, 16:52
Ці боровенці тут представляються, як нензи, що за копійки продалися. Як на мене то всім мало бути байдуже, що там у якомусь селі відбувається, але маємо факт на кшталт заляпаного фарбою бігборду найменш мураєва.
25 Грудня 2018, 17:48
Якщо це правда про тотальний підкуп виборців, то там живуть не люди а «смітюхи», це сміття і хлам заслуговує на злидні і прозябання згідно своєї карми та обмеженого розуму... Чекайте на пана з числа москалів, поляків чи жидів! Більш вам ніхто не допоможе!
25 Грудня 2018, 17:53
Як добре що Полиці і Піщане не брали участі в цьому процесі.Недарма не дали згоди,як Костя приїжав .А тепер прекрасний початок_ продажні вибори!!!!Продовжуйте в тому дусі ,гутники!!!
25 Грудня 2018, 18:01
На минулих виборах мені дали 500 гр. щоб я проголосував за Ірину Констанкевич. Гроші я взяв а голосував за Булу. Вважаю це нормально...
25 Грудня 2018, 18:08
що вони святкують, яку перемогу: перемогу над совістю, розумом, порядністю... Дуже прикро, що безпосередню участь у купівлі виборців за &quot;кіло рошену&quot; брала &quot;захисниця усіх педагогічних працівників району людмила олександрівна кузьмич. Після такої ганьби треба очі їй ховати від порядних людей.
25 Грудня 2018, 19:54
&quot;Гроші я взяв а голосував за Булу. Вважаю це нормально...&quot; - ти б краще взяв ті вила, які Була роздавав в Камені ... І ними гімно із своєї тупої голови подіставав.. &quot;нормально&quot; він це вважає ... ідіот
25 Грудня 2018, 21:06
Які пристрасті навколо боровенців! Файна шкіряна маринарка в хлопа зі світлини.
25 Грудня 2018, 21:29
Це не були вибори до Верховної ради, коли люди знають кандидата лише з екранів телевізора. Це були вибори в селі, де всі добре знають однин одного і люди голосували не за партію, а за конкретну людину, яку вважають найбільш достойною . І не продавалися люди ні за гроші , ні за горілу.
25 Грудня 2018, 21:37
В селі навіть алкаш вип'є за одного,а проголосує за кого сам знає.
25 Грудня 2018, 22:50
Хлоп, який навіть для села стильно одягається, розумієте, непростий, тому має право керувати.
26 Грудня 2018, 00:00
Про що ти чешеш придурку?Вибори продажні.Наших українців нічого не учить.Вони якраз заслуговують на таке життя,бо постійно продаються?А що далі буде?Цікавіше попереду!!!
26 Грудня 2018, 01:24
От правильно, де всі знають одне про одного... і здають вас продажних ті ж самі &quot;всі&quot;. А порядність вашу боровенську побачили також всі.
26 Грудня 2018, 02:12
Найбільш соромно за директорів шкіл,за вчителів іїх покровительку з районо Кузьмич.
26 Грудня 2018, 02:18
І у Верхах проплачували щоб пройшла директорка бпп
26 Грудня 2018, 02:22
Позор перед дітьми.Чому вчимо дітей
26 Грудня 2018, 02:24
Односельці не проголосували за Луця Богдана, атошника, керівника підприємства, порядну людину. Не має їм прощення продажним. А може і краще, ти заслуговуєш на щось більше.
26 Грудня 2018, 12:16
Показали місце кропам! Так їм і треба! Не допоміг Макарівні щебінь і &quot;програмки Аверсу&quot;))
26 Грудня 2018, 12:17
Ще ви не бачили і не чули що виробляла з підкупом директорша в Житнівці!Стид і срам,як такі люди працюють педагогами,до чого котимось,схаменіться!!!!
26 Грудня 2018, 13:14
За Укроп не трохи не стидно, прийде і їхній час )
26 Грудня 2018, 13:52
Їхній час вже пройшов..далеко на брехні і піарі не виїдеш..Їх місце завжди в кінці!
26 Грудня 2018, 17:57
Кінець це ТИ!!!
26 Грудня 2018, 18:03
укроп на своєму місці
26 Грудня 2018, 19:43
Чому якийсь п'ятниця обзиває придурком за один достовірних факт-шкіряну маринарка?
26 Грудня 2018, 23:45
Лісничок Душа сховається в лісі щоб не дивитися людям у вічі після виборів. А куди сховається Лариска-директорка.....Як підійме свої продажні оченята....Грош їм ЦІНА!!!!!
27 Грудня 2018, 01:31
слова із казки Леоніда Філатова вам саме підходять; &quot;Всяк другого мнит уродом, не смотря,что сам урод&quot;!
27 Грудня 2018, 10:00
Що кому підходить показали вибори, іуди вони і в Африці іуди!
28 Грудня 2018, 16:36
Увага!Увага! Всім хто голосував за депутата Душу терміново з'явитися в Гутинський новий бар на фуршет...Явка за бажанням.
31 Грудня 2018, 16:17
Душа моя чиста а Полинюка ні, все не може добратися до влади, сиди і вчетилюй, не позорся забув як продавалися за Ющенка, Януковича, зарас продався укропу, село ганьбиш що ти для нього зробив
01 Січня 2019, 16:30
Де тільки ваша дірєктриса не була : в УНП , в БЮТі , в Партії регіонів ... зараз &quot;прилипла&quot; до БПП ))<br/>Ну прям &quot;палітічеська простітутка&quot; !