Elapsed full time: 1.0986
Memory Usage: 5.29MB
Elapsed time:
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Директора Камінь-Каширського ВПУ нагородили  Відзнакою Волинської єпархії УПЦ
Директора Камінь-Каширського ВПУ нагородили Відзнакою Волинської єпархії УПЦ

Директора Камінь-Каширського ВПУ нагородили Відзнакою Волинської єпархії УПЦ

21:10 29.01.2019
2533

Директор Камінь-Каширського Вищого Професійного Училища Бряник Василь Михайлович отримав Відзнаку Волинської Єпархії Української Православної Церкви медаль «Волинської ікони Пресвятої Богородиці».

Про це повідомляють на сайті Камінь-Каширського благочиння.

Нагороду 29 січня вручив благочинний протоієрей Стефан Михалюк.

Отець благочинний, вітаючи пана Василя Михайловича з отриманням високої церковної нагороди, побажав йому подальших успіхів і натхнення на нелегкій педагогічній ниві. Він подякував за співпрацю і розуміння тих викликів, які постали перед православною громадою храму Святого пророка Іллі щодо тимчасового приміщення для звершення богослужінь, які відбувалися до цього часу в актовій залі ВПУ.
Читайте також: Брониця: у ПЦУ вперше відслужили Літургію

Коментарі

Хрін

22:04 29.01.2019

Останнє фото у цьому повідомленні показує всю еклектику української свідомості, духовності, її реалій та векторів розвитку. Бо у кабінеті директора ВПУ, оформленому у кращих традиціях недавнього часу, є всі символи і атрибути нашої української реальності. Тут є тризуб, український прапор, портрет Президента, якого уважний фотограф акуратно і вдало помістив поміж ясні очі і обличчя отців- священників і отця професійно-технічного Василя Бряника, себто тут зібрані воєдино геральдичо-емблемні символи і знаки української незалежності та носії і апологети імперської духовності, котрі противляться чи змушені противитися цій незалежності. Таке обдарування нагородами директора державного навчально-виховного закладу, яке звісно пройшло не за закритими дверима і на перший погляд є виключно виявом вдячності за наданий притулок погорільцям місцевої парафіяльної громади РПЦ, сьогодні насправді є далеко ширшим за замислом і намірами єпархіальних діячів Волині. Ця публічна нагорода від РПЦ сьогодні є символом того, що "народ і партія/церква МП єдині", освіта і РПЦ єдині, а всілякі там броницькі відщепенці у районі є випадковістю і тимчасовим непорозумінням. Василь Михайлович за своєю природою є людина розумна і добра і, мабуть, у цьому сенсі "аполітична" і нейтральна, тому навряд чи він сприймає цю нагороду і мною сказане, як свідоме підігравання конкретній конфесії, скоріше всього це продовження його християнської місії - надання допомоги громаді у скрутні часи без жадних далекоглядних розрахунків. З іншого боку, він же не може не розуміти ситуації, яка склалася у державі, і як його використовують духовні "данайці" та не може ігнорувати яко освітянин державної політики, спрямованої на підтримку становлення Помісної православної церкви України. А що вже казати про рівень розуміння подій, що відбуваються в Україні, якоюсь простою бабусею, що все життя пропрацювала у колгоспній ланці чи деінде, не маючи часу і можливості прочитати впродовж свого життя якоїсь історичної чи просвітницької літератури. Вона дивиться куди хиляться вчені мужі, наша інтелігенція, директори шкіл і вищих училищ, дохтури і медички, та й собі так мислить, точніше - роблять...

Хрінові

23:04 29.01.2019

Крім татка та двох синів, а також простих меблів з ДВП там ніц нема з того, що ви пишете. Василь Бряник був головою колгоспу.

Хронові

23:31 29.01.2019

Колгоспна бабуся розумніша за тебе алкоголіку.

Хрін до 23:04

23:31 29.01.2019

До голови колгоспу він був директором потужної середньої школи! Пишіть ясніше - чого там нема? Тато і сини вручили єпархільну нагороду, а не від благочиння, тому не бачу протиріччя у моєму коментарі..,

Хрінові

23:57 29.01.2019

Там є три людини, глянувши на їх фейси, ніколи не забудеш. Унікальні їх риси. Нагороди цяцьками є ознакою клановості-це атрибути визнання кланами та засіб емоційного стимулювання.

Томос

00:54 30.01.2019

Спаси Господи Вас! Сили,терпіння, мудрості.

Добрий хрінові

07:14 30.01.2019

Ти сам себе охарактеризував, що ще пояснювати. Не пхайте свої брудні руки, "вчені мужі та інтелігентія", на кшталт хріна, до Української православної Церкви. Прийшла ера шарікових та швондерів і раденькі, що дурненькі. Тобі, яничарові, далеко до рівня розуміння подій.

Для 07:14 30.01.2019

10:07 30.01.2019

Яничари - це ті, хто відстоює духовну чи імперську окупацію своєї землі, ті хто служать іншій державі, що забороняє рідну мову для аборигенів, звичаї та традиції окупованого народу. Якщо московити прийняли десятки царських, імперських, державних актів про заборону української мови, якщо їхні сучасники розшматовують території сусідніх держав, зневажають право сусідів на незалежність, то хто кому яничари?
"Українська православна Церква", яка є підрозділом РПЦ в Україні і стидливо оминає у назві своєї конфесійної приналежності починає не на жарт хвилюватися, якщо замість аргументів у полеміці зачинає використовувати російську манеру спілкування??? Волинські "новороси" втрачають рівновагу???

Читач

10:28 30.01.2019

Велика мація, хто що кому вручив. Вони дали – він взяв. Проста людина, з усталеним на сьогодні колгоспним способом мислення. Цього в нього не забереш. Колись радів грамотам, подякам, конвертам, тепер має медаль. Завтра прийдуть з ПЦУ, візьме. Прийдуть з Російського консульства – візьме. Дунайчук щось принесе – візьме. Усе візьме. Але пройде зо п’ять років. Люди звикнуть до Української Церкви, до того, що інша православна, то «москальська». Для когось просто «не наша». Для когось - «ворожа». На всі громадські та державні урочистості запрошуватимуть лише священників ПЦУ. Молоді батьків-вірних РПЦ не раз перепитуватимуть чи варто вінчатись в РПЦ, дітей там хрестити. Що, мовляв, люди на те скажуть?! Середній вік парафіян РПЦ в Україні сягне 65, а може й більше років. І тоді наш «медалеотримувач» і йому подібні із почуттям глибокого розуміння правильності того, що він робить, заховає ту медальку десь, що й не пам’ятатиме, де. А дехто з таких зробить героїчний вчинок – принесе медальку якомусь настоятелю РПЦ в Україні, разом із журналістами, і з глибоким почуттям власної гідності та огиди до ворожої церкви, кине ту медальку їм в очі. А журналісти це все зафільмують. Наш народ призвичаївся до лицедійства і складається з великої кількості лицедіїв. Чому їм і подобаються Зеленський, Тимошенко, Ляшко, Богословська. Піп, який вручив медальку – лицедій. Особа, яка її прийняла – нічим від попа не відрізняється.

Дописувачам

10:40 30.01.2019

На останньому фото Василь Бряник, благочинний Стефан, його син Владислав та священик з Воєгоща Павло. Ви навіть священиків у лице не знаєте, а пишете про них всілякі нісенітниці

Камінь

15:35 30.01.2019

"він же не може не розуміти ситуації, яка склалася у державі": він розуміє цю ситуацію рівно як і вони у свою чергу. Він розуміє що рано чи пізно його час вичерпається, вичерпається час і їхній але вже не завтра але можливо після завтра. Ось і людина чіпляється за цей світ усіма фібрами своєї душі. Ще ніхто із мислячих людей не кинув світ раніше свого часу. Тому рано чи пізно цей час для них прийде як прийшов той час коли один із Них у розмовах зі мною говорив - як дасть бог україна матиме свою церкву.

дописувачу 10/40 від 30.01.2019

15:39 30.01.2019

Ідентифіковані вами особи з цяцьками не є прогресивними, тому і ви такий же, раз психуєте.

васятко

12:24 02.02.2019

навіщо мені там горілку пити, більше з гайовими відпочиваю

Бивший птушнік

08:45 04.02.2019

Там Бряник те ПТУ проп'є і продасть-Гуртожиток подавно роздерибанив.Мєнти продажні як Середа і то прихватив там собі квартирку...

26 червня
Вчора
24.06.2019
23.06.2019
22.06.2019
21.06.2019
20.06.2019
19.06.2019
18.06.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин