Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
На Камінь-Каширщині відкрили сучасний Центр обслуговування клієнтів ПАТ «Волиньгаз»
На Камінь-Каширщині відкрили сучасний Центр обслуговування клієнтів ПАТ «Волиньгаз»

На Камінь-Каширщині відкрили сучасний Центр обслуговування клієнтів ПАТ «Волиньгаз»

07:01 02.01.2019
1504

Жителі Каменя-Каширського одержали сучасний Центр обслуговування клієнтів європейського зразка на базі відділень газової компанії.

Повідомляють кореспонденти Волинської газети.

Газовики урочисто відкрили його в останній робочий день року– 29 грудня. Камінь-Каширське відділення ПАТ «Волиньгаз» обслуговуватиме 13 тисяч споживачів природного газу. У цьому ж Центрі споживачів працюватимуть три менеджера.

Такий же Центр обслуговування клієнтів відкрили у Ратному. Щоправда Ратнівське відділення ПАТ «Волиньгаз» обслуговуватиме 15 тисяч споживачів природного газу з чотирма менеджерами.

«Відкриття вже третього та четвертого центрів обслуговування клієнтів на Волині – подія, важлива і для газовиків, і для споживачів. Адже десятки років компанія прагнула удосконалити клієнтський сервіс, привести його у відповідність до світових стандартів та вимог. Тому виключно за кошти компанії за короткий час здійснилася давня мрія споживачів. Прогнозуємо, що в смт. Ратне Центр щодня відвідуватиме до 70 клієнтів, а в місті Камінь-Каширський - до 60 споживачів природного газу», – зауважив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Волиньгаз» Юрій Петрук.

До слова, на Волині вже діє чотири сучасні Центри обслуговування клієнтів газової компанії. Нагадаємо, три з них відкрили цьогоріч, а перший ЦОК сучасного формату почав працювати 17 жовтня 2017 року в Луцьку. В Новому році заплановано відкриття ще двох Центрів обслуговування у двох містах - Володимирі-Волинському та Горохові.

Цн центри європейського зразка. Адже в них у повній мірі дотримана головна концепція: комфортні умови для клієнтів, просторі приміщення, зручні зали очікування, можливість скористатися послугами Особистого кабінету та одразу на місці зареєструватися у ньому. При цьому, споживач має максимальний доступ до інформації, яку за потреби отримує у фахівця або на інформаційних стендах.

Сучасні технології обслуговування та доступність ЦОКів дають можливість зекономити час, спростити процедуру одержання послуг, а також бути в курсі усіх нововведень на газовому ринку країни.

Центр обслуговування клієнтів у місті Камінь-Каширський розташований на вулиці Хотешівській, 9. Графік роботи: щодня, окрім вихідних, із понеділка до п’ятниці з 8:00 - 17:00 годин, обідня перерва - з 13:00 до 14:00 годин.

Читайте також: «Наша місія – безперебійне та безаварійне газопостачання», – керівник газового господарства району

Коментарі

5Копійок

22:04 05.01.2019

А де фото? Де докази?

22 березня
Сьогодні
Вчора
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин