Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Камінь-Каширський центр зайнятості розпочав співпрацю з Гуто-Боровенською ОТГ
Камінь-Каширський центр зайнятості розпочав співпрацю з Гуто-Боровенською ОТГ

Камінь-Каширський центр зайнятості розпочав співпрацю з Гуто-Боровенською ОТГ

11:22 17.01.2019
911

Камінь-Каширська районна філія Волинського обласного центру зайнятості та Гуто-Боровенська об’єднана територіальна громада підписали угоду про спільну діяльність.

Про це повідомляє прес-служба центру.

Так, 16 січня директор Камінь-Каширської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Лілія Дзямко та фахівці районної філії зустрілися з представниками Гуто-Боровенської об’єднаної територіальної громади. Лілія Дзямко розповіла про основні етапи проекту «Успішна громада» та напрямки його реалізації.

Обговорювали організацію громадських робіт, укомплектування вакансій, створення нових робочих місць, розвитку підприємництва та економічного розвитку, орієнтації молоді на здобуття актуальних для громади професій та спеціальностей. Також громаді розповіли про надання одноразової допомоги для започаткування власної справи, проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, надання послуг з профорієнтації, в тому числі дистанційно, у онлайн форматі, проводячи тестування за допомогою профорієнтаційної платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

підписано угоду про спільну діяльність між Камінь-Каширською районною філією Волинського обласного центру зайнятості та Гуто-Боровенською об’єднаною територіальною громадою.

На завершення заходу Камінь-Каширська районна філія Волинського обласного центру зайнятості та Гуто-Боровенська об’єднана територіальна громада підписали угоду про співпрацю.

Читайте також: Обговорили подальші кроки децентралізації Камінь-Каширщини

Коментарі
22 травня
Сьогодні
Вчора
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
17.05.2019
16.05.2019
15.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин