Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Камінь-каширці завоювали перехідний «Кубок Полісся»

11:15 22.01.2019
1527

На міжобласному фестивалі з волейболу серед ветеранів 40+ камінь-каширці вибороли перемогу.

Про це пише Камінь-Каширський відділ освіти.

Фестиваль «Кубок Полісся» проходив в спортивній залі Камінь-Каширського ВПУ. На нього були запрошені команди «Камінь-Каширський район», «Любешів», «Зарічне».

Команда з міста Каменя-Каширського (капітан Віктор Пась) посіла почесне перше місце. Другу сходинку зайняла команда смт. Любешів і третіми були гості сусідньої області – волейболісти з смт. Зарічне Рівненської області.

Переможці отримали «Кубок Полісся», показавши, високий рівень спортивної підготовки та майстерності. А також кожній з команд вручили кубки та грамоти, а кращі гравці всіх команд та всі учасники команд-призерів – іменні статуетки та дипломи.