Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Наталія Пахайчук під час виступу на West Media Forum 2018
Наталія Пахайчук під час виступу на West Media Forum 2018

Керівниця мережі Район.in. ua отримала золоту зірку «Star Manager 2018»

11:08 05.01.2019
606

Нагорода «Star Manager» – це корпоративна відзнака інвестиційної групи VolWest Group, яку вручають найкращим менеджера року за особливий внесок у розвиток інвестиційного проекту.

Більше про нагородження читайте: Золоті значки і зірка в небі: VolWest Group відзначила найкращих менеджерів року. ФОТО

Найбільший медіа-холдинг Волині CID MEDIA GROUP входить у групу компаній VolWest Group. Журналістка Наталія Пахайчук прийшла працювати на цей холдинг у 2016-му році на посаду головної редакторки газети «Сім’я і Дім».

Уже через рік очолила мережу гіперлокальних сайтів Район.in.ua. З того часу інтернет-видання мережі запрацювали в усіх райцентрах Волинської області, а також у трьох районах Рівненщини. У 2018-му в медіа-просторі з’явилося ділове видання Бізнес.Район. За рік Район.in.ua став одним з найпопулярніших інформаційних ресурсів Волині.

Золоту зірку «Star Manager 2018» Наталії вручив Голова ради директорів VolWest Group Віктор Корсак під час новорічної урочистості у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків.

«З нами починають і завершують свій день десятки тисяч людей. Крім того, що ми оперативно інформуємо про події, «Райони» перетворюються на майданчик ділової активності місцевого бізнесу. Підприємці, які з нами співпрацюють, уже оцінили ефект від реклами, яка точно потрапляє до їхніх клієнтів», – прокоментувала Наталія Пахайчук.

Читайте також: Зірка року: волинська бізнес-леді отримала іменне світило у небі

Додамо, що минулоріч «Волинь-24» включило Наталію Пахайчук у рейтинг «100 людей, які змінили Волинь. 2017», відзначивши саме бурхливий розвиток мережі Район.in.ua.Коментарі

Хрін

14:59 05.01.2019

Читачі та «пособники», себто ті хто є до певної міри співтворцями цього медіаресурсу через свої коментування в обговорені повідомлень, також долучаються до вітань шефової Району. Сам задум інвестування у місцеві гіперлокальні медіа є досить вдалим проектом. Варто сказати, що у цілому сайт є популярним, читабельним, як казали колись за часів паперових ЗМІ, і це добре. Разом з тим, вочевидь про це ж піклуються тврці та інвестори сайту, є добра нагода згадати і слабкі сторони видання, бо вдосконаленню, як відомо, немає меж. Найперше, це хотілося б мати троха менш агресивну рекламу на сайті, адже спливаючі вікна з різними «непристойними» пропозиціями про повідомлення часто псують загальну інформаційну картину. Скажу чесно, дістала також надто відверта політична заангажованість медіаресурсу, чим може отримати репутацію пропагандистського змі, або ще гірше - змі легкої поведінки, чого явно не хотілося б. Останнім часом прополка пристойних, але політично не вигідних коментарів, суттєво зменшилась, за що дякуємо адміну в особі номінанта цієї анонсованої нагороди. Читачі і коментатори також зі свого боку мають бати стриманішими в емоціях, позачк ми всі ростемо і вдосконалюємось.

Хріну

16:27 05.01.2019

На жаль безграмотність в нашій країні можна зустріти на кожному кроці. Якщо взялися писати коментар, то хоча б без помилок пишіть, соромно, вже котрий коментар, аж в очі ріже.

Хрін до 16:27 05.01.2019

16:48 05.01.2019

Дякую адміну, що не пропололи цей комент, а тільки звернули увагу на помилки. Є такий гріх, особливо коли пишеш з телефона і не знаєш чи зависне сайт Район через свої реклямувки, чи ні, тому не перечитую. Бо, направду, в іOS сайт поводить себе не надто вільно. Тому, звиняйте вже у цій справі, але, як казала одна відома персона - "Батя, я старалась...". Окрім того, раджу більше звертати увагу на зміст і суть коментаря, а декотрі зумисні реверанси могли б й сприйняти за авторський стиль )))
І щодо безграмотності. Жартують, що наші філологи, як і пожежники, придумали і написали такі правила, що дотриматися їх доволі складно...

Хріну

09:56 06.01.2019

а ще цей сайт є провладно- заангажованим , майже другим сайтом Волинської ОДА чи Камінь-Каширської РДА .
Ось це "очі ріже" найбільше

24 червня
Сьогодні
Вчора
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
17.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин