Представники яких партій здобули перемогу: результати виборів до Гуто-Боровенської ОТГ

24 Грудня 2018, 11:24
Представники яких партій здобули перемогу: результати виборів до Гуто-Боровенської ОТГ 4192
Представники яких партій здобули перемогу: результати виборів до Гуто-Боровенської ОТГ

Оголосили результати виборів місцевих голів та депутатів до діючих та новостворених ОТГ.

Нагадаємо, 23 грудня ці вибори відбулися на Камінь-Каширщині у Гуто-Боровенській ОТГ. Переможцем став Михайло Оліферчук, який отримав 61% підтримки населення громади.

Так, переможців від «БПП «Солідарність» нараховують 18 депутатів, від «Блоку Юлії Тимошенко» – 2, від політичної партії «УКРОП» – 2 депутатів.

 

Читайте також: Вибори до Гуто-Боровенської ОТГ: явка станом на 18 годину

Коментарі
24 Грудня 2018, 13:45
18-бпп!!! - проплачених,то де ж тоді демократія?
24 Грудня 2018, 14:06
ЗлодЮля знову отримала по зубах Привітаємо її і побажаємо такого ж успіху на виборах Президента!!!
24 Грудня 2018, 14:37
Я, як моя бабця казала, гордюся своїми земляками, дякувати Б-гу народ мудрішає і побрехеньками Юля далеко не заїде...
24 Грудня 2018, 15:14
Чим ти гордишся.А побрехеньками самогоном порошенківці заїхали далеко
24 Грудня 2018, 15:54
Це наш вибір, ми дозволяємо з собою так робити.
24 Грудня 2018, 16:06
Марфі<br/>13:14 24.12.2018<br/>Чим ти гордишся.А побрехеньками самогоном порошенківці заїхали далеко<br/> А тут згадую анекдот<br/><br/>– Що ти все перебираєш? Хай Ганна не така. А Василина? Он вона з подругою іде. Глянь, як тобі? – Ой ні, куме! Я стільки не вип’ю!.. <br/> <br/>У Юлі зрозуміли , що самогоном треба до безпам‘ятства людей накачати , що за ту брехливу ... проголосували, але ж в такому стані до дільниці виборець не долізе. А якщо серйозно , то ви ,шановний ,вважаєте , що 61% в даному ОТГ п‘яниці та дурні?
24 Грудня 2018, 16:07
ні грошей, ні самогону не бачили. І не займайтеся побрехеньками Марфо
24 Грудня 2018, 16:16
Ти видно добра Лизуня. Відкрийно очі. Рідне село гуде.
24 Грудня 2018, 16:30
14:16 24.12.2018<br/>Ти видно добра Лизуня. Відкрийно очі. Рідне село гуде <br/><br/><br/>Все село я так розумію , то ті що за 2 -х юліних депутатів проголосували і їм самогону не вистачило?Поважайте односельців і їх вибір
24 Грудня 2018, 17:00
Поімьонний спісок діпутатів можна десь побачити?
24 Грудня 2018, 18:16
а у вас в селі є бют?
24 Грудня 2018, 18:59
Юля брехуха і голосувати за неї будуть тільки ті хто взагалі не дружить з головою. Укропська корупційна бандьоха тоже дала про себе знати не з хорошої сторони.Порох кантон багато помилок наробив. До душі Гриценко але буду користуватись правилом &quot;ворог мого ворога мій друг. Неозброєним оком видно як Путін відноситься до Пороха. І церква у нас уже канонічне і цивілізований світ на нашому боці. Думаю коли поміняється президент в США стане не легше. А я в кацапська ярмо повертатися нехочу. Все-таки коня на переправі не міняють.
24 Грудня 2018, 19:00
Юля брехуха і голосувати за неї будуть тільки ті хто взагалі не дружить з головою. Укропська корупційна бандьоха тоже дала про себе знати не з хорошої сторони.Порох кантон багато помилок наробив. До душі Гриценко але буду користуватись правилом &quot;ворог мого ворога мій друг. Неозброєним оком видно як Путін відноситься до Пороха. І церква у нас уже канонічне і цивілізований світ на нашому боці. Думаю коли поміняється президент в США стане легше. А я в кацапська ярмо повертатися нехочу. Все-таки коня на переправі не міняють.
24 Грудня 2018, 19:51
Вибираємо-вибираємо, а свого права не знаємо. Ось є голова, депутати, рідне село. Спілкуйтеся, збирайтеся громадою, ворушіть свого депутата, питайте, вимагайте, пропонуйте і т.д.!Слухайте одне одного, розумійте... Не все, про що мріє кожен житель, можна зробити за обмежені кошти, та й кожному у двір не закатаєш асфальт. Це дороговартісні вкладення. Але ставте реальні цілі, що враховують більшість побажань, і контролюйте, трясіть свого депутата, щоб не заснув на засіданні, а поацював. Ви йому довірили цю роботу, а не владу , вплив і гонлр. Живіть дружно, підтримуйте свого обранця і поважайте сусіда, що не обирав його. Мине час, і тільки ви, свєю рукою, голосуватимете за президента. Думайте. Зважуйте плюси і мінуси, вирізняйте головне, важливе. Хай щастить першим, за вами піде решта, будьте прикладом.
24 Грудня 2018, 20:56
Іване, а ви в яке ярмо хочете себе знову запрягти? Як не в «кацапське», то в американське?
24 Грудня 2018, 21:45
Америка не порушувала наші кордони, не розстрілювала наших людей, не морила голодом...
24 Грудня 2018, 22:52
Респект Івану за коротку і влучну відповідь коментатору, даруйте, з маргарином у голові!
24 Грудня 2018, 23:49
Обіцяють ліс гроші платять за їх голосуй далеко підете пане Володимир а ви боровенці продажні тварі штопа не і дохуя далеко підете
25 Грудня 2018, 00:16
Ах ви продажні не було у вас достойно боровенця
25 Грудня 2018, 00:16
Ах ви продажні не було у вас достойно боровенця
25 Грудня 2018, 13:11
Б'юсь об заклад , що через місяць-другий цей Міша Оліферчук при протекції Кості Марчука почне просити дотації з районного бюджету на свою ОТГ .
25 Грудня 2018, 17:52
Дуже соромно за директорів які купляли голоси і продавали свою совість....Як ви будете дітей вчити бути чесними, справедливими ,любити свою країну?Чи посмієте подивитись у вічі дітям?
25 Грудня 2018, 18:43
Ну ще укроп грошима посівах на уиборах
25 Грудня 2018, 19:14
Сіяли грошима та горілкою діюча влада, а особливо врожайні були Юлькіни діячі. Давали людям на двох (переважно на хату) по 500 грн і писали тих людей на списки. Тож нехай не брешуть, що були чесними. Всі так гарно коментують, виражають невдоволення...А чому ви всі просто на це дивились, нічого не робили? Це ваша громада, ваше життя...За Укроп стидно. Знайшли діда Пилипчука, який вміє тільки горілку пити та триньку із дітьми грати. Невже в такій &quot;порядній&quot; партії не знайшлося достойного кандидата? Десь недоопрацювала Макарівна. Від них також був аванс: на 2 села привезений щебінь. За це дякуємо, попрацювали трохи більш чесно, як інш, хоча могоричі ставили і вони. А загалом, &quot;бачили очі, що купували-їжте повилазьте&quot;.
25 Грудня 2018, 19:22
Про яке порядне керівництво ви говорите? Це &quot;порядне&quot; буде сунути своє &quot;порядне&quot;. Проаналізуйте по всій уже створеній громаді, хто керівник в будь-якій установі і хто навколо них. Так і далі буде. Зрозумійте, не влада винна, а люди які дозволяють їй це робити.
25 Грудня 2018, 19:49
В Уркопа був достойний кандидат, ) <br/>З яким вони реально хотіли зробити достойну громаду)
25 Грудня 2018, 20:02
На щоб тринькі він не грати даже не вміє)
29 Грудня 2018, 21:57
Ржу ни могу )))))
29 Грудня 2018, 22:48
А нам не до сміху