Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Волинський дослідник історії презентував свою книгу в Маневичах
Волинський дослідник історії презентував свою книгу в Маневичах

Камінь-каширський дослідник історії презентував свою книгу в Маневичах

11:10 31.01.2019
1258

У Маневицькій центральній районній бібліотеці провели презентацію книги Сергія Уса «Радянсько-польська війна у вересні-жовтні 1939 року на Волинському Поліссі».

У заході взяли участь користувачі бібліотеки. Директор Маневицької ЦБС Любов Солов`янчик представила гостям автора, а сам Сергій Миколайович поділився з присутніми подробицями написання книги.

Як зазначає автор, він дослідив архівні матеріали, на основі яких відновлює хід подій щодо віроломного, без оголошення війни, збройного нападу і окупацію Червоною армією у союзі із нацистською Німеччиною території 2 Речі Посполитої.

У книзі автор розповідає про те, як порушуючи низку міжнародних угод, якими була захищена Польща, Третій Рейх та СРСР здійснили анексію та переділ кордонів щодо сфер впливу, а це в свою чергу, спричинило відповідні наслідки.

По закінченню презентації автор дав відповідь на поставлені запитання. Також всі присутні мали змогу отримати книгу з його автографом.Читайте також: Ексклюзивне інтерв'ю з дослідником історії з Камінь-Каширщини

Коментарі

Камінь.

12:13 31.01.2019

То йому Маневичі в поміч. Якщо він був народжений у нашому районі то біш на Камінь-Каширщині уперше презентацію зробив у Маневичах то який він для нас "земляк", проте згідний в деякій мірі з авторами цього допису, що деякі віроломно хтось бажає переписати історію Нашого Краю. Думаю все-таки, що слід у відділі культури Камінь-Каширська подумати над своєю долею, оскільки вони не відповідають на виклики часу й запізнюються відповідати на елементарні речі. До речі незнаю чи була презентація книги "Зачароване Полісся"

777

15:48 31.01.2019

Пан Камінь появився, бо я вже став переживати про цього хлопа. Хто мені стисло поясне про С.Уса (тільки без емоцій про Маневичи): звідки родом, чим на хліб заробляє?

Хрін

17:47 31.01.2019

Пан Камінь, коли буває на заробітках у Росії чи Польщі, звісно, що не має можливості слідкувати за сайтом РАЙОН. Камінь і тому не в курсі всіх подій. Бо 16.12.'18 р. саме з Каменя на Поліссі Сергій Миколайович розпочав свою презентацію про початок ДСВ. Тому, за польські злоті пана Каменя можна тільки привітати, бо чолов'яга ж не лежить на печі з комп'ютером, а працює у доступний та ефективний спосіб для себе і сім'ї. А от за неусвідомлення того, що не можна бути "пилипом з конопель" - це його слабка сторона. Ми всі допускаємо якісь технічні чи граматичні помилки, щось забуваємо чи упускаємо, але ж через незнання бажано не робити різких заяв.
За одне ще зупинюся на одному ракурсі, бо Камінь, можливо, також це пропустив з поля зору - його улюбленому УКРОПу за різні витівки в області нинішній губернатор Волині вчора оголосив політичну війну. Можна по-різному відноситися і до губернатора, тим паче представника правлячої партії, але ж... А я його попереджав, що укроп то не петрушка )))

Камінь.

19:39 31.01.2019

"пропустив з поля зору - його улюбленому УКРОПу за різні витівки в області нинішній губернатор Волині вчора оголосив політичну війну.": якось вже необережно поставилися до моєї особи порівнюючи майже із паном головою ОДА, оскільки якщо я з деякої точки зору "необережно" поставився то це невірний висновок про Савченка. Потім дійсно якщо я не заглядав до 16.12.18р. то роблю висновок з цього повідомлення, оскільки тут написано:"У Маневицькій центральній районній бібліотеці провели презентацію книги Сергія Уса". Автори цього повідомлення задля популяризації пана Уса могли б написати таке:" автор книги такий-то продовжує презентацію книги тут на Волині, почавши ЇЇ з Камінь-Каширська і тут очевидно можемо зробити висновок що він дійсно Наш заслужений земляк. Питаю ще раз чи була презентація книги не менш обнадійливого нашого громадянина книгою "Зачароване Полісся"чи ні, оскільки мені обіцяли що вона буде але й так не знаю.

Петро

22:03 31.01.2019

Негативне враження про книгу пана Уса,нагромадження інформації з інтернета,при цьому українців крім як бандитами не названо,відчуття що писав вояк Армії Крайової,або польській шовініст.

777

22:34 31.01.2019

Якщо Інтернет дає адекватну інформацію, то чоловік жиє в Стобихві тай там же і пише?

ДО 777

23:27 31.01.2019

Хто проживає в Стобихві.

777

23:29 31.01.2019

С. Ус, чи це інший, однофамілець?

Хрін - Петру

11:02 01.02.2019

Я не читав книжки С. Уса, але якщо автор досліджував лишень архіви, а це переважно НКВД -шні папки зі звинувачувальними справами, то що ж там окрім, як про "бандитизм" можна було ще прочитати? Серйозна аналітика того періоду передбачає опрацювання великого масиву матеріалів, у т.ч. і з врахуванням напрацювань авторів позаконфліктного походження - європейців, американців інших дослідників Варто розуміти те, що поляки "щиро" відстоювали своє право на завойовані свого часу українські території з допомогою армії Галлера, т.зв. "східні креси"; українці вели свою національно-визвольну боротьбу на предковічних етнічних теренах і боролися за свої людські права, які може гарантувати своя держава; росіяни-московити продовжували свою імперську політику під різними соусами, а ще ширше - кожен воював за своє місце під сонцем. Якщо ж С. Ус розглядає період початку ДСВ через призму тільки радянсько-польського конфлікту, адже й назва книги "«Радянсько-польська війна у вересні-жовтні 1939 року на Волинському Поліссі», то це досить абстрактний і хибний підхід, принаймні з огляду на присутність у цій війні німецького військового фактору та узгоджених радянсько-німецьких дій сумнозвісним Пактом Молотова-Рібентропа. Можливо, тут доречнішою була б назва книжки, наприклад " Волинське Полісся у полум'ї війни: вересень-жовтень 1939 року", але це лишень полеміка і я не маю наміру повчати автора цієї книжки, яку нині презентують на теренах Волинського Полісся...
Врешті ж, книги пишуть з різними намірами, одні- аби заробити якусь копійчину, інші - аби максимально об'єктивно викласти свою суб'єктивну точку зору на певні події і факти ))

Камінь.

15:03 01.02.2019

"книги пишуть з різними намірами": Основні тези з представлення книги у Камінь-Каширську й потім; "У цьому документально-публіцистичному виданні автор розповідає про хід подій «віроломного, без оголошення війни,збройного нападу і окупацію Червоною армією у союзі із нацистською Німеччиною території Речі Посполитої"; " а де ж українці? Як де?! Українці були в польській армії. Рядовий склад складався на відсотків 70-80 із українців."; "є видавництво «Надстир’я», де працюють свідомі люди." - це у ту мить коли одне видавництво відмовилося друкувати його книгу. Але все-таки він говорить про себе так:"Мати уявлення істинне про історію можна лише у випадку різнобічного її вивчення"; "сперечатися загалом я правий ти неправий недоречно та й нема про що. У кожного своя правда. І з цією правдою треба ознайомлюватися задля певних висновків. А не знаючи протилежного погляду істинних висновків зробити неможливо. Тож ось вам певний погляд на історію осені 1939-го". Роблю висновок що автором проведена робота не вельми досконало але тільки з огляду якогось упередженого до цієї тематики погляду. Згідний у такому разі з паном "Хріном".

777

15:52 01.02.2019

"...одне видавництво відмовилося..." вже один раз писав, а тепер пишу тепер для пілігріма Каменя друкують нині за власні кошти, тому друкарні до лампочки, що написано, головне заплатити гроші за друкування. Не знаю скільки в тій книжці сторінок та який її тираж (від цього головно ціна друкування), але мабуть не дешевше 50 грн за екземпляр.

Тетяна

19:15 01.02.2019

С. Ус з Каменя - Каширського.Батько працював суддею.Сестра Світлана Швед , працює в муз. школі.

Камінь.

19:38 01.02.2019

Очевидно що пан "777" не вельми досконало прочитав якщо прочитав його (автора) власну відповідь відносно чому інше видавництво відмовилося друкувати його книгу; тому що у цій книзі була відсутня тематика національно-визвольного руху українців якщо вона взгагалі у той час була незнаю. Але автор про видавництво пише такі слова, мовляв вони несвідомі що й говорить само собою про самого автора зовсім інше ніж можна припускатися до певних характерних ознак якого-небуть свідомого, якщо так можна сказати. Ще раз згідний з паном "Хрін" відносно мети написання книг, взагалі але не конкретно автора.

Володимир

09:22 03.02.2019

В К-Каширському вроді була презентація,але там були тільки свої люди,чужим чомусь через пресу не повідомили...

Камінь.

15:39 03.02.2019

Була презентація 25.01.19р. але чому тут таке питання чужий, свій я не розумію.

22 лютого
Сьогодні
Вчора
20.02.2019
19.02.2019
18.02.2019
17.02.2019
16.02.2019
15.02.2019
14.02.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин