Селяни Воєгоща на ретрофото

30 Січня 2019, 11:13
Селяни Воєгоща на ретрофото 5486
Селяни Воєгоща на ретрофото

На одному із Інтернет-аукціонів вдалося натрапити на цікаві світлини, зроблені в селах Волинської області в 1950-1960-х роках.

Про це повідомляє ВолиньPost.

Вони були виконані на замовлення найбільшого в Радянському Союзі інформаційного агентства, яке існувало з 1927 року.

«Репортажна фотографія – цікавий жанр, адже фотограф повинен володіти загостреним відчуттям вчасно зловити вдалий момент. Саме так працювали фотографи ТАРС. Ніхто точно не візьметься порахувати і сказати скільки мільйонів кадрів було зроблено в ТАРС», – пише видання. 

На світлинах представлені мешканці сіл Волинської області за роботою, а саме, під час збору врожаю, випасу худоби. Серед них і селяни Воєгоща Камінь-Каширського району у 1966 році.


Читайте також: Камінь-Каширщина: назвали кількість безробітних у районі

 

Коментарі
30 Січня 2019, 16:23
А що то за "очерет" такий збирають на фото? Хто знає? Коксагиз троха ж інакший, ніби...
30 Січня 2019, 17:44
То є коноплі, якими зіпсували ОЗЮРКО (вимочували в ньому). За переказами очевидців, до цієї технологічної операції вода в озері не цвіла влітку, а після неї по цей день.
30 Січня 2019, 17:46
Цей хлоп у кітелі піймав був у кукурудзі жінку, яка брала колгоспні качани та силоміць впихав їх у рот нещасній, вибивши всі передні зуби.
31 Січня 2019, 12:51
Озеро себе ще покаже і Ми йому допоможемо. Воно буде одним із ребредингом Нашого краю.
01 Лютого 2019, 18:08
Камінь - ви зміните біоценоз Озюрка в бік зменшення вмісту органіки з метою попередження "цвітіння води"? Коли ті коноплі "мочили"? Кінець 50-х початок 60-х років 20 століття. Моє дитинство пройшло на тому озері і воно завше "цвіло", нині там буваю дуже рідко і майже не буваю влітку. "Евтрофікація (від грецького eutrophia — добре харчування) — збагачення водойм біогенними елементами, що супроводжується знищенням продуктивності водойми. Евтрофікація може бути наслідком природного старіння водойми, внесення добрив або забруднення стічними водами". (з Вікіпедії). То Камінь, як новий Лисенко буде боротися зі старінням озера?
01 Лютого 2019, 21:53
У першу чергу Ви упереджено ставититеся до цієї проблематики якщо вона такою є взагалі. 70 років для такої водойми це не вік. 70 років вік для Вас. Я маю взагалі не тільки до цієї водойми але й до "гео" нашого краю зовсім інший погляд ніж погляд переважної більшості громадян. Про те жителі села Воєгоща також мають свій погляд на цю справу. Добре як би село та місто об"єдналися у цьому напрямку й прийшли до одного висновку оскільки Ми тут пасемо задніх. Я особисто хотів би щоб разом іх цим озером Ми знайшли ту формулу над якою можемо працювати. Недаром я сказав про ребрединг. На мою думку це важливо. У мене є план і я постараюся на сторінках цього "видання" поділитися своїми поглядами якщо ми попередньо поговоримо про проблему із одним з каміньських підприємців.
03 Лютого 2019, 00:45
Пане Камінь, мені менше 70 та навіть інколи на кобіт заглядуюся