Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Чи дійсно у селі Брониця релігійний конфлікт
Чи дійсно у селі Брониця релігійний конфлікт

Блокували сільраду чи ні: що сталося у Брониці

22:19 15.01.2019
6514

У селах Броницької сільської ради місцеві активісти зібрали підписи селян за приєднання церковної громади до Православної церкви України.

Про це для Район Камінь-Каширський розповів Броницький сільський голова Петро Кошелюк

Кілька осіб у суботу та неділю, 12 і 13 січня, пройшлися населеними пунктами та опитали більшу частину парафіян.

«У нас вже давно назрівало це питання. І ось перед Старим Новим роком більше двох десятків людей взяли ініціативу в свої руки. Вони поспілкувалися з односельчанами і зібрали у них підписи. Більша частина, а це 750 осіб висловили своє бажання, щоб їх церква приєдналася до ПЦУ. Це при тому, що загалом прихожан нашої церкви налічується трохи менше тисячі», – повідомив Петро Маркович.

Сьогодні, ввечері 15 січня, у деяких ЗМІ з’явилася інформація про те що у селі Бронниця невідомі особи під керівництвом священнослужителя УПЦ МП заблокували в сільській раді голову та секретаря та вимагали ці списки. Зокрема таке повідомлення з’явилося у ІА «Волинські новини».


Згодом з’явилося спростування цієї інформації. Зокрема заступник голови обласної державної адміністрації Denis Pyatigorets на своїй сторінці у Facebook назвав повідомлення про захоплення голови громади фейком.Сам сільський голова Петро Кошелюк у коментарі для Район.Камінь-Каширський заначив, що група людей на чолі із настоятелем храму села Кримне Броницької сільської ради дійсно прийшли сьогодні ввечері до сільської ради з проханням надати їм списки із підписами.

«Вони прийшли у сільраду десь о 16.45. Просили списки. Однак їх у нас не було. Втім прихожани та священик продовжували наполягати на своєму. Хтось викликав поліцію. Тож лише після того, як правоохоронці з'ясували, що відбувається, та домовилися про зустріч наспутного дня всі порозходилися», – розповів сільський голова

Отже, інформацію про захоплення та блокування прихильниками УПЦ МП посадовців і приміщення сільської ради спростувала і поліція у повідомленні на офіційному сайті Нацполіції.

Коментарі

Володимир

08:11 16.01.2019

Хто хоче в Москву то вперед

цікавий

08:29 16.01.2019

якщо все було спокійно.то нащо викликали поліцію?

Календар

09:01 16.01.2019

Бронниця може ввійти в історію району, як перша московська церква, яка вирвалась з зони зомбування. Молодці.

Думка

09:30 16.01.2019

А чому зразу в Москву,то може УГКЦ тоже хай їдуть у Ватикан?І не оправдовуйтесь що Ватикан не є агресором,в свій час в історії католицизм теж був агресивною релігією щодо православя, але воно вистояло.Поважайте думку кожного, в Конституції України записано:
Стаття 35. Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну д

Здiйснення цього права може бути обмежене законом лише в iнтересах охорони громадського порядку, здоров'я i моральностi населення або захисту прав i свобод iнших людей.
Церква i релiгiйнi органiзацiї в Українi вiдокремленi вiд держави, а школа - вiд церкви. Жодна релiгiя не може бути визнана державою як обов'язкова.
Нiхто не може бути увiльнений вiд своїх обов'язкiв перед державою або вiдмовитися вiд виконання законiв за мотивами релiгiйних переконань. У разi якщо виконання вiйськового обов'язку суперечить релiгiйним переконанням громадянина, виконання цього обов'язку має бути замiнене альтернативною (невiйськовою) службою.

Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Отож шановні не будьте як Петя Порошенко який мав би бути Гарантом ,а насправді?

Небайдужий

09:37 16.01.2019

До речі, не Петя , а Петро Олексійович!!! Як не як він поки наш Президент!!!! А на рахунок що церква далека від політики, то я не згоден!!!! Чого в Криму і в Росії немає не однієї Української церкви, тому що її всерівно або закрили би чи спалили на другий день.А попи може і мають свою думку, але мовчать , і чітко виконують вказівки із центру!!!!! В Україні повинна бути Українська Церква, і крапка!!!! От і тоді буду Україна!!!!!

Хрін

09:58 16.01.2019

Петро Маркович завше був думаючою та прогресивною людиною і саме через це односельчани впродовж тривалого часу обирають його до керівництва громадою. У цьому конкретному випадку московський священник перевищив свої повноваження, котрі зводяться до надання Таїнств, забезпечення духовних та богословських читань на парафії та інших священичих обов'язків. На Поліссі давно укорінилася думка, що розпорядниками "парафіяльних територій" є єпархія, а єпископ є директором вірян. Насправді ж парафіяльні громади є власниками церковного майна, вони ж винаймають/запрошують на священичу посаду фахівця з відповідною освітою та саном, котрий отримує благословення єпархії. У повсякденному релігійному житті громади управління здійснює двадцятка обраних громадою вірян, якій фактично підзвітний парафіяльний священник. Але у житті священичий люд активно втручається у організаційно-розпорядчі справи громади, рекомендує до двадцятки довірених людей, які крізь пальці дивляться на ефективність використання батюшкою людських пожертв, дотримання ним церковних канонів та літургійно-требницьких дійств. А єпархії у свою чергу самовільно переставляють і призначають священників на парафії, як колись це робив райком з головами колгоспів з іммітацією колгоспних зборів чи директорами промислових підприємств. Саме загроза "заслання" священника на бідну парафію і є стимулом його "умиротворення" та шанування єпископа і його оточення.
Брониця, як показує життя, має свою живу і думаючу сільську та парафіяльну громаду, має своїх лідерів, відтак вона будує своє життя і управління відповідно до переконань і услід за переходом до ПЦУ з високою ймовірністю стане центроутворюючою майбутньої живої об'єднаної територіальної громади.

До Думки

10:07 16.01.2019

Саме у відповідності до процитованої статті 34 Конституції України броничани і висловили своє право на приналежність до Православної церкви України, оскільки не хочуть молитися та підтримувати матеріально РПЦ, Патріарх якої возить у своїх офіційних делегаціях окупантів - полковників ГРУ, як це було з Гіркіним-Стрєлковим у Криму перед його анексією, та Митрополит котрої демонстративно не встає у Верховній Раді України під час поминання полеглих захисників незалежності України.
Респект Кошелюку і мешканцям Брониці!

123

10:20 16.01.2019

гугл в поміч.. почитай про існування КП в Росії

Томос

12:27 16.01.2019

У фейсбуці є відео про події в Кримному, де є дуже цікавий момент: місцевий священик зі своїми прибічниками висловлюється проти благочинного Степана Михайлюка, мовляв, його присутність на зборах громади не бажана, бо він прихильник автокефалії, хай краще приїде Нафанаїл єпископ, котрий тут був в кінці грудня, і певно став одним із каталізаторів того, що там зараз відбувається

Читач

12:37 16.01.2019

Думаю, що суть питання не у боротьбі священників МП за місце в Україні, а в бажанні команди Палиці, в особі його сайту – «Волинські Новини», перехопити ініціативу в Порошенка, вірних ПЦУ у поширенні Православної Церкви України в Україні. Хочуть аж пнуться довести, що серед усіх патріотів України вони є найпершими і найсправнішими патріотами нашої держави. На цю думку наводять повідомлення на сайті «ВН» з приводу візиту Порошенка на Волинь. Таких викручених і роздоєних мізків давно вже не доводилось бачити. Уявіть: Томос – це класно, а Порошенко – це ганебно, йому масовку під Томос зробили, бюджетників привезли. Прочитавши таке, як мухи на лайно підтягнулись з коментарями і «сєпари», і емпешники, і тимшенко-ляшківці, і просто придурки. Без Порошенка, як би до нього не ставились, Томоса б найближчі 10-20 років не було. Обиватель думає, що поїхав Петро Олексійович до Вселенського Патріарха, розділив з ним київський торт, розламав шоколадку «Рошен», запили кагором і все сталось. Якби би то так, то це питання вирішив би і Ющенко, пригостивши Варфоломія баночкою меду зі своєї пасіки та пляшечкою медовухи. До справи автокефалії було підключено найвпливовіших осіб світової політики, від держдепу США до адміністрації Президента Туреччини. Не так вже і легко далось рішення Вселенському Патріарху і його Синоду, бо з появою ПЦУ розпочинаються структурні зміни в світовому православ’ї. Це вплине на його духовну та політичну значимість, це вплине на баланс сил між протестантами, римо-католиками та православними в світовій політиці. Недарма колись РПЦ дала свободу і приручила собі Польську та Грузинську православні Церкви. Не дарма РФ мають вплив на православних Словаччини та Чехії, намагається контролювати православних Естонії і Латвії, купила Антиохийську православну Церкву, лізе на Афон. А тут УКРОП з мікроскопічними можливостями, мікроскопічними мізками та слонячими амбіціями. Що йому небораці робити. Ото і поклав око своє злодійкувате на Томос.

українець

13:26 16.01.2019

В Брониці багато в Москву їздять іх також потрібно вигнати з України ТАК...

українець

13:27 16.01.2019

В Брониці багато в Москву їздять іх також потрібно вигнати з України ТАК...

Хрін- Читачу

13:33 16.01.2019

Та нехай Палиця перехоплює в Порошенка ініціативу, нехай рвуть інші на собі сорочки і еполети, аби лишень це було на користь Україні. Палицю свого часу взяв на абордаж Коломойський, провів його через Одесу, Луцьк, познайомив з сильними світу цього і веде його по життю й донині. Але за цей час "гусь" Палиця обріс колодками, пішов у власне пір'я на Волині, отримав кілька підконтрольних собі нардепів, приватизував цілий виборчий округ № 23 після несподіваної смерті І. Єремєєва, от голова й пішла обертом.
Щодо ролі Порошенка у наданні Україні Томосу про автокефальну православну церкву, то тільки йолопи не бачать цієї далекоглядної і геополітичного масштабу його роботи, яку ще не всі і не тільки в Україні та світі усвідомили цілісно і сповна. Звісно, що ПОП не розпочинав це з нуля, про автокефальну українську церкву, як корінну і принципову річ української державності, знали і розуміли здавна, робили практичні кроки ще з часів УНР, доклалися у міру можливостей у цьому напрямку й Президенти України після проголошення української Незалежності. Тільки зараз люди дізналися, що Ющенко без зайвого галасу та розголосу їздив в останні місяці до керівників держав, помісних церков світу, які є прихильними до України і вів переговори з цих питань. І це не єдиний напрямок, де без розголосу працює Порошенко, мало того, певні речі він робить всупереч логіки кандидата у Президенти, бо вони не завжди є популярними серед змаргіналізованого люду, але це суттєві кроки у напрямку зміцнення державності України. Томос, якщо бути відвертим, не додав Порошенку голосів з числа прихильників МП, особливо на лівобережній Україні, але він згуртував українців, які побачили реальні державотворчі речі з боку свого Президента. Окрім цього, Петро почав об'єднувати навколо себе інших політиків з числа минулої пори, їх більший чи менший авторитет для конструктивних справ. Наприклад, отримання Джевелінів зі США остудило гарячі бурятські голови в ОРДЛО прокататися з вітерцем на російських танках українською землею, адже тепер вони ясно бачать картину зустрічі Кобзона з обсмаленим на головешку танкістом -бурятом у ордловській лікарні. Або візьміть факт отримання турецьких квадрокоптерів, що можуть на висоті більше 6 км висіти майже добу над ціллю з 50 кг протитанковими тактичними ракетами та прив'язка українського оборонпрому до цих високотехнологічних військових "цяцьок" та інші відомі у вузьких кругах і не відомих широкому загалу. Щоб не творити зайвих рядків у коментарі, скажу лишень, що керівники фракції БПП недавно сказали, що ще не розкриті всі фішки нинішнього Президента, які стануть відомими у процесі його боротьби за крісло Президента 31 березня цього року. Тому, які б політичні вихиляси не робив Палиця чи інші "вожді" місцевого розливу, якщо є притомні керівники і люди на місцях, як от Петро Кошелюк у Брониці, то все буде Україна! Бо з'явилась критична маса людей, котрі працюють не тільки на свій особистий імідж, а й на перспективу, заради держави, заради майбутніх поколінь, заради наших дітей і онуків...

777

13:35 16.01.2019

То Читач так копає лисого Палицю? Як на мене то той Палиця мабуть таки не простий хлоп, а аналог совкового партноменклатурника, тому спрощувати все - це означає не бути об'єктивним. Краще в описали, хто були батьки Палиці, на які предметні олімпіади він їздив, будучи школярем, в який потяг він заскочив при суцільному бедламі, який панував при розвалі совка та подальшій прихватизації оравою Кучми тощо.

1716

17:16 16.01.2019

Для чого лишня писанина, краще подивитися. www.youtube.com/watch?v=WzkUE7yxZpA

До 1716

20:50 16.01.2019

А ви поцікавились коли він це все обіцялось? У квітні 2014 року. А тепер згадайте себе в цей час. Ви думали тоді про те, що Крим буде окупованим і в 2015, 16, 17, 18, 19-му? Ви могли подумати, що РФ введе на Донбас свої війська і з градів буде розстрілювати українських хлопців? А ви могли навіть припустити, що лише 5% військовослужбовців вийдуть на материкову частину України, решта стануть дезертирами, а більша частина перейдуть на службу в РФ? Що 20 тис. працівників СБУ виявляться державними зрадниками, що через зраду Україна втратить свій військово-морський флот? Що через окупацію Донбасу Україна в один місяць втратить 20% ВВП, що Росія повністю заблокує український експорт і чимало підприємств просто зупиняться? А ви могли уявити, що вчителі будуть проти реформи освіти, медики проти реформи медицини, мєнти, прокурори проти правової реформи, що судді будуть валізами возити до нардепів «зелені», щоб ті провалили судову реформу? Що розвалиться парламентська коаліція «революційних сил», що в нас є Ляшко, Тимошенко з Садовим, що Садовий та Тягнибок дружать з криміналом ще з часів Януковича? Ви могли повірити, що дехто з атовців стане рейдером? Що Юля за часів Віті стільки напозичала в МВФ, що й досі повертаємо? Що в нас буде Надя Савченко – герой України, яка плануватиме обстріл будинку Верховної Ради. А ви Конституцію колись читали, чи як Тимошенко, весь час намагаєтесь її написати, де чітко означені права Президента, що тільки Кучма, пару місяців Ющенко та Янукович мали абсолютну владу. А тепер підітріть свої поліщуцькі шмаклі і порівняйте зроблене за часів Порошенка із зробленим за часів усіх інших та колишніх Президентів України.

до до 1716

09:02 17.01.2019

Ніхто не пророк ,але за свої слова треба відповідати ,або перед народом який його вибрав принаймі вибачитись і не робити піар на тому що не треба, олігарх він і в Африці олігарх і я поважаю вашу позицію щодо ПОП але і ви мене не переконуйти що цей дядько шоколадний через Томос є святий,гнати всіх олігархів з влади і тоді можливо щось зміниться!!!!!Тільки тоді коли ми навчимось не ображаючи один одного проявляти толерантність ми побудуємо демократичне суспільство.

Хрін для 17:16

09:52 17.01.2019

Свого часу Вінстон Черчіль перед виборами казав британцям: "Я не можу запропонувати вам нічого, окрім крові, тяжкої праці, сліз і поту...". Але ці слова ним були сказані на фоні більш аніж 200 літнього парламентського досвіду цієї країни. То ви хочете, аби нашому українському електорату, який на повному серйозі роздумує над кандидатурами у Президенти країни клоунів і коміків, нинішні кандидати у Президенти казали людям правду таку, як Черчіль? Я не ратую за брехню у вустах наших керівників держави, однак вони часто мусять казати політтехнологічні речі, водночас замовчувати свої плани, для прикладу, проти зовнішнього ворога, що має наміри знищити Україну як державу.
З іншого боку, коли мова йде про Порошенка, то хіба він "прихватизував заводи-пароходи" і на ці олігархічні гроші тлумить свій народ? Свій бізнес він створив і розивав сам і люди про це добре знали. Мало того, виборці не хотіли бідного при владі, котрий би обкрадав державу. І, вочевидь, не помилились, адже за останні роки Порошенко віддав своїх більше 500 мільйонів гривень на розвиток збройних сил України і не хвалиться цим на кожному кроці. Єдиний найбільший недолік цієї людини, як Президента, це відсутність відчутних результатів у боротьбі з корупцією та покарані винних за злочини під час Революції гідності. Але я не бачу особистості, котра б справилась за той період з ворогами на два чи й більше фронти. Судова гілка влади настільки корумпована і корпоративна, що вона не видає своїх людей за жодних обставин, ще й збагачуючись при цьому. Попри це, у державі запроваджено систему декларації доходів, утворено нові спеціальні прокурорські структури, проведено низку інших дій котрі дадуть змогу прищемити корупції хвіст, а повністю викорінити це зло, на жаль, не вдалося ще у жодній країні. Навіть у Китаї, де активно діє смертна кара за це.
Отож, аби не тратити зайвих зусиль в коментарях, назвіть свою кандидатуру на Президента і будемо порівнювати їх обіцянки, наміри і можливості, бо "одне молоти язиком, а інше - перти плуга!". У нас часто критикують попередника, аби пропхати до влади свою кандидатуру, котра нікчемніша, але своя чи зі своєї політичної партії, що рветься до корита!

Читач до до до

12:57 17.01.2019

Наскільки я знаю, то з приводу «короткочасного завершення війни» Порошенко вибачився. І зі сцени, і з телеекрану. Те, що він олігарх – немає сумніву. Те що він не «шоколадний», хто б сумнівався. А далі, без образ, давайте знімемо «рожеві окуляри» і подивимось на Україну, таку, якою вона є насправді, а не на таку, як вона представлена в українському національному фольклорі. Ви пропонуєте вигнати олігархів з влади. Питання. Хто буде виганяти? Черговий Майдан? Майдан 2004-5 років, замість одних олігархів, привів інших. Майдан 2013-14 років зробив те саме. Як думаєте, чому? Та тому, що в Україні немає інших здатних захопити владу. Тому народ валить одних олігархів і не відаючи що робить, розчищає дорогу до влади іншим олігархам. Повалені олігархи беруть паузу, чекаючи на наступний Майдан. Це відбувається тому, що в Україні досі не склався інший політичний клас, повністю проукраїнський, про демократичний і антиолігархічний. Це має бути союз середнього та малого бізнесу, але не поетів, журналістів, співаків, шоуменів, науковців, молодих політиків, колишніх міністрів, колишніх есбеушників, громадських активістів, мерів, чиновників. Це мають бути люди, які вміють будувати бізнес і з цього бізнесу заробляти на себе і на державу. Це мають бути люди, які не мають коштів в офшорах, не мають зв’язків із іноземними політиками, не є доларовими мільярдерами, які не мають можливості приховувати прибутки і не сплачувати податки, які не мають нічого спільного з криміналом і навіть серед ночі можуть пояснити джерела своїх прибутків і доходів. Сукупний капітал такого класу повинен бути не менш, як на 10% більшим за сукупний капітал так званих олігархів. Такий клас колись буде, а зараз нам залишається вибирати між олігархами. Зараз нам залишається підтримувати такого чи таких олігархів, які ведуть проєвропейську політику, розбудовують національні збройні сили, утверджують позиції української національної культури, мови та автокефальної Православної Церкви. Тобто відривають з м’ясом українців від Росії, російської культури, російських звичаїв і поглядів, в тому числі – на право, державу, справедливість. Запанує в Україні право, складеться українська національна держава європейського, а не «малоросійського» типу – сформується середній клас, який не вижене олігархів з влади, але змусить великий капітал жити за однаковими для всіх законами. Маєте іншу думку? – спробуйте зимою прогнати холод.

Хрін -Читачу

14:32 17.01.2019

Підтримую таке Ваше бачення. Як би нам не було прикро за нібито втрачені роки незалежності, як би ми не посипали собі голову попелом про невдачі у справі розбудови своєї держави, нам революційними і деструктивними методами бажаного результату швидко, за рік-два чи й п'ять досягти не вдасться. Ви влучно підмітили, що доки не сформується критична маса людей, що більш-менш чесно заробили свої статки власним бізнесом, доти не буде суспільного запиту на справедливість. Цей середній клас бізнесменів зацікавлений у справедливому економічному середовищі, який би гарантував сталість їх бізнесу, суспільного розвитку, стабільність і можливість передати цей бізнес, який сплачує податки, своїм дітям і онукам. Так живуть більшість країн Європи, але найдосконаліший уклад життя на нинішній час, як на мене, є у скандинавських країнах. Там, образно кажучи, панує своєрідний "комунізм", бо дійсно "безкоштовними" є певний сегмент освіти, страхова медицина, існують робочі місця для кваліфікованих кадрів, збережене довкілля і люди живуть довго та щасливо. Однак там на працюючих людей існує шалене податкове навантаження, яке щоправда не розкрадається чиновниками. Там люди тяжко, багато і відповідально працюють, їх діти чемно вчаться і поетапно здобувають справжню кваліфікацію, зовсім не переймаються потребою конче отримати вищу освіту, аби у селі не переговорювали, тим паче, якщо у людини нема хисту до науки та винахідництва. Кожна праця у цих країнах є суспільно затребуваною і відповідно оплачуваною. Варто також підкреслити, що скандинави не роблять гучних святкувань із застіллями, не святкують тижнями, не цмулять літрами оковитої тощо. Але такий стан не склався одразу, ці країни ще біля 500 літ тому, під час так званої Реформації відійшли від архаїчних форм релігійності, наблизились то тієї, яка визнає необхідність освіти, науки, більше приділяє уваги духовному, аніж ритуальному. Я би не хотів принижувати когось з вірян московського патріархату, але ця конфесія християнства не приймала участі у Вселенських соборах практично ніколи, Патріарх Московський Кирило навіть не захотів приїхати з делегацією в Крит у 2016 році на такий Собор, який готувався 40 років. Мотиви Кирила зрозумілі, адже йому не потрібні зміни, бо доки затурканий православний народ справно здійснює потужні пожертви з неозорих парафіяльних територій колишньої Російської імперії, які обчислюються мільярдами доларів на рік і дозволяють вищому церковному кліру Москви та регіональних центрів жити у "сріблі і златі", доти потрібно тримати церковну владу міцною рукою і просторікувати про Третій Рим. Українська держава, не дивлячись на всі негаразди, все ж є самодостатньою, вона має повне право на свою Помісну Церкву, яку колись відібрали московити, скориставшись світською і релігійною слабкістю колись могутньої Київської держави. За 350 років експериментів Москва у якості метрополії не дала ні економічного, ні духовного розвитку своїм, як своїм давнім територіям, так і завойованим чи анексованим у різний спосіб колоніям.
Тому події у Брониці йдуть закономірним шляхом, люди хочуть своєї Церкви, вони хочуть молитися українською мовою, вони не бажають, аби Патріархи і Митрополити РПЦ благословляли бурятів і інших "шахтарів та трактористів Донбасу" розривати Україну на шматки і знекровлювати її економіку та духовність!

Броничанка

00:54 18.01.2019

дякуємо за підтримку.Попереду довгий шлях становлення , формування...А сьогодні було справжнє свято!
,,Томос,, має рацію,.- приїзд Нафані став останньою краплею у чаші терпіння прихожан.

останні новини

08:49 19.01.2019

"Сьогодні 18 січня в Брониці якийсь ходаковський побив декана ПЦУ отця Володимира , сильно вдаривши його в груди .
Напередодні вечірнього богослужіння в храмі села Брониця Камінь-Каширського району прихильник УПЦ МП вдарив у груди священика ПЦУ, який прийшов правити службу для громади. Від людського самосуду чоловіка врятувала поліція.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив сільський голова Брониці Петро Кошелюк.

Нещодавно більше 80% громади проголосували за те, аби увійти до Православної Церкви України, проте декількадесят прихожан УПЦ МП на чолі з місцевим батюшкою намагаються не допустити цього.
Проте напередодні вечірнього богослужіння з нагоди свята Водохреща, коли громада зібралась на службу, їм почали перешкоджати більше десятка прихожан УПЦ МП. Один з них біля храму вдарив в груди отця ПЦУ Володимира.
«Місцевий житель Олександр Ходаковський сильно вдарив в груди отця Володимира», – каже сільський голова та додає, що «це вже переходить усі межі».

Місцева жителька пані Галина каже, що від людського самосуду чоловіка врятувала поліція, яка чергувала біля храму.

«Його швидко вивели, бо люди могли б вчинити над ним самосуд. Прихильники УПЦ МП ще й вкрали кропило для води, але люди зробили його з гілок», – повідомила жінка.

Черговий Камінь-Каширського відділу поліції в коментарі ІА Волинські Новини натомість повідомив, що заяви чи повідомлення про побої з Брониці не надходило."

https://www.volynnews.com/news/society/na-volyni-prykhylnyk-upts-mp-vdaryv-sviashchenyka-pered-bohosluzhinniam-o/

22 травня
Сьогодні
Вчора
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин