Юлія Тимошенко в другому турі перемагає усіх суперників: результати наймасштабнішого соціологічного дослідження

27 Грудня 2018, 15:08
Юлія Тимошенко 3646
Юлія Тимошенко

У другому турі виборів президента України лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко виграє у всіх своїх імовірних супротивників. У другому турі підтримати Юлію Тимошенко готові  34% виборців. Петру Порошенку свої голоси збирається віддати майже вдвічі менше – лише 18%.

Про це свідчать результати масштабного соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою «Рейтинг». Соціологи опитали 40 тисяч респондентів в усіх регіонах України, похибка склала лише пів відсотка.

«Поки що невідомо, хто потрапляє до другого туру виборів разом із Юлією Тимошенко, яка є безумовним лідером. Ми поставили 4 варіанти пар: Тимошенко-Порошенко, Тимошенко-Бойко, Тимошенко- Гриценко, Тимошенко-Зеленський.  І бачимо, що Тимошенко перемагає в усіх парах. У Порошенка і Бойка вона виграє в два рази»,  – зазначив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексiй Антипович на прес-конференції в ІА «Інтерфакс».

Опитування проводилось з 16 листопада по 9 грудня 2018 року. У дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяли участь 40 000 респондентів, по 1600 у кожній області України (окрім окупованих територій Криму та Донбасу). Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури кожної області. Похибка на рівні України становить не більше 0.5%.

Коментарі
27 Грудня 2018, 17:50
«Соціологи опитали 40 тисяч респондентів в усіх регіонах України, похибка склала лише пів відсотка. … Опитування проводилось з 16 листопада по 9 грудня 2018 року». Якщо проводити опитування серед бабусь, які трохи слабкі на слух, а дехто й на голову, яким «соціолог» скоромовкою ставить питання у вигляді «переможних» пар, серед яких на слуху і на підбитій склерозом добре утвердилось лише ім’я Тимошенко, то про які результати та похибку можна ще говорити. Де відомості по віковим категоріям? Скільки опитали чоловіків, скільки жінок? Який освітній рівень опитаних? Чому у Волинській області, яка має ледве більше мільйона населення, соціально і ментально, незалежно від місця проживання, люди є майже однаковими, опитали рівно стільки - 1600 осіб, скільки, скажімо, в Харківській і Миколаївський областях. Там і населення чисельніше, і місто є люмпенізованим і русофікуваним, натомість села є українськими????????????????
27 Грудня 2018, 18:47
Дивись непромахнись бо надірвешся
27 Грудня 2018, 18:53
Опитати 40 тисяч осіб, аби ніхто про це ніхто не чув ні слухом, ні духом - це також одна з технологій брехливих політиків. Якби у Юлі був такий рейтинг, як вона малює це в головах довірливих бабусь, то їй не було б потреби двічі на тиждень тратити шалені бабки для реклами на сайті та всіх штахетниках і розповідати про свої соціологічні "досягнення". Інша справа, що наш безтолковий електорат, який навіть Зеленського розглядає у якості майбутнього Президента, готовий повірити у будь-яку побрехеньку чи технологію. Це щастя Зеленського, який в дійсності цими "виборами" підігріває свій імідж артиста, що бабусі вже призабули популярний колись серіал "Моя прекрасна няня" і її героїню Анастасію Заворотнюк, інакше б мали ще одного симпатичного та кмітливого кандидата в Президенти з "серйозною " соціологією...
27 Грудня 2018, 19:13
Цифри виссані з пальця
27 Грудня 2018, 19:56
Мушу шановний вам натякнути, що ви граматики не знаєте, пишете, як Юля думає і розмовляє. Ну її можна зрозуміти. В неї одне в голові. Ну а ви? Що спільного між влучністю і ненадірваністю? Чи то ви щось про себе?
27 Грудня 2018, 20:15
по Тимошенко
27 Грудня 2018, 20:22
Все відбувається у звичному для тимошенко дусі - вибори все одно програє, а потім буде репетувати "фальсифікації, в мене був найвищий рейтинг в результаті так званого опитування" .
27 Грудня 2018, 20:44
Порошенко політичний труп.
27 Грудня 2018, 21:07
А тимошенко вже 10 років, як політичний труп
27 Грудня 2018, 21:24
Шановна Люся. Допоможіть розібратись, ви Жовтенко після «боткіна», маєте проблеми з печінкою? Хворі на печінку мають проблеми з просторовими уявленнями. Як в алкоголіків. Або ви є продовженням комуністичного світогляду. Комуністи завжди бажане видавали за дійсне – синдром старої діви. До дійсності треба іти, працювати. Треба мати певні здібності, силу волі. А бажання нічого не потребує. Сиди і бажай. Особливо навпроти портрету Тимошенко, яка весь час просто на очах у всіх бажає, бо бажає на всіх. В цьому процесі ви зливаєтесь з нею в одному бажальному екстазі, тому вас дратують усі шоколадні, які не хочуть зливатись з вами в своєму шоколаді. Насмілюсь вам порадити переключитись з Тимошенко на Вітренко. Вона така сама, але помітно убога. Шкода, що вона вже не балотується. Політфізіологія не дає. Але скільки б радості вона вам підкинула!!!
27 Грудня 2018, 21:30
Соплики витри під носиком, хоча б підмети навколо собачої будки у своєму житті і тільки після цього спробуй давати оцінку державним діячам, нехай і з помилками, прорахунками чи недоліками,але яких знає і поважає світ. У Росії, нещаснице, за такий коментар про Путіна тебе б вранці вже забрали до буцегарні і постригли б твої кучері наголо для профілактики педикульозу в голові...
27 Грудня 2018, 22:05
Собаки брешуть, а караван їде! Тимошенко - президент!!! Всім порохоботам назло!!!
27 Грудня 2018, 22:06
бред сивой кобили. По одной из версий, выражение «бред сивой кобылы» произошло от идиомы «врёт, как сивый мерин» (по сути, эти две фразы являются синонимами). В выражении слово «сивый» обозначает не только масть животного, но и означает, что мерин старый или седой. Раньше с сивыми кобылами или меринами сравнивали недееспособных болтунов почтенного возраста, которые любили поболтать о своих былых подвигах, которые не всегда имели место быть. Так рассказы стали восприниматься как пустая болтовня или ложь, а выражение стало нарицательным, и его стали использовать не только в отношении пожилых людей, но и применительно к болтунам любого возраста
27 Грудня 2018, 23:12
Пойди подмойся.
27 Грудня 2018, 23:23
Каждый раз на выборах потдерживала Юлю Тимошенко надеюсь в третий раз дай Бог она станет президентом, она единственная в этой стране кто способен навести порядок. Доверяю только ей надеюсь не зря.
27 Грудня 2018, 23:37
Бабушка ++++++++++++++++++!!!!!!!!
28 Грудня 2018, 00:19
Бабуля. У вас маразм. Тимошенко ще жодного разу не ставала президентом. Два рази за гратами була. Хіба що втретє сяде надовго
28 Грудня 2018, 00:32
Ще виборів не було, а Юля вже в другому турі і перемагає!Перехопили ідею, можна було б і собі таке зклепати!І газ вдвічі подешевшає!Хтось заявляє, що вчетверо.Можна запросто сказати, що газ буде безкоштовним і йти в президенти.Які у нас вуха, що витримують стільки локшини! Як посміховисько над народом і краіною- Зеленський...Дійсно, відчувається рука Кремля на наших мізках
28 Грудня 2018, 01:35
Невеличка помилка: тимошенко бреше, а караван іде. На щастя, караван так іде, що тимошенко вже не стати ніким і ніколи
28 Грудня 2018, 12:09
Щось замаленькі відсотки 34 всьго навсього проти 18 рейтенгісти поскрлмнічали.проти 18 має бути 82 поганих юлія володимирівна ви найняли сосоціологів занижують ваш рейтинг<br/><br/><br/><br/>
28 Грудня 2018, 13:39
Ви там визначтесь чи ви бабушка чи Леся и ваабще шо сталичная бабушка здесь делает ?
28 Грудня 2018, 16:13
Бабушка, вона ж Леся, відпрацьовує помиї, якими кормиться з рук тимошенко
28 Грудня 2018, 21:11
Алкоголіки голосують за алкоголіка.
30 Грудня 2018, 00:01
А бабушки за бабушку
30 Грудня 2018, 23:39
Порошенка чекає така ж доля, як комуністичну партію!
14 Січня 2019, 07:45
Всі злодії