Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Без «любих друзів» і всього за 5 років: Анатолій Гриценко обіцяє швидко навести порядок і дати дорогу молодим

16:28 14.01.2019
931

На персональному сайті Анатолія Гриценка опубліковано передвиборчу програму політика, який подав документи в Центральну виборчу комісію як майбутній кандидат у Президенти України.

Програма має назву «Чесний Президент – служитиме людям!»

«Досить Україні пасти задніх. Наша мета — наступити на п’яти лідерам Європи! Вибори дають нам шанс — повернути у владу професійність, чесність і совість. Щоб людина, родина і наша країна жили гідно — в мирі, добробуті і безпеці! Потрібні швидкі рішучі зміни», — переконаний Анатолій Гриценко.

Він єдиний з політиків, хто твердо переконаний: йому достатньо одного президентського терміну, аби навести лад в країні.

«За п’ять років ми з командою розчистимо будівельний майданчик країни від корупції і хаосу; закладемо правильний фундамент взаємної довіри і єдності, умов і стимулів для самореалізації кожної людини; змонтуємо правильні будівельні блоки – держави і політики, економіки і освіти, науки і технологій, громадянського суспільства і середнього класу, безпеки і правосуддя. А далі на цій міцній основі вже інші люди, молоді й креативні, які за моєї підтримки за п’ять років отримають досвід управління, – поведуть Україну далі вперед», — йдеться в програмі.


Район.in.ua вибрав ТОП-10 цитат з передвиборчої програми Гриценка:

  • Не буде поборів знизу-догори — верхівка корупції буде відразана з першого дня на посаді.
  • Не буде «любих друзів» — буде невідворотність покарання для всіх, незалежно від партійної приналежності, влади чи опозиції.
  • Капітулянтського повернення Донбасу не буде — окуповані території повернемо без «особливих статусів» дипломатичними, воєнними, економічними, санкційними засобами спільно із зарубіжними партнерами.
  • Не буде переслідування громадських активістів — буде підтримка громадянського суспільства, вільної преси, волонтерів та їхньої опори, середнього класу.
  • Не буде більше імітації боротьби з корупцією, провалів резонансних справ, показових арештів дрібних порушників — буде спершу знищено корупцію в Адміністрації Президента, Кабінеті Міністрів, Верховній Раді, СБУ, ГПУ і МВС.
  • Не буде олігархів, які паразитують на монополіях і бюджеті, — буде бізнес, який сплачує податки, дотримується законів України, не корумпує владу і не вказує президентові, які рішення приймати.
  • Не буде базару земель, скупки їх за безцінь аграрними олігархами – ринок земель буде, але після 100% формування земельного кадастру, зміцнення фінансової спроможності фермерів, зупинки тіньового обігу земель та збільшення вартості землі на фоні загальної капіталізації країни.
  • Не буде більше мінімальна пенсія нижчою за реальний прожитковий мінімум – ми підвищимо пенсії до економічно обґрунтованого рівня, що справедливо врахує трудовий внесок і кваліфікацію. Середня зарплата в Україні буде понад 700 євро, відповідно зростатимуть пенсії.
  • Не будуть поневірятися фронтовики – для їхнього лікування буде пріоритетно відкрито Феофанію і всі лікувальні установи, нині доступні для високих чинів.
  • Не будуть реформувати медицину чиновники, які самі лікуються закордоном – ключові реформи будуть здійснювати професіонали - громадяни України, які своє майбутнє пов’язують з майбутнім нашої держави.


Повний текст програми – за посиланням.

А також на офіційній сторінці Анатолія Гриценка: https://www.facebook.com/100003313481489/posts/1991928534260910/

Читайте також: «Чесні у владі – сильна держава». Гриценко про плани на 2019

Коментарі

Читач

18:09 14.01.2019

Гриценко і його команда мають виборців за сміття. Популізм на всі боки. По-перше, де-юре, згідно Конституції, Президент відповідає лише за зовнішню політику та національну оборону і безпеку. В цих галузях він має право прямої дії. Усі зовнішньополітичні дії попередньо узгоджуються з Президентом. Президент має право вносити свою кандидатуру на посади Міністра закордонних справ та оборони. Президент є головнокомандуючим, він відповідає за стратегічне планування та озброєння ЗСУ. В усе інше Президент має право втручатись лише на правах гаранта виконання Конституції. Тобто подавати відповідні законопроекти, ветувати неконституційні рішення Парламенту. За все інше відповідає Уряд. Уряду належить силовий блок: МВС, ДБР, НАЗК та до певної міри ГПУ, НАБУ. Уряд відповідає за економічну стабільність та розвиток, за соціальну політику, за газ, за пенсії, за мінімальну заробітну платню. Уряд формує Верховна Рада України, призначає всіх міністрів та прем’єр-міністра. Тому реальна влада належить парламентський більшості. Це не менш, аніж 226 депутатів. Для того, щоб виконати обіцяне, Гриценко має привести в парламент не менше 226 кришталево чистих, порядних і розумних нардепів, які за п’ять років жодного разу не схиблять. По-друге, де Гриценко збирається взяти таку кількість чесних і розумних депутатів, якщо вже сьогодні він прийняв гроші на свою передвиборчу кампанію від двох олігархів. У сьогоднішніх чесних і розумних зайвих мільйонів немає, а також важко повірити в те, що олігархи дали гроші Гриценку на своє знищення. По-третє, у своєму попередньому політичному житті Гриценко завжди був догідливим, безконфліктним, спокійним і дуже обережним. Ні з ким не домовлявся через свою «кришталеву чесність» натомість з ним домовлялись всі, хто мав кошти. З такими здібностями він навряд чи зможе когось знищити чи навіть переконати, хіба що виконати чиєсь завдання або прохання.

Читачу

18:12 14.01.2019

Ти балабол.

Читач

18:44 14.01.2019

Дякую. Забув сказати - всяк балабол бачить в іншому балабола. Це про Гриценка і вас.

Хрін

22:13 14.01.2019

Ми вже якось мали з Читачем полеміку щодо кандидатури Гриценка, він тоді мене збештав за моє більш-менш позитивне відношення до полковника, обізвав цього "одноразового" і "непрохідного" (це поганяло він сам обрав собі на попередніх президентських перегонах) спасителя нації СМІТТЯМ і таке інше. За одне дісталось і мені небораці, оскільки я з не публічною метою протиставлення Гриценка Юлі, відтак не обливав його лайном. Я не міцно й гнівався з того, бо дійсно грав у багатоходівку та й, чесно кажучи, упустив момент, коли пан полковник чи то здуру, чи свідомо під час Революції гідності закликав народ брати до рук зброю, а цього тільки й чекали Янукович та Кремль, аби придушити озброєних "бандитів/фашистів" миттєво і показово. Разом з тим, я не вважаю Гриценка "московською консервою" і відношу ці його заклики до професійного підходу військових все вирішувати зброєю. Ну, наприклад, як і хірурги - вони майже все лікують скальпелем, тільки попади до них на обстеження.
Гриценко з великою ймовірністю може потрапити у другий тур, бо народ знудився за твердою рукою, хоче врешті порядку у державі, зокрема, у правоохоронній системі, в економіці, в соціалці та інших сферах нашого життя. Я особисто розглядаю пана полковника лишень як менше зло у порівнянні з Тимошенко, оскільки ця за висловом Ляшка "кремлівська лисиця" майже відкрито підіграє Путіну у своїй передвиборчій риториці, замовчуючи або саботуючи ключові питання української нації щодо європейськості, зокрема у питаннях МП, НАТО, співпраці з європейськими економічними співтовариствами та інше. І я би не погодився з Читачем у частині його коментаря про безпомічність посади Президента України. Так, ця посада не є царською, вона не передбачає узгодження всіх найдрібніших економічних чи політичних позицій, але ключовим все ж залишається, цитую Читача "В усе інше Президент має право втручатись лише на правах гаранта виконання Конституції. Тобто подавати відповідні законопроекти, ветувати неконституційні рішення Парламенту." Іншими словами, гарант Конституції все ж таки має певні інструменти впливу на ситуацію у державі, аж до розпуску Парламенту і Кабміну. Але, Гриценко не має чіткої відповіді щодо тактики і стратегії виходу з війни з Росією, його туман у цій царині може й посилити ескалацію, бо без міжнародної спільноти перемогти Росію неможливо. А міжнародний авторитет пана полковника ще не сформований, хто б що про це не говорив. Тому, враховуючи той факт, що безпосередня участь Гриценка у ЗСУ за 4 роки війни на Сході майже нульова, або хіба волонтерська, вірити про його неабиякі здібності і плани "українського бліцкригу" не доводиться, це швидше політичні технології та наміри.
Іншими словами, я залишаюся при переконанні, що Гриценка варто розглядати лишень у порівнянні з Тимошенко, бо у інших кандидатів потрапити у другий тур перспективи нема. Все і всі решта - це суєта та технології, розраховані на розігрів ситуації до парламентських перегонів. Це також досить важливі вибори для українців, причому виборче законодавство залишається гниле і діряве...

Саломон

09:49 15.01.2019

А це правда, що відомий у Камені Іван Тимофійович очолив виборчий штаб регіонала Бойка і спільно з ще одним не менш відомим, але молодшим Іваном Івановичем шукають людей, аби заварити регіональну кашу і "в рамках чинного законодавства..." планують заробити собі трохи бабла?

Читач

11:20 15.01.2019

Під час передостанніх президентських виборів свідома частина українського електорату також казала, що голосувати потрібно за Тимошенко, бо вона краща за Януковича. Тепер роль Тимошенко має зіграти Гриценко. З точки зору виборчої технології може воно й так, але як на мене, то цю ролю краще доручити професійному клоуну Зеленському. В попередньому коментарі я поділився юридичними міркуваннями, але окрім юридичних є ще й політичні. Президент є фігурою політичною і там, де закінчуються юридичні можливості, потрібно переходити до політичних. Політичність політичної фігури визначається: 1) наявністю дієвої політичної партії, 2) авторитетом у впливових іноземних державах, 3) вміння проводити політичні операції та спецоперації. Гриценко має зареєстровану політичну партію, але фактично ніякої. Нині його «команда» складається з політичних аутсайдерів, які ніде не прижились і яких звідусіль виганяли, таких як Томенко та Катеренчук. До всього Гриценко настільки амбітний і самовпевнений, що не зміг домовитись ані з Садовим, ані Добродомовим, ані… . Він мені чимось Олександра Мороза нагадує. Той також під ногами землі не чув і досі не зрозумів, що він на якийсь час став політичним лідером, бо то були такі ще зовсім совкові часи. Час Гриценка і його «команди» також минув. Авторитет у впливових іноземців, навіть в росіян заробляється не під час урочистих відвідувань, а за висновками відповідних спецслужб. Кожна іноземна держава хоче щось для себе від України і береться допомагати Україні і її лідеру рівно настільки, наскільки вони можуть домовитись. Кравчук, Ющенко ні з ким не домовилися. Кучма з Януковичем з Росією. Мали відповідні наслідки. Гриценко з категорії Ющенка. Тимошенко з категорії Януковича. Порошенко показав суперклас, провівши спецоперацію «Томос», провівши радикальні зміни до Конституції, за деякі з них навіть опаблок голосував. Та й на роль полкана Гриценко не тягне, бо говорить голосом Тимошенко і Ляшка. Інше він не має.

Хрін - Читачу

14:56 15.01.2019

Підтримуючи Ваш аналіз ситуації, від себе додав лишень певні ремарки щодо ситуації на президентських перегонах, які офіційно розпочалися з нового року.
Чи тягне Гриценко на роль полкана для політтехнологів не так важливо, куди важливіше, як його сприймає "елохторат", дехто можливо відводить йому роль цілого генерала чи й вище. Саме через це днями з'явився свіжий технічний кандидат у Президенти - генерал спецслужб Ігор Смешко. Це неординарна особистість, кадровий чекіст, доктор технічних наук, людина безсумнівно з високим IQ. Окрім цього він має реноме українського патріота і системного технократа у доброму значенні цього слова. Його репутації навіть не зашкодила версія друзів Віктора Ющенка, що у 2004 році саме на дачі Смешка під час дружньої вечері чимось "присмачили" тарілку з японським суші тодішньому кандидату у Президенти і цим відправили його на лікування від отруєння невідомою речовиною до Австрії. Зрозуміло, що Ігор Петрович не добере кілька процентів для виходу у другий тур, але попсувати електоральну картину Гриценку він зможе досить ефективно, за одне і розігріє свою свою політичну репутацію на майбутнє.
Ну і ще кілька слів про Порошенка, якого Ви згадали у своєму коментарі. Досить серйозні аналітики кажуть, що ПОП з притаманними йому далекоглядністю, стратегічним мисленням і не без порад "стороннього", можливо й заокеанського, свідомо сконцентрував свою енергію на найважливіших і стратегічних напрямках розбудови України.
Це - зупинка бойових наступальних дій Росії по лінії розмежування, яка склалася на час укладання Мінських домовленостей, що дало можливість зліквідувати підступний і смертельний для України "План Новороссія".
Це - неодмінне перерізання пуповини міжнародній політико-економічній мафії з центром управління у Москві, яка загрожувала розкладанню держави Україна зсередини. Думаю, всі пам'ятають керівників силових українських відомств і спецслужб, які відкрито і виклично у погонах ФСБ зайняли ці посади при Януковичу, що здійснював політичне прикриття остаточного розвалу і поглинання України Росією. Знищення цієї міжнародної мафії стратегічно було куди важливішим для української державності, аніж навіть боротьба з українськими корупційними вітряками, якими наше суспільство пронизане наскрізь від найменшого села до Києва і яка безумовно постала тепер першочерговою у порядку денному.
Це - як ви влучно назвали, "спецоперація "Томос", котрою Україна "перегризла зубами" металевий трос, на якому Росія тримала на короткому повідку українців більше трьох століть незалежно від прізвищ царів і повелителів у різних іпостасях.
Це - розбудова української армії за будь-якого розвитку подій, оскільки жодні людські і матеріальні жертви невиправдані, коли така армія відсутня.
Це - інші напрямки роботи, особливо на міжнародному рівні, що наближають нашу державу до європейських цінностей та способів господарювання.
З іншого боку, ніхто нас не зрозуміє, якщо ми з Вами будемо ліпити ікону з нині діючого Президента, бо критикувати за що його є більш, аніж достатньо. Найбільш складними, звісно, є антикорупційна боротьба та ялова, якщо не злочинна, судова система, однак декларування доходів, без яких будь-яка корупція цвіте і пахне, таки зроблено за його каденції. На носі утворення антикорупційного суду та інші кроки, які наповнять державну казну з котрої врешті можна буде сіяти соціальні блага для нашого лінивого, хитрого і малоосвіченого люду, що допускає у своїй голові Президентом коміка Зєльонкіна. Іншими словами, перефразовуючи відомий вислів, Порошенка пасувало б змінити на посаді Президента на кращого та ефективнішого, але назвіть мені свою кандидатуру і тоді я скажу хто ви...

777

15:28 15.01.2019

Хто такий Іван Тимофійович в молодості та нині і яке він має відношення до Бойка, що без шапки, але в рукавицях вітав з Новим роком?

20 липня
Сьогодні
Вчора
18.07.2019
17.07.2019
16.07.2019
15.07.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин