Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

«Олександр Савченко виставив себе клоуном», – Ірина Констанкевич

13:00 03.02.2019
1691

Народна депутатка України, Ірина Констанкевич прокоментувала заяву голови ОДА Олександра Савченка, який оголосив війну політичній партії «УКРОП».

Приводом до «війни» Савченко назвав інцидент, що стався вночі 30 січня, коли двоє невідомих людей підпалили автомобілі, які належать дружині голови Підгайцівської ОТГ Юрія Семенюка.

Після цього голова Волинської ОДА Олександр Савченко зробив резонансну заяву:

«На Волині – рівень Чикаго 30-х років. Коли я це все прочитав, то мені стало страшно: 69 підпалів із 2014 року! Звертаюся до намісників Палиці. Не чіпайте людей, які повірили мені і владі. Хочете, паліть машину мені. Я оголошую війну «УКРОПу», – сказав Олександр Савченко під час брифінгу 30 січня.

Детально читайте у матеріалі Очільник області оголосив війну «УКРОПу»

«Без розслідування, без суду губернатор бере на себе відповідальність визначати винних і відразу оголошує розправу, політичне цькування. Це що, 1937 рік, коли чекістські трійки розстрілювали за політичними доносами. Чому ми не чули заяв від губернатора, правоохоронних органів Волині щодо справи адвоката Сергія Сафулька на сім’ю якого був здійснений розбійницький напад, ця справа досі не розкрита, і ніхто тоді не збирав екстрених нарад, ніхто не викликав президентське підкріплення з Києва», – заявила Ірина Констанкевич.

Нардеп переконана, що у бюджеті були виділені колосальні суми на силовий блок, бо здійснювалась велика підготовка до президентських виборів і саме ця «президентська армія» має бути використана проти тих, хто неугідний та непокірний цій владі.

«У цій ситуації губернатор поводить себе як людина, що перевищує свої повноваження, здійснює політичну розправу над опозиційними силами, оголошуючи війну партії УКРОП, а це депутати в ОТГ, райрадах, міських, обласній, тисячі людей, які є членами партії УКРОП і яких підтримали тисячі волинян. Третина Волині голосувала за нашу партію на виборах у місцеві органи самоврядування та Верховну Раду. Оголошена війна УКРОПУ - це кінець демократії на Волині. То чи має право губернатор бути в ролі клоуна проголошуючи такі заяви, тому що серйозно це сприймати неможливо», – зауважує Ірина Констанкевич.

Читайте також: В УКРОПі відповіли на скандальну заяву Савченка про «війну»

Коментарі

різномастним

13:38 03.02.2019

Коли ви понажираєтесь, всі, і укропи, і опозиційні, і ліві-праві, і чорно- білі! Упирі на тілі народу, трутні, брехуни і бандити. Ще жоден з вас не поліг за рідну землю, а жили тягнете з людей. Дайте спокій краянам, зробіть щось добре разом, поділіться краденим з обездоленими, поверніть людям віру в перемогу добра. Не крадіть!

Хрін

14:35 03.02.2019

Не стаючи стовідсотково на бік губернатора, котрий під час війни з Росією оголошує ще одну внутрішню політичну "війну" на підлеглій йому за посадою адміністративній території, оскільки така риторика не пасує рівню його посади, все ж підкреслю окремі моменти у цій внутрівидовій боротьби української влади на Волині. Фактично у межах області триває боротьба між представницькою та виконавською владою, яка представляє боротьбу між Коломойським і Порошенком. Чому не стовідсотково, а тому, що губернатор ідучи на цю посаду добре знав про ситуацію в області і розстановку політичних та інших сил на її території. Знаючи це, він мав би системно, послідовно і наполегливо братися до діла одразу після призначення, адже той цирк, який влаштували укропівці у боротьбі за крісло мера Луцька після смерті Миколи Романюка рівно 2 роки тому, не міг і не може тривати впродовж такого тривалого часу. Приватна охорона чи легендарна охоронна фірма Ігоря Палиці демонструвала і демонструє силу влади, а не силу закону, саме тому так довго остаточно не вирішується кадрова вакханалія у мерії славного Луческа. Не факт, що гіркополонківський підпал і залякування керівництва ОТГ є чисто укропівською акцією, але таке можливе лише тоді, коли в області нема справжньої легітимної влади і її монополії на законну силу. То ж з першого дня свого перебування на кріслі, особливо коли тебе призначили на цю посаду із врахуванням генеральських погонах силовика, пасувало б ставити все на свої місця, обтяти у доброму розумінні цього слова крила приватних "силовиків", аби вони знали своє місце і працювали лишень у межах своїх повноважень з охорони і оборони приватного "тіла" і не ходили у наступ, особливо ширшими чи вужчими коридорами влади.
Ну і щодо клоунів. Нардеп, яка представляє політичну силу свого патрона Ігоря Коломойського, мала б знати, хто хоче зробити з України цирк, де перші ролі відведені клоунам. Його креатура Владімір Зельонкін, який відверто і зухвало зневажає українську мову, окрім мавпування чужих текстів не зробивши більше нічого корисного для держави і є самим рафінованим клоуном і загрозою української державності, бо у "Президенти" у воюючій країні не бавляться. Чарлі-Чапліну у роки війни не бракувало глузду, аби не пхатися до американської влади, йому вистачало того, що він у доступний йому спосіб якось відволікає стражденних людей від цього смутку і безвиході. Досить того, що частина народних депутатів у приміщенні під куполом є професійними клоунами і лицедіями, так Коломойському, якому я вдячний за його антиросійську позицію у 2014 році, все ж захотів за посередництва клоуна на посаді Президента держави залишитися в олігархічній тусовці і паразитувати на українському тілі. Тому, шановній Ірині Констанкевич, не варто всує зайвий раз обзивати когось клоуном, аби не нагадувати людям про укропівський цирк у масштабах Луцька і в країни у цілому. Бо дехто вже забув, що партія УКРОП була нашвидкоруч створена дніпропетровським скоробагатьком з сумнівною репутацією Геннадієм Корбаном, аби якось уникнути кримінальної відповідальності. Це йому, як не дивно, вдалося, а далі ви знаєте...

До різномастним

14:41 03.02.2019

Про кваліфікованість заяви Савченка не буду. Там є за що вчепитись. Але ось з приводу збільшення фінансування силовиків з пані нардепом не погоджуюсь. Та власне, то і не її думка. На цю тему популісти торочать вже більше року. На жаль доктор наук так в не розібралась в загальних питаннях ціноутворення. Аваков мовчить, а мав би розповісти про жахливу кримінальну ситуацію в Україні. Її жахливість полягає в тому, що левова частка кримінальних правопорушників належать злочинним угрупуванням. Цими угрупуваннями керують колишні, а подекуди нинішні, працівники МВС, СБУ, ГПУ. Вони мають надійні виходи на Верховну Раду, обласні, районні, міські ради. Вони мають підтримку в судах. Вони ховають накрадене за кордоном. Вони є висококваліфікованими. Всьому цьому можна протиставити лише вико кваліфіковану правоохоронну систему з дорогою апаратурою та висококваліфікованими працівниками, які не працюють на мінімальну. Якби наші «славні» популісти, чиїми устами говорить злочинний світ, усі, хто хоче повернути Україну до часів Кучми-Януковича, бодай раз зважились опублікувати порівняльну таблицю правоохоронних бюджетів принаймні Італії, США з відповідним бюджетом в Україні, то виявиться, що ми маємо те, скільки заплатили. Для довідки. В СРСР керівний склад ВМС, КГБ, ГПУ, слідчі з особливо важких справ, криміналісти, певна частина оперативників, агентура, отримували зарплатню і пільги, які дорівнювали платні і пільгам компартійних працівників. Палиця і його партія, інші йому подібні, дехто з числа дуже патріотичних, зацікавлені в існуванні «дешевої», продажної, безграмотної правоохоронної системи.

Хатуль Мадан

14:45 03.02.2019

палиця - бандюган.

Камінь.

15:15 03.02.2019

Я не згідний він виставив себе послідовником іранського генерала, про те звичайно трохи з волинським присмаком до справи.

Жовтенко Леся.

20:27 03.02.2019

Хто за неї голосував?

Студент

21:48 03.02.2019

200 сті гривенники ,засіяли район укропівці щедро.

Стобихівка

23:49 03.02.2019

Савченко ,будуйте нам школу.
Ти прілуррк,ти на форум витратив мільйон.

Стобихівці

10:35 04.02.2019

Звільніть свій рот і голову від бруду

жора

09:43 05.02.2019

Навіщо понавозили Киівських посіпак хай вони перевезуть сюди своі родини і бізнес

жорі

14:03 05.02.2019

В Києві поліських посіпак в рази більше

777

19:06 05.02.2019

Які ознаки посіпаки?

поет

07:59 06.02.2019

укроп = коруп , щось тут є

26 травня
Сьогодні
Вчора
24.05.2019
23.05.2019
22.05.2019
21.05.2019
20.05.2019
19.05.2019
18.05.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин