Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
У Гуто-Боровенській ОТГ визнали повноваження голови: детальніше про перше сесійне засідання
У Гуто-Боровенській ОТГ визнали повноваження голови: детальніше про перше сесійне засідання

У Гуто-Боровенській ОТГ визнали повноваження голови: детальніше про перше сесійне засідання

08:01 04.01.2019
1799

У Гуто-Боровенській ОТГ 3 січня відбулося сесійне засідання.

Про це пише депутат районної ради Світлана Сидорук на своїй сторінці у Facebook.

На засіданні голова сільської виборчої комісії Ольга Балик оголосила результати перших виборів в Гуто-Боровенську ОТГ.

Цей день вважають народженням Гуто-Боровненської сільської ради.

Адже саме тоді прийнято багато важливих рішень, які заклали основу діяльності ради як юридичної особи:

  • визнано повноваження голови та 22 депутатів,
  • запущено процедуру реорганізації 4 сільських рад, які прийняли рішення про об'єднання в Гуто-Боровненську сільську раду,
  • затверджено штат апарату управління в кількості 22 одиниць,
  • утворено три постійних комісії, виконавчий апарат ради,
  • обрано секретар ради, затверджено заступника ради,
  • покладено виконувати обов'язки старост на двох колишніх сільських голів та двох секретарів сільських рад( хоча законом така норма не передбачена),
  • прийнято ряд важливих нормативних документів.

«Старт взято!!! Дистанція в 2 роки буде непростою, але цікавою. Незабаром прийняття важливих бюджетних рішень, які запустять фінансування всіх життєвонеобхідних послуг в громаді. Побажаємо всім обранцям громади плідної, ефективної та результативної праці!!!» – підсумовує Світлана Сидорук.

Читайте також: Представники яких партій здобули перемогу: результати виборів до Гуто-Боровенської ОТГ

Коментарі

Журналіст

09:38 04.01.2019

Якщо спираєтесь на статтю Світлани Макарівни то чому відсутня інформація про 100% преміювання новообраного голови .За що?
В ПЕРШИЙ день -Премія .....Таке може бути тільки в Гуті і тільки при таких продажних депутатах.Але ,враховуючи потрачені кошти на вибори,це стає зрозумілим.

1234

13:21 04.01.2019

А хто вона така, що вона дає якісь статті? Яким боком вона до громадм? Гоніть її в шию!

Журналіст

13:46 04.01.2019

Інформація про помічника депутата Сидорук С.М. є у відкритому доступі.За бажанням
можна ознайомитись.А статті пише щоб донести до людей інформацію яку ви приховують.А що стосується її боків то тут можна тільки позаздрити!А гнати і не тільки в шию треба таких як ти і тобі подібних яких є досить багато зокрема і серед обраних депутатів.

до 1234

14:57 04.01.2019

Ще в Макарівни хватить сили щоб тебе,безхребетне створіння нагнати в шию.В Гуті її коріння і вона на вас дивитись не буде , якщо не будете робити по закону...

Олег

15:41 04.01.2019

Макарівна говорити багато вміє, а от реальні речі робити ні!
Популістка

до Олега Винника півня без гребеня

17:51 04.01.2019

В КАмінь Каширській політиці не бачу їй рівних!!!

Місцевий

18:49 04.01.2019

Парасюк,Філатов,Купрій,Петро Савчук. Хотів би бачити Макарівну в цьому списку.

Місцевий

18:50 04.01.2019

Вона гідна кращого

Юля

19:47 04.01.2019

Макарівни місце на окраїні Краснилівки і не більше. Фальшива людила

Юля

19:50 04.01.2019

Нехай спочатку Макаріана у своїй голові наведе порядок

ЮЛІ

20:52 04.01.2019

До чого тут краснилівка ,свистЮлька,наведи порядок у своїй макітрі!

Юлі

21:06 04.01.2019

Макарівна це посміховисько

місцевому дебілу

22:14 04.01.2019

Філатов вже давно відхрестився від макарівни і її укропу

місцевому дебілу

22:14 04.01.2019

Філатов вже давно відхрестився від макарівни і її укропу

Світлана Сидорук Юлі, Олегу і всім цікавим і не тільки

22:15 04.01.2019

Дуже рідко коментую, бо не бачу сенсу. просто для інформації Юлі - як депутат районної ради маю право дорадчого голосу на сесіях всіх сільських рад в районі, як голова районної організації політичної партії "Українське об'єднання патріотів-УКРОП" зобов'язана допомагати у здійсненні депутатських повноважень двом депутатам-укропівцям. Читайте ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" та " Про статус депутатів місцевих рад". Народилася в с. Гута-Боровенська, живу в с. Карасин, маю 13 років служби в органах місцевого самоврядування, диплом магістра державного управління. Для Олега- в 2015р за кошти фонду І.П. Палиці був проведений ремонт по зовнішньому оздобленню приміщення ЗОШ с. Гута-Боровенська, в 2017р були направлені кошти з державного бюджету на виготовлення ПКД щодо добудови класних кімнат. спортзалу, їдальні ЗОШ с. Гута-Боровенська, в 2017 р- були виділені 500 тис. грн. з держ. та обл.бюджету на кап.ремонт даху моєї рідної школи, тричі надався спортінвентар для футбоьної команди(2016 р- турнір ім. Ф.Кузьмича, 2017р- футбольний турнір до Дня села, 2018р- футб. турнір до Дня села), в 2018р зініціювала, брала участь у написанні проекту по облаштуванню спортивного стадіону ім. М.Самка, який став переможцем обласного конкурсу і сільська рада отримала кошти в сумі 100 тис. грн, проведені земляні роботи. Фонд І.П.Палиці та народний депутат І.М. Констанкевич підтримував поїздки фольклорного колективу "Приданки" на "Поліське літо з фольклором", на фестиваль "Червона калина ", проведенні дня села в 2018р. Три проекти були зреалізовані і в ДНЗ "Сонечко" с. Гута-Боровенська. Про інші села писати не буду(багато тексту). І за всім цим є частина моєї роботи!!! І ще я дуже люблю своє рідне село і я не буду запитувати в когось дозволу їхати в рідне село. брати участь в роботі виконкому, сесій, розбудові громади. Бо мені НЕБАЙДУЖЕ і мені є що віддавати своєму селу і своїм односельчанам: тут мене виховали, навчили, зростили і я МАКАРІВНА!!! А я МАКАРА знали і знають в усіх селах громади. І на остаток, якщо маєте бажання і підстави ображати- кажіть це дивлячись в очі, або підписуйтесь власним іменем. Чи слабо??? А так- це низько і бридко!!!

Шура

23:35 04.01.2019

Як гарно Макарівна пропіарилась, дякуючи фонду Палиці. Запахло бурштином... А що зроблено в селах Житнівка, Великий Обзир, Піщане, Верхи, Полиці?

До 22:14

23:51 04.01.2019

Ідіот: там всі відхрестилися від паршивого укропу... чого раджу і Макарівні

Іван

00:33 05.01.2019

[Фонд І.П.Палиці та народний депутат І.М. Констанкевич підтримував поїздки фольклорного колективу "Приданки" на "Поліське літо з фольклором", на фестиваль "Червона калина ", проведенні дня села в 2018р]. А ще Ігор Палиця вкрав гроші, які були виділені на ремонт дороги Одеса -Рені. Ще Ігор Палиця очолював корупцію на Одеській митниці. Відколи патик купив ФК Волинь команда скотилася в першу лігу і поїздами почала їздити на матчі. Ну про бурштин вже писали , там він добре руки гріє. У нього навіть своя гопота зі стволами є, варта порядку.

до всіх

11:10 05.01.2019

А при чому УКРОП? МАкарівна сильна людина і тим,що вона досягла завдячує тільки своєму розуму!

Іван

11:16 05.01.2019

І краденим укропівцями грошам... У Констанкевич навіть чоловік ХАБАРНИК. Про що ще може бути мова. Подивлюся на них коли Лондонський суд виб'є у Мойші 3 млрд крадених у приватбанку$

Світлана Сидорук для Шури, Івана і для всіх

11:53 05.01.2019

По всіх селах (результати є по кожному) піаритись не буду- краще Ви самі запитайте у сільських голів, керівників установ(бо все зроблене переходило на баланс громади). Якщо є бажання "стьобати" Макарівну" - не заперечую, бо є публічною особою. Що вкрав І.Палиця я не знаю, а що зробив у нас по району мені відомо, і багатьом людям теж.Саме програма "Волинь спортивна" фонду І.П.Палиці найбільш профінансована - чого вартий стадіон "Авангард", нове футбольне поле в Камені -Каширському.... Політична воля сьогодні в руках БПП, в нас в районі також...Бути в тій чи іншій партії не злочин. а вибір. Злочин- красти бюджетні кошти, вимивати з них готівку. Створення Гуто-Боровенсько ОТГ- шанс для жителів цих сіл стати самодостатньою і відповідальною громадою, а політична воля на це у тих, кого обрали люди. Сидіти і спостерігати лише за цим я не буду- для мене це не правильно. І Вам також раджу приїздити на сесію в Гуту(якщо Вам невсерівно і Ви вболіваєте за краще в цій громаді і не лише), особливо коли прийматеметься бюджет, програма розвитку громади, про заплановані об'єкти, проекти, зміни у фінансуванні та фукціонуванні закладів освіти, охорони здоров'я, культури і допомагати людям знати про кожний крок вибраної влади, брати участь у вирішенні проблемних питань і розуміти як рухатися далі. Або просто дивіться на Лондонський суд чи інше- це Ваше право і Ваш вибір. Але ні Порошенко, ні Коломойський,ні Савченко, ні Палиця будувати громаду в Гуті не будуть. Гарного всім Нового року, свідомого вибору влади, активної участі у державних і громадських справах, любові до України і людей, терпіння і злагоди. Лише з Богом одна ПРАВДА і лише перед ГОСПОДОМ ми всі рівні. Щасливого Різдва Христового!!!

Іван

18:23 05.01.2019

Поганий той солдат який не мріє стати генералом. Поганий той шут який не мріє бути королем.

Макарівні

10:18 06.01.2019

".Бути в тій чи іншій партії не злочин. а вибір. " - цей вибір багато хто зробив саме для того , щоб красти так звані "бюджетні кошти " , а точніше - кошти ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!!
А про цю цитату я вам нагадаю трохи згодом , коли ви зробите інший "вибір" , перебігши в іншу партію ))

Читач

21:41 07.01.2019

А те ,що Міша - БПП ,а йшов самовисуванням - це що!!!?!???

Просто Я

14:25 08.01.2019

До чого тут партії? В селах голосують за людину. І якщо кожна людина на своєму місці, від простого робітника до президента, буде добросовісно виконувати свою роботу, то тільки тоді буде толк в державі вцілому. Може почнемо робити? А то доплюємось до обезводнення. А жінка в політиці - це жінка нещаслива в особистому житті. Так що не треба заздрити . Мені ніколи не подобались жінки в шкірянках і з маузерами на боці.

До просто Я

15:29 08.01.2019

Ти є дебільна людина як і твій Міша , вітя сус , Люда манукалиха та інші "політичні проститутки" ))
Якщо за твого Мішу голосували як "за людину" , то чого там за нього їздила Манукалиха, дірєктори шкіл напрягались пасьом саме від БПП??
Та й зараз Савченко визнав і привітав його як ставленника від БПП .
Тобі треба сцяти в очі , курво?

Просто Я

20:01 08.01.2019

Саме ти курва і дебіл. За все життя тільки сцятти в очі навчився чи ще щось вмієш? А вище перечислених я навіть не знаю особисто. Якщо будуть робити, то честь їм і хвала. Так висловлюється людина, яка коли йдуть в АТО, їде на заробітки, або займає якусь дріб"язкову посаду і плекає великі амбіції. Або містечка не хватило. А, в принципі, це ваше ОТГ і ваші Міші і т. д...

До просто Я

09:02 09.01.2019

"курві сци в очі - буде казати , що дощ йде" - це народна приказка, фолькльор )) мається на увазі тупа або абсолютно некомпетентна істота , яка нічого не знає , але веде вумну дискусію , робить "мудрі" висновки , ігноруючи або не знаючи суті справи .
А щодо мене - то я без великих амбіцій і заробітків )) Просто дууууже добре знаю цю всю камінську політичну 3,14здобратію )))

Просто Я

20:39 09.01.2019

А ви знаєте і фольклор, і число пі. Яка грамотна людина! Ще б трішечки культури . Якщо у вас ні амбіцій, ні заробітків, то і внеску в наше світле майбутнє швидше всього немає. Ви ж навіть пишете в час, коли люди працюють. Якщо ви всіх так добре знаєте, то може ви їх кум?

До просто Я

08:25 10.01.2019

Ага, знаю і число пі ))
А щодо повчань щодо культури - то Просто Я називаю речі своїми справжніми іменами та назвами . очевидно , що тим,про кого мова тут ,це і не подобається . Тому і репетують про "культуру"

Іван

09:05 10.01.2019

Ото батл 3,14здець

Просто Я

20:40 11.01.2019

Про культуру мова є, про назви речей своїми іменами теж є, а про свій внесок немає... Фігня якась виходить. Останній раз питаю, що зробив для загального блага, для людей, України? І не треба так заводитись. Я не з тих і не з цих. Мені просто нудно . Ну я так розважаюсь. Здається й Іванові сподобалось.

22 березня
Сьогодні
Вчора
20.03.2019
19.03.2019
18.03.2019
17.03.2019
16.03.2019
15.03.2019
14.03.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин