Жителів району удостоїли відзнаки Президента України

27 Серпня 2016, 13:00
2678

Ювілейну медалль «25 років незалежноті України» отримало чотири камінь-каширці

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та результативність у роботі, вагомий особистий внесок у становлення незалежності України, соціально-економічний і освітньо-культурний розвиток району та активну громадянську позицію ювілейною медаллю «25 років незалежноті України» нагородили:

Тетяну Єфімову, голову правління Камінь-Каширської райспоживспілки;

Бориса Заблоцького, лікаря-ендоскопіста Камінь-Каширської центральної районної лікарні;

Валентину Занюк, завідувачку Камінь-Каширського дошкільного навчального закладу №2 «Дзвіночок»;

Ігоря Шведа, ветерана праці.




 

Коментарі
28 Серпня 2016, 01:50
Єфімову нагородили за "...особистий внесок у становлення незалежності України..." в часи її членства в партії регіонів? Чи, можливо, за вагому підтримку керівництва району в період прийому з застіллям високопоставлених гостей за кошти райспоживспілки?
28 Серпня 2016, 01:52
Ващучка посприяла, бо падружки)))
28 Серпня 2016, 14:11
Що то за сайт? Всіх жінок лайном обливає. Гоміки тут, чи що?
28 Серпня 2016, 15:22
Членство в Партії регіонів і депутатство від цієї партії - це обливання лайном? А чого ж вони в це лайно самі влазили?
28 Серпня 2016, 20:56
Така вже продажна природа болотних людей.
29 Серпня 2016, 09:15
Коли почалась війна з рашистами,від Єфімової не одна фура з харчами поїхала до наших хлопців,і на майдан теж було чимало зібрано.
29 Серпня 2016, 11:22
Напевне,ці харчі вона із свого господарства давала ,нажиті &quot;нєпосільним трудом &quot; і кривавими мозолями?<br/>Ага,це вони вміють - спочатку підтримувати Партію регіонів, а потім як запахне &quot;смаженим&quot;-бігом відкупитись &quot;шматком гнилої ковбаси&quot; , за яку тебе й купують.
29 Серпня 2016, 18:40
Усі ригіанали і московські попи вдруг стали волонтьорами,хоча раніше вони всі співали про &quot;расєйських братьєв&quot; в один голос!! Від них уже ФУРИ їдуть на Схід.. а може, ті фури їдуть не до українських бійців , а через московські монастирі на Сході - до сєпарів??
29 Серпня 2016, 21:12
Сумніваюсь, що чорнявий піп турбується за бійців. Співи церковні він організовує на належному рівні, а от чи турбується, то незрозуміло.
30 Серпня 2016, 02:39
Запитайте волонтерів, того ж Шуміка, куди вони завозили допомогу, яку зібрали московські, як ви тут говорите, попи